568 Lijn
Nivelles Grand Place→Fleurus Gare
TEC Brabant Wallon
TEC Brabant Wallon 568 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 568 (Nivelles Grand Place→Fleurus Gare) heeft in totaal 49 haltes. Het beginpunt is Nivelles Grand Place en het eindpunt is Fleurus Gare.
Bus 568 vertrekt volgende week eens per dag om 17:22 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 568 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Nivelles Grand Place→Fleurus Gare (49 haltes)
Nivelles Grand Place
Nivelles Place du Souvenir
Nivelles Place De Lalieux
Nivelles Gare - Quai 6
Nivelles Aiglon
Nivelles Avenue du Centenaire
Nivelles Pharmacie Militaire
Nivelles Artisanat
Nivelles D'Hondt
Thines Village (Ch. De Namur)
Houtain-Le-Val Garage
Houtain-Le-Val Village (Rue De Nivelles)
Houtain-Le-Val Route De Loupoigne
Baisy-Thy Quatre Bras (Rue De Houtain)
Baisy-Thy Quatre Bras (Ch. De Namur)
Sart-Dames-Avelines Chemin De Piraumont
Sart-Dames-Avelines Route De Frasnes
Sart-Dames-Avelines Maison du Peuple
Sart-Dames-Avelines Cabine
Sart-Dames-Avelines Bas Jaune
Sart-Dames-Avelines Route De Villers-Perwin
Marbais Route De Tilly
Marbais Village (Rue Lalou)
Marbais Rue Lorrain
Marbais Maison Communale
Marbais Place Leghain (Rue Jouerie)
Marbais Ferme Jouerie
Marbais Chaussée De Namur
Marbais La Chapelle
Wagnelee Chassart Usines
Wagnelee Rue De La Station
Wagnelee Place Communale
Wagnelee Maison Communale
Wagnelee Debatty
Saint-Amand Longpré
Saint-Amand Rue Des Brasseurs
Saint-Amand Monument (Rue R. Clabecq)
Saint-Amand Monument (Rue Staquet)
Brye Village
Brye Carrefour
Saint-Amand Pont De Ligny
Saint-Amand Chapelle Des 7 Douleurs
Saint-Amand Ferme Malonne
Saint-Amand Eglise
Fleurus Carrefour
Fleurus Champs Elysées
Fleurus Rue Moulin Naveau
Fleurus Centre
Fleurus Gare
568 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 568?
Op zaterdag rijdt de eerste bus 568 om 08:37
Hoe laat vertrekt de laatste bus 568?
Op zaterdag gaat de laatste bus 568 om 11:37..
Wanneer komt bus 568 aan?
Wanneer komt de Nivelles Grand Place→Fleurus Gare bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Nivelles Grand Place→Fleurus Gare bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 568 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 568 bus station te bekijken.
Bus 568 dienstregeling
568 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 17:22
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 17:22 | Enkel vertrek |
di. | 17:22 | Enkel vertrek |
wo. | 17:22 | Enkel vertrek |
do. | 17:22 | Enkel vertrek |
vr. | 17:22 | Enkel vertrek |
za. | 08:37 - 11:37 | 60 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Brabant Wallon bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 568 (van Nivelles Grand Place), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 568 (Nivelles Grand Place→Fleurus Gare) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Brabant Wallon.
568 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Brabant Wallon 568 (Nivelles Grand Place→Fleurus Gare) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Brabant Wallon kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Brabant Wallon gaan.
568 (TEC Brabant Wallon)
De eerste stop van de 568 bus-route is Nivelles Grand Place en de laatste halte is Fleurus Gare. 568 (Nivelles Grand Place→Fleurus Gare) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 568 heeft 49 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 55 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Brabant Wallon, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 568 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 568 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 568 Realtime bus Tracker
Volg lijn 568 (Nivelles Grand Place→Fleurus Gare) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 568 bus tracker of een live TEC Brabant Wallon bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Brabant Wallon of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Brabant Wallon en elk bus, inclusief lijn 568, in Belgique.
568 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 568 - Baisy-Thy Quatre Bras (Ch. De Namur)→Nivelles Gare - Quai 6 / Dienstregeling
- 568 - Nivelles Gare - Quai 6→Baisy-Thy Quatre Bras (Rue De Houtain) / Dienstregeling
- 568 - Marbais Chaussée De Namur→Nivelles Gare - Quai 6 / Dienstregeling
- 568 - Nivelles Gare - Quai 6→Marbais Chaussée De Namur / Dienstregeling
- 568 - Fleurus Gare→Nivelles Gare - Quai 6 / Dienstregeling
- 568 - Nivelles Gare - Quai 6→Fleurus Gare / Dienstregeling
- 568 - Fleurus Gare→Nivelles Grand Place / Dienstregeling
- 568 - Marbais Village (Rue Lalou)→Fleurus Gare / Dienstregeling
TEC Brabant Wallon in Belgique
- 38 - Rosières - Genval - Wavre - Basse-Wavre/ Dienstregeling
- 127 - La Hulpe - Argenteuil (Berlaymont)/ Dienstregeling
- 116 - Soignies - Br.-le-Comte - Rebecq -Tubize - Halle/ Dienstregeling
- E9 - Tubize - Braine-l'Alleud (Express)/ Dienstregeling
- 29 - Lasne - Céroux-Mousty - Ottignies/ Dienstregeling
- 19 - Nivelles - Ottignies/ Dienstregeling
- 114 - Braine-l'Alleud - Halle/ Dienstregeling
- 28 - Genappe - Tangissart - Ottignies/ Dienstregeling
- 31 - Ottignies - Louvain-la-Neuve - Bruyères/ Dienstregeling
- 210 - Proxibus de La Hulpe/ Dienstregeling
- 63 - Nivelles - Ronquières - Braine-le-Comte/ Dienstregeling
- 33 - Eghezée - Perwez - Louvain-la-Neuve - Ottignies/ Dienstregeling
- 366 - Court-St-Etienne - Rixensart - Ixelles/Elsene/ Dienstregeling
- 204 - Proxibus de Grez-Doiceau/ Dienstregeling
- 823 - Jodoigne - Eghezée/ Dienstregeling
- 200 - Proxibus de Rebecq/ Dienstregeling
- 121 - Alsemberg - Argenteuil (Berlaymont)/ Dienstregeling
- 543 - Bruxelles/Brussel - Wavre - Eghezée/ Dienstregeling
- 65 - Braine-le-Comte - B.S.I.- Braine-l'Alleud/Nivelles/ Dienstregeling
- 15 - Navette de Genval/ Dienstregeling