50 Lijn
Hasselt - Nieuwerkerken - Sint-Truiden
De Lijn
De Lijn 50 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 50 (Hasselt Station Perron 12) heeft in totaal 37 haltes. Het beginpunt is Sint-Truiden Station Perron 1 en het eindpunt is Hasselt Station Perron 12.
Kies een van onderstaande bus 50 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Hasselt Station Perron 12 (37 haltes)
Sint-Truiden Station Perron 1
Sint-Truiden Diesterpoort
Sint-Truiden Sint-Trudo Ziekenhuis Rummenweg
Sint-Truiden De Rakkertjes
Sint-Truiden Sporthal
Gorsem Planterijstraat
Duras Centrum
Runkelen Dorp
Runkelen Heulken
Binderveld Kerk
Binderveld Krommenhof
Nieuwerkerken Tramstatie
Nieuwerkerken Mouveld I
Nieuwerkerken Kerk
Nieuwerkerken Rozenbosstraat
Nieuwerkerken Tegelrij
Nieuwerkerken Hakbosstraat
Nieuwerkerken Tegelrijstraat
Herk-De-Stad Terbermenweg
Wijer Opperstraat
Wijer De Hoef
Wijer Kerkhof
Wijer Kerk
Wijer Weg Naar Stevoort
Stevoort Egelstraat
Stevoort Kozenstraat
Stevoort Centrum
Stevoort I-Mas
Stevoort Hofbeemden
Stevoort Kermtstraat
Stevoort Stevoortse Kiezel
Schimpen Schimpenstraat
Schimpen Negenbunders
Schimpen Overweg
Kuringen Mcdonald's
Hasselt Crutzenstraat
Hasselt Station Perron 12
50 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 50?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 50 om 06:44
Hoe laat vertrekt de laatste bus 50?
Op zondag gaat de laatste bus 50 om 17:19..
Wanneer komt bus 50 aan?
Wanneer komt de Hasselt - Nieuwerkerken - Sint-Truiden bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Hasselt - Nieuwerkerken - Sint-Truiden bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 50 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 50 bus station te bekijken.
Bus 50 dienstregeling
50 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:44 - 21:19
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:44 - 21:19 | 60 |
di. | 06:44 - 21:19 | 60 |
wo. | 06:44 - 21:19 | 60 |
do. | 06:44 - 21:19 | 60 |
vr. | 06:44 - 21:19 | 60 |
za. | 08:44 - 21:19 | 60 |
zo. | 09:44 - 17:19 | 102 - 120 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 50 (van Sint-Truiden Station Perron 1), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 50 (Hasselt Station Perron 12) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
50 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 50 (Hasselt Station Perron 12) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
50 (De Lijn)
De eerste stop van de 50 bus-route is Sint-Truiden Station Perron 1 en de laatste halte is Hasselt Station Perron 12. 50 (Hasselt Station Perron 12) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 50 heeft 37 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 61 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 50 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 50 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 50 Realtime bus Tracker
Volg lijn 50 (Hasselt Station Perron 12) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 50 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 50, in Belgique.
50 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 714 - G'bergen-Moerbeke-Viane-Herhout-Bever/Biévène/ Dienstregeling
- 21 - Hulste - Harelbeke - Kuurne - Kortrijk/ Dienstregeling
- 512 - Schoolbus Leuven - Wezemaal - Haacht Don Bosco/ Dienstregeling
- 839 - Snelbus Gent Sint-Pieters - Drongen Mirto/ Dienstregeling
- 827 - Mol - Wezel - Lutlommel - Overpelt - Neerpelt/ Dienstregeling
- 760 - Antwerpen - 6de en 7de havendok/ Dienstregeling
- 254 - Uitbergen - Lede - Erpe Vijfhuizen – Aalst/ Dienstregeling
- 853 - Oostrozebeke - Ooigem - Waregem - Anzegem/ Dienstregeling
- R30 - Brussel Noord - Grimbergen - Humbeek/ Dienstregeling
- 577 - Veltem-Beisem - Herent - Leuven/ Dienstregeling
- 99 - Hamme - Temse Station/ Dienstregeling
- 337 - Peer - Meeuwen - Genk/ Dienstregeling
- 75 - Kortrijk - Harelbeke - Waregem - Zulte - Deinze/ Dienstregeling
- 101 - Kortrijk - Bellegem - Rollegem - Moeskroen/ Dienstregeling
- 422 - Berchem - Broechem - Lier/ Dienstregeling
- 2 - Kortrijk Station - Xpo - Hoog Kortrijk/ Dienstregeling
- 475 - Hasselt - Kortessem - Vliermaalroot - Tongeren/ Dienstregeling
- 55 - Gent Sint-Pieters-Langerbrugge-Ertvelde-Zelzate/ Dienstregeling
- 209 - Hoelbeek - Schoonbeek - Diepenbeek Univ. - Hasselt/ Dienstregeling
- 36 - Vuylstekelaan - IGLO/ Dienstregeling