6 Lijn
Ploegsteert Eglise / Kerk→Comines/Komen Collège Saint-Henri
TEC Hainaut
TEC Hainaut 6 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 6 (Ploegsteert Eglise / Kerk→Comines/Komen Collège Saint-Henri) heeft in totaal 7 haltes. Het beginpunt is Ploegsteert Eglise / Kerk en het eindpunt is Comines/Komen Collège Saint-Henri.
Bus 6 vertrekt volgende week eens per dag om 07:19 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 6 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Ploegsteert Eglise / Kerk→Comines/Komen Collège Saint-Henri (7 haltes)
Ploegsteert Eglise / Kerk
Warneton/Waasten Place/Markt
Warneton/Waasten Ancienne Gare/Station
Comines/Komen Place Sainte-Anne/Sint-Annaplein
Comines/Komen Sncb/Station
Comines/Komen Sncb/Station
Comines/Komen Collège Saint-Henri
6 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 6?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 6 om 07:19
Hoe laat vertrekt de laatste bus 6?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 6 om 07:19..
Wanneer komt bus 6 aan?
Wanneer komt de Ploegsteert Eglise / Kerk→Comines/Komen Collège Saint-Henri bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Ploegsteert Eglise / Kerk→Comines/Komen Collège Saint-Henri bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 6 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 6 bus station te bekijken.
Bus 6 dienstregeling
6 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 07:19
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:19 | Enkel vertrek |
di. | 07:19 | Enkel vertrek |
wo. | 07:19 | Enkel vertrek |
do. | 07:19 | Enkel vertrek |
vr. | 07:19 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Hainaut bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 6 (van Ploegsteert Eglise / Kerk), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 6 (Ploegsteert Eglise / Kerk→Comines/Komen Collège Saint-Henri) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Hainaut.
6 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Hainaut 6 (Ploegsteert Eglise / Kerk→Comines/Komen Collège Saint-Henri) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Hainaut kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Hainaut gaan.
6 (TEC Hainaut)
De eerste stop van de 6 bus-route is Ploegsteert Eglise / Kerk en de laatste halte is Comines/Komen Collège Saint-Henri. 6 (Ploegsteert Eglise / Kerk→Comines/Komen Collège Saint-Henri) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 6 heeft 7 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 22 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Hainaut, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 6 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 6 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 6 Realtime bus Tracker
Volg lijn 6 (Ploegsteert Eglise / Kerk→Comines/Komen Collège Saint-Henri) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 6 bus tracker of een live TEC Hainaut bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Hainaut of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Hainaut en elk bus, inclusief lijn 6, in Belgique.
6 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 6 - Le Bizet Rue Des Trois Evêchés→Comines/Komen Sncb/Station / Dienstregeling
- 6 - Comines/Komen Collège Saint-Henri→Ploegsteert Eglise / Kerk / Dienstregeling
- 6 - Comines/Komen Sncb/Station→Ploegsteert Epine Indépendante / Dienstregeling
- 6 - Comines/Komen Collège Saint-Henri→Houplines Hôtel De Ville / Dienstregeling
- 6 - Le Bizet Rue Des Trois Evêchés→Comines/Komen Collège Saint-Henri / Dienstregeling
- 6 - Comines/Komen Sncb/Station→Houplines Hôtel De Ville / Dienstregeling
- 6 - Ploegsteert Epine Indépendante→Comines/Komen Sncb/Station / Dienstregeling
- 6 - Comines/Komen Rue D'Houthem/Houthemstraat→Ploegsteert Epine Indépendante / Dienstregeling
- 6 - Comines/Komen Collège Saint-Henri→Frelinghien Centre / Dienstregeling
- 6 - Comines/Komen Sncb/Station→Frelinghien Centre / Dienstregeling
- 6 - Houplines Hôtel De Ville→Comines/Komen Collège Saint-Joseph / Dienstregeling
- 6 - Comines/Komen Collège Saint-Henri→Warneton/Waasten Pont Rouge / Dienstregeling
- 6 - Frelinghien Centre→Comines/Komen Sncb/Station / Dienstregeling
- 6 - Comines/Komen Collège Saint-Henri→Ploegsteert Epine Indépendante / Dienstregeling
- 6 - Warneton/Waasten Pont Rouge→Comines/Komen Collège Saint-Joseph / Dienstregeling
- 6 - Frelinghien Centre→Comines/Komen Collège Saint-Henri / Dienstregeling
TEC Hainaut in Belgique
- 94 - Ath - Enghien/Edingen/ Dienstregeling
- 18 - Mons - Saint-Denis/ Dienstregeling
- 133 - La Louvière - Binche - Morlanwelz/ Dienstregeling
- 1 - Mons - Saint-Ghislain/ Dienstregeling
- 27 - Soignies - Silly/ Dienstregeling
- E42 - Tournai - Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- E40 - Ath - Péruwelz/ Dienstregeling
- V - Tournai City : Tournai - Chercq - Vaulx/ Dienstregeling
- 87 - Ronse/Renaix - Enghien/Edingen/ Dienstregeling
- 17 - Thieu - Mons/ Dienstregeling
- 100 - Ath - Saint-Ghislain/ Dienstregeling
- 80 - Blaton - Quevaucamps / Bernissart/ Dienstregeling
- W - Tournai City : Tournai - Warchin - Rumillies/ Dienstregeling
- 14 - Mons - Saint-Ghislain/ Dienstregeling
- 41 - Mons - Maubeuge/ Dienstregeling
- 126 - Enghien/Edingen - Braine-le-Comte/ Dienstregeling
- 26 - Tivoli - La Louv. - Haine-St-P. - Manage -Seneffe/ Dienstregeling
- 136 - Anderlues - La Louvière/ Dienstregeling
- 95 - Tournai - Leuze-en-Hainaut/ Dienstregeling
- 1 - Tournai - Mouscron/Moeskroen/ Dienstregeling