568 Lijn
Ommen
EBS
EBS 568 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 568 (Ommen) heeft in totaal 20 haltes. Het beginpunt is Dalfsen, Wzc Rosengaerde en het eindpunt is Ommen, Markt.
Kies een van onderstaande bus 568 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Ommen (20 haltes)
Dalfsen, Wzc Rosengaerde
Dalfsen, Gemeentehuis
Dalfsen, Station
Rechteren, Kasteel Rechteren
Hessum, Cafe Restaurant Madrid
Vilsteren, Huize Vilsteren
Vilsteren, Gasunie
Dalmsholte, Kaasboerderij Heileuver
Dalmsholte, De Marshoeve
Lemele, Theehuis De Lemelerberg
Lemele, Kerk
Lemele, Imminkhoeve
Lemele, Camping De Lemeler Esch
Nieuwe Brug, Camping Nieuwe Brug
Ommen, Giethemer Kerkpad
Ommen, Station
Ommen, Centrum
Ommen, Chevalleraustraat
Ommen, Danteweg
Ommen, Markt
568 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 568?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 568 om 07:19
Hoe laat vertrekt de laatste bus 568?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 568 om 17:59..
Wanneer komt bus 568 aan?
Wanneer komt de Ommen Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Ommen Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 568 (Ommen) bus tarief?
Het Ommen (Ommen) bus tarief is €1.09 - €5.68.
Is er een 568 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 568 bus station te bekijken.
Bus 568 dienstregeling
568 bus route is actief op dinsdag tot vrijdag. Reguliere tijden: 07:19 - 17:59
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | 07:19 - 17:59 | 90 - 100 |
wo. | 07:19 - 17:59 | 90 - 100 |
do. | 07:19 - 17:59 | 90 - 100 |
vr. | 07:19 - 17:59 | 90 - 100 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 568 (van Dalfsen, Wzc Rosengaerde), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 568 (Ommen) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
568 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 568 (Ommen) ligt tussen €1.09 en €5.68. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
568 (EBS)
De eerste stop van de 568 bus-route is Dalfsen, Wzc Rosengaerde en de laatste halte is Ommen, Markt. 568 (Ommen) is operationeel op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 568 heeft 20 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 47 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 568 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 568 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 568 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 568 (Ommen) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 568 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 568, in Netherlands.
568 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 903 - Maasvlaktehopper/ Dienstregeling
- 100 - Amsterdam Noord via Purmerend - Edam/ Dienstregeling
- 199 - Elburg - Zwolle/ Dienstregeling
- 824 - Rotterdam - Schiedam - Honselersdijk/ Dienstregeling
- 653 - Renkum - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 12 - Station - Willem III Kazerne/ Dienstregeling
- 270 - Steenwijk - Blauwe Hand/ Dienstregeling
- 12 - Station - Zwartwaterallee/ Dienstregeling
- 8 - Station Centrum - Hollandse Hout/ Dienstregeling
- 167 - Lemelerveld - Zwolle Hessenpoort/ Dienstregeling
- 512 - Station - Berg en Bos/ Dienstregeling
- 10 - Station Centrum - Buitenhof/ Dienstregeling
- 13 - Station - J. Fruytierschool/ Dienstregeling
- 8 - Station - Zuidbroek/ Dienstregeling
- 141 - Kampen - Urk/ Dienstregeling
- 214 - Steenwijk - Lelystad/ Dienstregeling
- 46 - Den Haag Centraal - Voorschoten - Wassenaar/ Dienstregeling
- 404 - Rockanje - Hellevoetsluis - Spijkenisse/ Dienstregeling
- 102 - Ringlijn Purmerend/ Dienstregeling
- 170 - 't Harde - Twello/ Dienstregeling