491 Lijn
Tournai - Mortagne / Péruwelz
TEC Hainaut
TEC Hainaut 491 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 491 (Mortagne Place→Tournai Les Marronniers) heeft in totaal 52 haltes. Het beginpunt is Mortagne Place en het eindpunt is Tournai Les Marronniers.
Kies een van onderstaande bus 491 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Mortagne Place→Tournai Les Marronniers (52 haltes)
Mortagne Place
Laplaigne Douane
Laplaigne Ferme Dewaele
Laplaigne Cimetière
Laplaigne Eglise
Laplaigne Maison du Peuple
Laplaigne Sart Colin
Laplaigne Chapelle
Laplaigne La Crique
Peronnes(-Lez-Antoing) Ecluse
Peronnes(-Lez-Antoing) Pont De Péronnes
Peronnes(-Lez-Antoing) Cité
Peronnes(-Lez-Antoing) Eglise
Peronnes(-Lez-Antoing) Poste
Antoing Centre Admin.
Antoing Rue Neuve
Antoing Sncb Quai B
Antoing Eglise
Antoing Place du Préau
Antoing Pont D' Antoing
Calonne Rue Des Roquettes
Calonne Place
Calonne Rossignol
Chercq Almanach
Chercq Rue De Calonne
Chercq Pont De Vaulx
Vaulx Eglise
Allain Eglise
Tournai Rue De La Lys (Iespp)
Tournai Dorcas
Tournai Hospice
Tournai Dôme
Tournai Saint-Brice
Tournai Rue Royale
Tournai Sncb
Tournai Sncb
Tournai Boulevard Des Nerviens
Tournai Ecole du Château
Tournai Avenue Leray
Tournai Eglise Saint-Nicolas
Tournai 4 Coins Saint-Jacques
Tournai Floc À Brebis
Tournai Rond Point
Tournai Ecole D'Horticulture
Tournai Avenue Des Sorbiers
Tournai Porte De Lille
Tournai Maison De La Culture
Tournai Bavaro
Tournai Chwapi Lalaing
Tournai Chwapi Barges
Tournai Citadelle
Tournai Les Marronniers
491 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 491?
Op vrijdag rijdt de eerste bus 491 om 07:07
Hoe laat vertrekt de laatste bus 491?
Op zaterdag gaat de laatste bus 491 om 17:33..
Wanneer komt bus 491 aan?
Wanneer komt de Tournai - Mortagne / Péruwelz Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Tournai - Mortagne / Péruwelz Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Hainaut's 491 bus lijn op Hemelvaartsdag, Pinksteren and witte maandag?
De 491 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag, Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 491 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 491 bus station te bekijken.
Bus 491 dienstregeling
491 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag. Reguliere diensturen: 10:02 - 18:10
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 10:02 - 18:10 | 20 - 188 |
di. | 10:02 - 18:10 | 20 - 188 |
wo. | 10:02 - 18:10 | 20 - 188 |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 07:07 - 18:10 | 20 - 193 |
za. | 11:36 - 17:33 | 107 - 133 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Hainaut bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 491 (van Mortagne Place), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 491 (Mortagne Place→Tournai Les Marronniers) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Hainaut.
491 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Hainaut 491 (Mortagne Place→Tournai Les Marronniers) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Hainaut kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Hainaut gaan.
491 (TEC Hainaut)
De eerste stop van de 491 bus-route is Mortagne Place en de laatste halte is Tournai Les Marronniers. 491 (Mortagne Place→Tournai Les Marronniers) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag.
Aanvullende informatie: 491 heeft 52 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 51 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Hainaut, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 491 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 491 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 491 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 491 (Mortagne Place→Tournai Les Marronniers) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 491 bus tracker of een live TEC Hainaut bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Hainaut of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Hainaut en elk bus, inclusief lijn 491, in Belgique.
491 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 491 - Antoing Sncb - Quai C→Peruwelz Sncb - Quai D / Dienstregeling
- 491 - Brasmenil Chapelle→Peruwelz Sncb - Quai D / Dienstregeling
- 491 - Flines Place De Roeux→Tournai Les Marronniers / Dienstregeling
- 491 - Maubray Pont Royal→Peruwelz Sncb - Quai D / Dienstregeling
- 491 - Mortagne Place→Antoing Sncb - Quai C / Dienstregeling
- 491 - Mortagne Place→Tournai Sncb / Dienstregeling
- 491 - Peruwelz Sncb - Quai D→Antoing Sncb - Quai B / Dienstregeling
- 491 - Peruwelz Sncb - Quai D→Brasmenil Chapelle / Dienstregeling
- 491 - Peruwelz Sncb - Quai D→Tournai Les Marronniers / Dienstregeling
- 491 - Peruwelz Sncb - Quai D→Tournai Sncb / Dienstregeling
- 491 - Tournai Les Marronniers→Mortagne Place / Dienstregeling
- 491 - Tournai Les Marronniers→Peruwelz Sncb - Quai D / Dienstregeling
- 491 - Tournai Rond Point→Flines Place De Roeux / Dienstregeling
- 491 - Tournai Rond Point→Peruwelz Sncb - Quai D / Dienstregeling
- 491 - Tournai Sncb→Antoing Sncb - Quai C / Dienstregeling
- 491 - Tournai Sncb→Maubray Pont Royal / Dienstregeling
- 491 - Tournai Sncb→Peruwelz Sncb - Quai D / Dienstregeling
TEC Hainaut in Belgique
- 37 - Houdeng - La Louvière Sud/ Dienstregeling
- 16/ - Mons - Nimy/ Dienstregeling
- E44 - Mons - Binche/ Dienstregeling
- 8/ - Dour - Blaugies/ Dienstregeling
- 50 - Mons Grand Large/ Dienstregeling
- 78 - Saint-Ghislain - Péruwelz/ Dienstregeling
- 10 - Ath - Ellezelles/ Dienstregeling
- 134 - Jolimont - Soignies/ Dienstregeling
- 473 - Braine-le-Comte - Steenkerque/ Dienstregeling
- BLQ - Proxibus Quévy/ Dienstregeling
- 22 - Mons - Binche/ Dienstregeling
- 23 - Manage - Familleureux - La Louvière - Manage/ Dienstregeling
- 9 - Tournai - Ath/ Dienstregeling
- 29' - Quiévrain - Roisin/ Dienstregeling
- 25 - Bois d'Haine - La Louvière - Jolimont - Manage/ Dienstregeling
- P - Desserte de Mouscron/Moeskroen (SNCB - La Planche)/ Dienstregeling
- R - Tournai City : Tournai - Rumillies - Warchin/ Dienstregeling
- 33 - Manage - La Louvière - Besonrieux- Familleureux/ Dienstregeling
- CITYR - Mons centre-ville/ Dienstregeling
- U - Desserte urbaine de Mons/ Dienstregeling