49 Lijn
La Roche Quai du Gravier→Ortho Eglise
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 49 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 49 (La Roche Quai du Gravier→Ortho Eglise) heeft in totaal 20 haltes. Het beginpunt is La Roche Quai du Gravier en het eindpunt is Ortho Eglise.
Kies een van onderstaande bus 49 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: La Roche Quai du Gravier→Ortho Eglise (20 haltes)
La Roche Quai du Gravier
La Roche Quai De L'Ourthe
La Roche Val De Bronze
Hives Café Flament
Hives Route De Buisson
Buisson Route De Hives
Buisson Eglise
Thimont Centre
Roupage Carrefour
Buisson Ferme Collignon
Hubermont Centre
Hubermont Piromont
Nisramont Eglise
Warempage Poteau
Warempage Centre
Herlinval Centre
Warempage Eglise
Floumont Centre
Ortho Route De Bertogne
Ortho Eglise
49 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 49?
Op maandag, dinsdag rijdt de eerste bus 49 om 12:33
Hoe laat vertrekt de laatste bus 49?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag gaat de laatste bus 49 om 16:33..
Wanneer komt bus 49 aan?
Wanneer komt de La Roche Quai du Gravier→Ortho Eglise Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de La Roche Quai du Gravier→Ortho Eglise Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Namur - Luxembourg's 49 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 49 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 49 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 49 bus station te bekijken.
Bus 49 dienstregeling
49 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 12:33 - 16:33
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 12:33 - 16:33 | 240 |
di. | 12:33 - 16:33 | 240 |
wo. | 16:33 | Enkel vertrek |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 16:33 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 49 (van La Roche Quai du Gravier), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 49 (La Roche Quai du Gravier→Ortho Eglise) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
49 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 49 (La Roche Quai du Gravier→Ortho Eglise) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
49 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 49 bus-route is La Roche Quai du Gravier en de laatste halte is Ortho Eglise. 49 (La Roche Quai du Gravier→Ortho Eglise) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 49 heeft 20 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 39 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 49 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 49 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 49 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 49 (La Roche Quai du Gravier→Ortho Eglise) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 49 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 49, in Belgique.
49 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 822 - Namur - Aische - Eghezée/ Dienstregeling
- 59/2 - Couvin - Cul-des-Sarts/ Dienstregeling
- 14/8 - Regné - Ottré - Tailles - Fraiture/ Dienstregeling
- 54/3 - Jamoigne / St-Vincent - Ste-Marie-Etalle / Habay/ Dienstregeling
- 163A - Bertrix - Muno - Lambermont/ Dienstregeling
- 34 - Namur - Profondeville - Dinant/ Dienstregeling
- E84 - Namur - Hannut - Waremme/ Dienstregeling
- 72 - Namur - Bovesse/ Dienstregeling
- 169 - Aubange - Saint-Mard/ Dienstregeling
- 291 - Martelange - Arlon/ Dienstregeling
- E67 - Bastogne - Luxembourg/ Dienstregeling
- 242 - Luxembourg - Steinfort - Arlon/ Dienstregeling
- E83 - Gembloux - Charleroi/ Dienstregeling
- 41 - Namur - Faulx - Gesves/ Dienstregeling
- 13 - Andenne (Seilles) - Ciney/ Dienstregeling
- 37 - Florenville - Muno - Bouillon/ Dienstregeling
- 21 - Namur - Maredsous/ Dienstregeling
- 126B - Ciney - Havelange/ Dienstregeling
- 14/1 - Chevron - Manhay/ Dienstregeling
- 3 - Namur (La Plante) - Namur (Citadelle)/ Dienstregeling