קו 51
טבריה←נטור
מועצה אזורית גולן (Golan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 51 של מועצה אזורית גולן (Golan) (מעודכן)
בקו 51 (טבריה←נטור) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית טבריה/רציפים ומסתיים בנטור.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 51 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←נטור (45 תחנות)
ת. מרכזית טבריה/רציפים
הגליל/הקישון
חוף גיא
חוף גנים
חמי טבריה
חוף שיקמים
חוף צינברי
מושבת כנרת
אחוזת אוהלו
בית ספר אזורי בית ירח
'דגניה א
'דגניה ב
מועצה אזורית עמק הירדן
חוף צמח
מכללה איזורית עמק הירדן
מסעף מעגן
צומת מעגן
מסעף תל קציר
מסעף האון
מסעף האון
חניון עין גב
צומת עין גב
חוף סוסיתא לצפון
חוף גופרה
חוף לבנון
צומת כורסי
מסעף תעשיות גולן
בני יהודה/מתנ''ס
בני יהודה מרכז
מסעף בני יהודה
מסעף נאות גולן
מסעף אפיק צפון
צומת אפיק
מנחת פיק
מסעף אלי עד
מסעף אבני איתן
מסעף נוב
מסעף חספין
חספין מרכז
'חספין א
מסעף חספין
רמת מגשימים מרכז
צומת רמת מגשימים
מסעף נטור
נטור
שאלות ותשובות לגבי קו 51
מתי מתחיל לפעול קו 51?
קו 51 מתחיל לפעול ב-07:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 51 מפסיק לעבוד?
קו 51 מפסיק לפעול ב-15:45 בשישי
מתי מגיע קו 51?
כדי לראות מתי קו טבריה←נטור האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←נטור הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 51 (טבריה←נטור)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←נטור (טבריה←נטור) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 51 של מועצה אזורית גולן (Golan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 51 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 51 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 51 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 51
קו 51 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:05 - 21:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:05 - 21:50 | 30 - 85 |
ב׳ | 07:05 - 23:30 | 45 - 115 |
ג׳ | 09:00 - 21:50 | 60 - 85 |
ד׳ | 07:05 - 21:50 | 45 - 105 |
ה׳ | 07:05 - 21:50 | 45 - 105 |
ו׳ | 09:00 - 15:45 | 50 - 85 |
ש׳ | 22:15 - 23:10 | 55 |
התרעות שירות של אוטובוס מועצה אזורית גולן (Golan)
צפה בכל העדכונים ל51 (מ ת. מרכזית טבריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 51 (טבריה←נטור) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מועצה אזורית גולן (Golan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 51
תעריף הנסיעה ב51 (טבריה←נטור) של מועצה אזורית גולן (Golan) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מועצה אזורית גולן (Golan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מועצה אזורית גולן (Golan).
51 (מועצה אזורית גולן (Golan))
התחנה הראשונה של קו 51 היא ת. מרכזית טבריה/רציפים והתחנה האחרונה היא נטור.
קו 51 (טבריה←נטור) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מועצה אזורית גולן (Golan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 51. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 51.
מעקב אחר קו האוטובוס 51 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 51 (טבריה←נטור) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 51 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מועצה אזורית גולן (Golan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מועצה אזורית גולן (Golan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מועצה אזורית גולן (Golan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 51 ב-ישראל
51 - כיוונים חלופיים
קווי מועצה אזורית גולן (Golan) בישראל
- 18 - בני יהודה/מתנ''ס-בני יהודה<->נוב-נוב-20/ לוח זמנים
- 85 - 'כנף א-כנף<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-21
- 558 - כביש 989/כביש 98-מג'דל שמס<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10/ לוח זמנים
- 68 - בית ספר תיכון/בוקעתא-בוקעתא<->מג'דל/מרכז מזון-מג'דל שמס-10/ לוח זמנים
- 44 - גדות מרכז-גדות<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 77 - בני יהודה/מתנ''ס-בני יהודה<->חספין מרכז-חספין-10/ לוח זמנים
- 62 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->קניון לב קצרין-קצרין-20/ לוח זמנים
- 64 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->אניעם-אניעם-20/ לוח זמנים
- 61 - אלוני הבשן/מרכז-אלוני הבשן<->ישיבה/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 88 - דליות/איה-קצרין<->אבני איתן-אבני איתן-10/ לוח זמנים
- 69 - עין קיניא/כניסה צפונית-עין קנייא<->מג'דל/מרכז מזון-מג'דל שמס-10/ לוח זמנים
- 54 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-11/ לוח זמנים
- 79 - מזכירות-אלי עד<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-20/ לוח זמנים
- 151 - קניון לב קצרין-קצרין<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 15 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->אלוני הבשן/מרכז-אלוני הבשן-12/ לוח זמנים
- 57 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->קניון לב קצרין-קצרין-20/ לוח זמנים
- 73 - בית ספר אזורי בית ירח-עמק הירדן<->נטור-נטור-20/ לוח זמנים
- 63 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->יונתן-יונתן-20/ לוח זמנים
- 58 - גשר הידידות/כניסה-עין קנייא<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-13/ לוח זמנים
- 14 - קניון לב קצרין-קצרין<->אל רום-אל רום-10/ לוח זמנים