50 Lijn
Hasselt - Nieuwerkerken - Sint-Truiden
De Lijn
De Lijn 50 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 50 (Sint-Truiden Station Perron 1) heeft in totaal 37 haltes. Het beginpunt is Hasselt Station Perron 12 en het eindpunt is Sint-Truiden Station Perron 1.
Kies een van onderstaande bus 50 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Sint-Truiden Station Perron 1 (37 haltes)
Hasselt Station Perron 12
Hasselt Crutzenstraat
Kuringen Mcdonald's
Schimpen Overweg
Schimpen Negenbunders
Schimpen Schimpenstraat
Stevoort Stevoortse Kiezel
Stevoort Kermtstraat
Stevoort Hofbeemden
Stevoort I-Mas
Stevoort Centrum
Stevoort Kozenstraat
Stevoort Egelstraat
Wijer Weg Naar Stevoort
Wijer Kerk
Wijer Kerkhof
Wijer De Hoef
Wijer Opperstraat
Herk-De-Stad Terbermenweg
Nieuwerkerken Tegelrijstraat
Nieuwerkerken Hakbosstraat
Nieuwerkerken Tegelrij
Nieuwerkerken Rozenbosstraat
Nieuwerkerken Kerk
Nieuwerkerken Mouveld I
Nieuwerkerken Tramstatie
Binderveld Krommenhof
Binderveld Kerk
Runkelen Heulken
Runkelen Dorp
Duras Centrum
Gorsem Planterijstraat
Sint-Truiden Sporthal
Sint-Truiden De Rakkertjes
Sint-Truiden Sint-Trudo Ziekenhuis Rummenweg
Sint-Truiden Diesterpoort
Sint-Truiden Station Perron 1
50 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 50?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 50 om 05:47
Hoe laat vertrekt de laatste bus 50?
Op zondag gaat de laatste bus 50 om 18:21..
Wanneer komt bus 50 aan?
Wanneer komt de Hasselt - Nieuwerkerken - Sint-Truiden bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Hasselt - Nieuwerkerken - Sint-Truiden bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 50 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 50 bus station te bekijken.
Bus 50 dienstregeling
50 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:47 - 21:20
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:47 - 21:20 | 56 - 63 |
di. | 05:47 - 21:20 | 56 - 63 |
wo. | 05:47 - 21:20 | 56 - 63 |
do. | 05:47 - 21:20 | 56 - 63 |
vr. | 05:47 - 21:20 | 56 - 63 |
za. | 08:47 - 21:22 | 60 |
zo. | 10:47 - 18:21 | 101 - 120 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 50 (van Hasselt Station Perron 12), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 50 (Sint-Truiden Station Perron 1) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
50 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 50 (Sint-Truiden Station Perron 1) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
50 (De Lijn)
De eerste stop van de 50 bus-route is Hasselt Station Perron 12 en de laatste halte is Sint-Truiden Station Perron 1. 50 (Sint-Truiden Station Perron 1) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 50 heeft 37 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 62 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 50 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 50 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 50 Realtime bus Tracker
Volg lijn 50 (Sint-Truiden Station Perron 1) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 50 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 50, in Belgique.
50 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 714 - G'bergen-Moerbeke-Viane-Herhout-Bever/Biévène/ Dienstregeling
- 21 - Hulste - Harelbeke - Kuurne - Kortrijk/ Dienstregeling
- 512 - Schoolbus Leuven - Wezemaal - Haacht Don Bosco/ Dienstregeling
- 839 - Snelbus Gent Sint-Pieters - Drongen Mirto/ Dienstregeling
- 827 - Mol - Wezel - Lutlommel - Overpelt - Neerpelt/ Dienstregeling
- 760 - Antwerpen - 6de en 7de havendok/ Dienstregeling
- 254 - Uitbergen - Lede - Erpe Vijfhuizen – Aalst/ Dienstregeling
- 853 - Oostrozebeke - Ooigem - Waregem - Anzegem/ Dienstregeling
- R30 - Brussel Noord - Grimbergen - Humbeek/ Dienstregeling
- 577 - Veltem-Beisem - Herent - Leuven/ Dienstregeling
- 99 - Hamme - Temse Station/ Dienstregeling
- 337 - Peer - Meeuwen - Genk/ Dienstregeling
- 75 - Kortrijk - Harelbeke - Waregem - Zulte - Deinze/ Dienstregeling
- 101 - Kortrijk - Bellegem - Rollegem - Moeskroen/ Dienstregeling
- 422 - Berchem - Broechem - Lier/ Dienstregeling
- 2 - Kortrijk Station - Xpo - Hoog Kortrijk/ Dienstregeling
- 475 - Hasselt - Kortessem - Vliermaalroot - Tongeren/ Dienstregeling
- 55 - Gent Sint-Pieters-Langerbrugge-Ertvelde-Zelzate/ Dienstregeling
- 209 - Hoelbeek - Schoonbeek - Diepenbeek Univ. - Hasselt/ Dienstregeling
- 36 - Vuylstekelaan - IGLO/ Dienstregeling