566 Lijn
Appingedam - Meedhuizen - Delfzijl
Qbuzz
Qbuzz 566 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 566 (Delfzijl) heeft in totaal 22 haltes. Het beginpunt is Appingedam, Busstation (Perron E) en het eindpunt is Delfzijl, Station (Perron E).
Kies een van onderstaande bus 566 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Delfzijl (22 haltes)
Appingedam, Busstation (Perron E)
Appingedam, Oosterdraai
Appingedam, Burg. Klauckelaan
Appingedam, Pelikaanstraat
Appingedam, Fivelpoort Fivelingo
Laskwerd, Viersprong
Steendam, Weg Naar Tjuchem
Tjuchem, Koopmanslaan
Tjuchem, Hoofdweg 38
Tjuchem, Weereweg 19
Meedhuizen, Weereweg 27
Meedhuizen, Schaapbulterweg
Meedhuizen, Brug
Meedhuizen, Sportveld
Meedhuizen, Meedhuizerweg
Farmsum, Rengersweg
Farmsum, H. Jagerstraat
Farmsum, Kerk
Farmsum, Nieuwstad
Delfzijl, Nieuweweg
Delfzijl, Buitensingel
Delfzijl, Station (Perron E)
566 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 566?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 566 om 06:17
Hoe laat vertrekt de laatste bus 566?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 566 om 17:17..
Wanneer komt bus 566 aan?
Wanneer komt de Appingedam - Meedhuizen - Delfzijl bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Appingedam - Meedhuizen - Delfzijl bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 566 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 566 bus station te bekijken.
Bus 566 dienstregeling
566 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 06:17 - 17:17
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:17 - 17:17 | 60 - 168 |
di. | 06:17 - 17:17 | 60 - 168 |
wo. | 06:17 - 17:17 | 60 - 168 |
do. | 06:17 - 17:17 | 60 - 168 |
vr. | 06:17 - 17:17 | 60 - 168 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
Qbuzz bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 566 (van Appingedam, Busstation (Perron E)), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 566 (Delfzijl) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Qbuzz.
566 lijn bus tarief
De prijzen van Qbuzz 566 (Delfzijl) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Qbuzz kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Qbuzz gaan.
566 (Qbuzz)
De eerste stop van de 566 bus-route is Appingedam, Busstation (Perron E) en de laatste halte is Delfzijl, Station (Perron E). 566 (Delfzijl) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 566 heeft 22 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 28 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Qbuzz, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 566 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 566 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 566 Realtime bus Tracker
Volg lijn 566 (Delfzijl) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 566 bus tracker of een live Qbuzz bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Qbuzz of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Qbuzz en elk bus, inclusief lijn 566, in Netherlands.
566 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Qbuzz in Netherlands
- 31 - Hoogeveen - Dedemsvaart/ Dienstregeling
- 310 - Veendam - Gieten - Assen/ Dienstregeling
- 416 - Dordrecht - Alblasserdam/ Dienstregeling
- 15 - Zernike - Hoofdstation/ Dienstregeling
- 314 - Drachten - Groningen/ Dienstregeling
- 32 - Meppel - Hoogeveen/ Dienstregeling
- 133 - Groningen - Surhuisterveen/ Dienstregeling
- 417 - Nachtbus Groningen - Roden - Leek/ Dienstregeling
- 43 - Siddeburen - Delfzijl/ Dienstregeling
- 45 - Middelstum - Loppersum - Spijk - Eemshaven/ Dienstregeling
- 92 - Rotterdam Zuidplein - H.I. Ambacht - Dordrecht/ Dienstregeling
- 119 - Delfzijl - Winschoten/ Dienstregeling
- 41 - Uithuizen - Appingedam (- Delfzijl)/ Dienstregeling
- 10 - Stadsdienst Dordrecht | CS - Binnenstad/ Dienstregeling
- 66 - Zoutkamp - Groningen Zernike/ Dienstregeling
- 13 - Oudelandshoek - Dordrecht CS - Centrum/ Dienstregeling
- 72 - Emmen - Ter Apel - Winschoten/ Dienstregeling
- 707 - Boven-Hardinxveld - Giessen-Oudekerk - Giessenburg/ Dienstregeling
- 304 - Drachten - Groningen/ Dienstregeling
- 90 - Utrecht - Vianen - Ameide - Nieuwpoort - Gelkenes/ Dienstregeling