51 Lijn
Hasselt - Heusden
De Lijn
De Lijn 51 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 51 (Heusden Ziekenhuis) heeft in totaal 36 haltes. Het beginpunt is Hasselt Station Perron 14 en het eindpunt is Heusden Ziekenhuis.
Kies een van onderstaande bus 51 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Heusden Ziekenhuis (36 haltes)
Hasselt Station Perron 14
Hasselt Crutzenstraat
Kuringen Diepstraat
Kuringen Stevoortse Kiezel
Kuringen Herkenrodedreef
Kuringen Herkenrode Brug
Tuilt Basisschool
Tuilt Hoek
Stokrooie Kruispunt
Stokrooie Brug Albertkanaal
Stokrooie Colemontstraat
Bolderberg Broederspad
Bolderberg Kerk
Viversel Tunnel Autocircuit
Viversel Kerk
Viversel Pleinstraat
Viversel Snelwegstraat
Viversel Viverselweg
Boekt Ubbelstraat
Boekt Eikhof
Boekt Kruispunt
Zolder Bieststraat
Zolder Kerkebosstraat
Zolder Kerk
Zolder A. Cuppenslaan
Heusden Zolderseweg
Heusden Schootstraat
Heusden Kerk
Heusden Station
Heusden Kerk
Heusden Campus Heusden
Heusden Kerkeblookstraat
Heusden Brug
Heusden Waterleidingstraat
Heusden Berkenbos
Heusden Ziekenhuis
51 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 51?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 51 om 06:58
Hoe laat vertrekt de laatste bus 51?
Op zondag gaat de laatste bus 51 om 19:36..
Wanneer komt bus 51 aan?
Wanneer komt de Hasselt - Heusden Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Hasselt - Heusden Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 51 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 51 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 51 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 51 bus station te bekijken.
Bus 51 dienstregeling
51 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:58 - 22:35
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:58 - 22:35 | 30 - 64 |
di. | 06:58 - 22:35 | 30 - 64 |
wo. | 06:58 - 22:35 | 30 - 64 |
do. | 06:58 - 22:35 | 30 - 64 |
vr. | 06:58 - 22:35 | 30 - 64 |
za. | 08:30 - 22:36 | 60 |
zo. | 09:30 - 19:36 | 120 - 126 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 51 (van Hasselt Station Perron 14), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 51 (Heusden Ziekenhuis) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
51 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 51 (Heusden Ziekenhuis) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
51 (De Lijn)
De eerste stop van de 51 bus-route is Hasselt Station Perron 14 en de laatste halte is Heusden Ziekenhuis. 51 (Heusden Ziekenhuis) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 51 heeft 36 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 56 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 51 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 51 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 51 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 51 (Heusden Ziekenhuis) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 51 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 51, in Belgique.
51 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 811 - Roeselare - Beveren Kapelhoek - Zwevezele -Wingene/ Dienstregeling
- 518 - Gistel - Moerdijk - Eernegem - Torhout/ Dienstregeling
- 592 - Herentals - Lille - Westmalle/ Dienstregeling
- 20B - Hasselt - Bilzen - Lanaken/ Dienstregeling
- 287 - Boom - Willebroek - Heindonk - Mechelen/ Dienstregeling
- 536 - Grimbergen - Groot-Molenveld - Vilvoorde/ Dienstregeling
- 433 - Snelbus Leuven - Rotselaar - Tremelo/ Dienstregeling
- 23 - Sint-Truiden - Borgloon - Tongeren/ Dienstregeling
- 23 - Mol - Meerhout/ Dienstregeling
- 83 - Deinze - Kruishoutem - Oudenaarde/ Dienstregeling
- 215 - Kortenbos - Alken - Runkst - Hasselt/ Dienstregeling
- 21 - Neerland - Middelheim - Rooseveltplaats/ Dienstregeling
- 485 - Peer - Grote-Brogel - Kaulille - Hamont College/ Dienstregeling
- 529 - Waver Scholen - Tremelo/ Dienstregeling
- 274 - Grote-Brogel - Bocholt - Bree - Maaseik/ Dienstregeling
- 30 - Kortrijk - Zwevegem - Heestert - Avelgem/ Dienstregeling
- 358 - Eernegem - Ichtegem - Kortemark/ Dienstregeling
- R42 - Brussel Zuid - Vlezenbeek - Lennik - Leerbeek/ Dienstregeling
- 48 - Hasselt - Peer/ Dienstregeling
- 351 - Lier - Kontich - Boom/ Dienstregeling