568 Lijn
Fleurus Gare→Nivelles Collège (Rue De Mons)
TEC Brabant Wallon
TEC Brabant Wallon 568 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 568 (Fleurus Gare→Nivelles Collège (Rue De Mons)) heeft in totaal 57 haltes. Het beginpunt is Fleurus Gare en het eindpunt is Nivelles Collège (Rue De Mons).
Bus 568 vertrekt volgende week eens per dag om 06:43 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 568 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Fleurus Gare→Nivelles Collège (Rue De Mons) (57 haltes)
Fleurus Gare
Fleurus Rue du Gazomètre
Fleurus Athénée
Fleurus Centre
Fleurus Rue Moulin Naveau
Fleurus Champs Elysées
Fleurus Carrefour
Saint-Amand Eglise
Saint-Amand Ferme Malonne
Saint-Amand Chapelle Des 7 Douleurs
Saint-Amand Pont De Ligny
Brye Carrefour
Brye Village
Saint-Amand Monument (Rue R. Clabecq)
Saint-Amand Rue Des Brasseurs
Saint-Amand Longpré
Wagnelee Debatty
Wagnelee Maison Communale
Wagnelee Place Communale
Wagnelee Rue De La Station
Wagnelee Chassart Usines
Marbais La Chapelle
Marbais Chaussée De Namur
Marbais Ferme Jouerie
Marbais Place Leghain (Rue Jouerie)
Marbais Maison Communale
Marbais Rue Lorrain
Marbais Village (Rue Lalou)
Marbais Route De Tilly
Sart-Dames-Avelines Route De Villers-Perwin
Sart-Dames-Avelines Bas Jaune
Sart-Dames-Avelines Cabine
Sart-Dames-Avelines Maison du Peuple
Sart-Dames-Avelines Route De Frasnes
Sart-Dames-Avelines Chemin De Piraumont
Baisy-Thy Quatre Bras (Ch. De Namur)
Baisy-Thy Quatre Bras (Rue De Houtain)
Houtain-Le-Val Route De Loupoigne
Houtain-Le-Val Village (Rue De Namur)
Houtain-Le-Val Garage
Thines Village (Ch. De Namur)
Nivelles D'Hondt
Nivelles Artisanat
Nivelles Pharmacie Militaire
Nivelles Avenue du Centenaire
Nivelles Aiglon
Nivelles Gare - Quai 6
Nivelles Saint-Sépulcre
Nivelles Rue L. Delvaux
Nivelles Rue du Paradis
Nivelles Institut Technique
Nivelles Ecole Enfant Jésus
Nivelles Rue L. Delvaux
Nivelles Place De Lalieux
Nivelles Place du Souvenir
Nivelles Grand Place
Nivelles Collège (Rue De Mons)
568 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 568?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 568 om 06:43
Hoe laat vertrekt de laatste bus 568?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 568 om 06:43..
Wanneer komt bus 568 aan?
Wanneer komt de Fleurus Gare→Nivelles Collège (Rue De Mons) Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Fleurus Gare→Nivelles Collège (Rue De Mons) Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Brabant Wallon's 568 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 568 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 568 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 568 bus station te bekijken.
Bus 568 dienstregeling
568 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 06:43
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:43 | Enkel vertrek |
di. | 06:43 | Enkel vertrek |
wo. | 06:43 | Enkel vertrek |
do. | 06:43 | Enkel vertrek |
vr. | 06:43 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Brabant Wallon bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 568 (van Fleurus Gare), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 568 (Fleurus Gare→Nivelles Collège (Rue De Mons)) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Brabant Wallon.
568 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Brabant Wallon 568 (Fleurus Gare→Nivelles Collège (Rue De Mons)) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Brabant Wallon kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Brabant Wallon gaan.
568 (TEC Brabant Wallon)
De eerste stop van de 568 bus-route is Fleurus Gare en de laatste halte is Nivelles Collège (Rue De Mons). 568 (Fleurus Gare→Nivelles Collège (Rue De Mons)) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 568 heeft 57 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 80 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Brabant Wallon, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 568 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 568 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 568 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 568 (Fleurus Gare→Nivelles Collège (Rue De Mons)) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 568 bus tracker of een live TEC Brabant Wallon bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Brabant Wallon of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Brabant Wallon en elk bus, inclusief lijn 568, in Belgique.
568 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 568 - Baisy-Thy Quatre Bras (Ch. De Namur)→Nivelles Gare - Quai 6 / Dienstregeling
- 568 - Fleurus Gare→Nivelles Gare - Quai 6 / Dienstregeling
- 568 - Fleurus Gare→Nivelles Grand Place / Dienstregeling
- 568 - Marbais Chaussée De Namur→Nivelles Gare - Quai 6 / Dienstregeling
- 568 - Marbais Village (Rue Lalou)→Fleurus Gare / Dienstregeling
- 568 - Marbisoux Eglise→Nivelles Collège (Rue De Mons) / Dienstregeling
- 568 - Nivelles Collège (Fbg De Mons)→Fleurus Gare / Dienstregeling
- 568 - Nivelles Collège (Fbg De Mons)→Marbisoux Eglise / Dienstregeling
- 568 - Nivelles Gare - Quai 6→Baisy-Thy Quatre Bras (Rue De Houtain) / Dienstregeling
- 568 - Nivelles Gare - Quai 6→Fleurus Gare / Dienstregeling
- 568 - Nivelles Gare - Quai 6→Marbais Chaussée De Namur / Dienstregeling
- 568 - Nivelles Gare - Quai 6→Nivelles Ecole Enfant Jésus / Dienstregeling
- 568 - Nivelles Gare - Quai 6→Sart-Dames-Avelines Bas Jaune / Dienstregeling
- 568 - Nivelles Grand Place→Fleurus Gare / Dienstregeling
- 568 - Nivelles Institut Technique→Nivelles Gare - Quai 6 / Dienstregeling
- 568 - Sart-Dames-Avelines Bas Jaune→Nivelles Gare - Quai 6 / Dienstregeling
TEC Brabant Wallon in Belgique
- 39 - Waterloo - Braine-l'Alleud - Ottignies - LLN/ Dienstregeling
- 20 - Ottignies - Louvain-la-Neuve - Wavre/ Dienstregeling
- 5 - Jodoigne - Tienen/ Dienstregeling
- 76 - Nivelles - Portes de l'Europe/ Dienstregeling
- 148 - Gembloux - Ramillies - Landen/ Dienstregeling
- E6 - Gembloux - Louvain-la-Neuve - Wavre (Express)/ Dienstregeling
- E4 - Nivelles - Louvain-la-Neuve (Express)/ Dienstregeling
- 70 - Nivelles - Rosseignies - Buzet/ Dienstregeling
- 200 - Proxibus de Rebecq/ Dienstregeling
- 472 - Enghien/Edingen - Tubize/ Dienstregeling
- 77 - Baulers - Nivelles (Gare) - Shopping/ Dienstregeling
- 72 - Baulers - Nivelles - Manage/ Dienstregeling
- 67 - Braine-l'Alleud - Barrière - Parc de l'Alliance/ Dienstregeling
- 33 - Eghezée - Perwez - Louvain-la-Neuve - Ottignies/ Dienstregeling
- 116 - Soignies - Br.-le-Comte - Rebecq -Tubize - Halle/ Dienstregeling
- 31 - Ottignies - Louvain-la-Neuve - Bruyères/ Dienstregeling
- 37 - Wavre (Gare) - Bierges (Verseau)/ Dienstregeling
- 339 - Hannut - Tienen/ Dienstregeling
- 201 - Proxibus de Waterloo/ Dienstregeling
- 202 - Proxibus de Perwez/ Dienstregeling