58 Lijn
Oudenaarde - Petegem - Wortegem - Waregem
De Lijn
De Lijn 58 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 58 (Waregem Ziekenhuis) heeft in totaal 35 haltes. Het beginpunt is Oudenaarde Tacambaroplein en het eindpunt is Waregem Ziekenhuis.
Kies een van onderstaande bus 58 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Waregem Ziekenhuis (35 haltes)
Oudenaarde Tacambaroplein
Oudenaarde Station Perron 1
Oudenaarde Gentstraat
Oudenaarde Bevere Kerk
Oudenaarde Nieuwstraat
Oudenaarde Kortrijkse Heerweg
Oudenaarde Camping Vlaamse Ardennen
Petegem Vlinderstraat
Petegem Statie
Petegem Rusthuis
Petegem Dorp
Elsegem Dorp
Elsegem Kloosterhoek
Elsegem Meganckstraat
Wortegem Heerbaan
Wortegem Oudenaardseweg
Wortegem Kerk
Wortegem Gemeentehuis
Wortegem Keerstraat
Wortegem Keerstraat
Wortegem Tjammelstraat
Wortegem Pontstraat
Waregem Bosstraat
Anzegem Kruisweg
Anzegem Steenbruggestraat
Anzegem Zilverberg
Waregem Steenovenstraat
Waregem Bosstraat
Waregem Vredestraat
Waregem Renbaan
Waregem Zorgcampus
Waregem Regenboogstadion
Waregem Scholen Westerlaan
Waregem Station Perron 5
Waregem Ziekenhuis
58 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 58?
Op dinsdag, donderdag rijdt de eerste bus 58 om 06:29
Hoe laat vertrekt de laatste bus 58?
Op zondag, zaterdag gaat de laatste bus 58 om 18:37..
Wanneer komt bus 58 aan?
Wanneer komt de Oudenaarde - Petegem - Wortegem - Waregem bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Oudenaarde - Petegem - Wortegem - Waregem bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 58 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 58 bus station te bekijken.
Bus 58 dienstregeling
58 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:35 - 19:35
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:35 - 19:35 | 60 |
di. | 06:29 - 19:50 | 23 - 62 |
wo. | 06:35 - 19:35 | 60 |
do. | 06:29 - 19:50 | 23 - 62 |
vr. | 06:35 - 19:35 | 60 |
za. | 08:37 - 18:37 | 60 |
zo. | 08:37 - 18:37 | 60 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 58 (van Oudenaarde Tacambaroplein), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 58 (Waregem Ziekenhuis) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
58 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 58 (Waregem Ziekenhuis) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
58 (De Lijn)
De eerste stop van de 58 bus-route is Oudenaarde Tacambaroplein en de laatste halte is Waregem Ziekenhuis. 58 (Waregem Ziekenhuis) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 58 heeft 35 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 52 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 58 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 58 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 58 Realtime bus Tracker
Volg lijn 58 (Waregem Ziekenhuis) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 58 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 58, in Belgique.
58 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 92 - Hamme - Moerzeke - Kastel/ Dienstregeling
- 333 - Leuven Gasthuisberg - Rotselaar - Tremelo/ Dienstregeling
- 534 - Grimbergen - Eversem - Kapelle-op-den-Bos/ Dienstregeling
- 1 - Centrumbus Oostende/ Dienstregeling
- 552 - Schoolbus Muggenberg - Tielt - Diest/ Dienstregeling
- 440 - Oostmalle - Brecht/ Dienstregeling
- 5 - Genk-Zuid-Langerlo-Station-Waterschei-Zwartberg/ Dienstregeling
- 182 - Groenplaats - Aartselaar - Boom/ Dienstregeling
- 99 - Hamme - Temse Station/ Dienstregeling
- 513 - Schoolbus Haacht DB - Rotselaar - Leuven/ Dienstregeling
- 30 - Aarschot - Rillaar - Scherpenheuvel - Diest/ Dienstregeling
- 821 - Antw L.O. - Beveren - Westakkers - St-Niklaas/ Dienstregeling
- 118 - Brussel - Itterbeek - Schepdaal/ Dienstregeling
- 909 - Gent Rabot - Mariakerke VISO-AHS/ Dienstregeling
- 319 - Brugge Station - Sint-Andries De Varens/ Dienstregeling
- 31 - Aalst - Denderleeuw - Ninove/ Dienstregeling
- 811 - Deinze - Gavere - Zottegem/ Dienstregeling
- 319 - Meulenberg - Zolder - Koersel - Beringen/ Dienstregeling
- 542 - Schoolbus Halen - Hogen - Tienen/ Dienstregeling
- 907 - Snelbus Gent Sint-Pieters - Mariakerke VISO-AHS/ Dienstregeling