6 Lijn
Stadsdienst Leiden | Centraal Station - Leiderdorp Leyhof
Arriva
Arriva 6 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 6 (Leiderdorp) heeft in totaal 20 haltes. Het beginpunt is Leiden, Leiden Centraal en het eindpunt is Leiderdorp, Leyhof.
Kies een van onderstaande bus 6 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Leiderdorp (20 haltes)
Leiden, Leiden Centraal
Leiden, Steenstraat
Leiden, Breestraat
Leiden, Korevaarstraat
Leiden, Hogewoerd
Leiden, Hooigracht
Leiden, Oosterkerkstraat
Leiden, Zijlsingel
Leiden, Kooipark
Leiden, Surinamestraat
Leiden, Sumatrastraat
Leiden, Zwembad De Zijl
Leiden, Sumatrabrug
Leiderdorp, Spanjaardsbrug
Leiderdorp, Sisalbaan
Leiderdorp, Touwbaan
Leiderdorp, Dennenschans
Leiderdorp, Buitendijklaan
Leiderdorp, Dijkwacht
Leiderdorp, Leyhof
6 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 6?
Op zondag rijdt de eerste bus 6 om 00:07
Hoe laat vertrekt de laatste bus 6?
Op zaterdag gaat de laatste bus 6 om 23:01..
Wanneer komt bus 6 aan?
Wanneer komt de Stadsdienst Leiden | Centraal Station - Leiderdorp Leyhof Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Stadsdienst Leiden | Centraal Station - Leiderdorp Leyhof Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 6 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 6 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 6 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 6 bus station te bekijken.
Bus 6 dienstregeling
6 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 00:10 - 23:03
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:14 - 23:03 | 28 - 35 |
di. | 00:10 - 23:03 | 28 - 35 |
wo. | 00:10 - 23:03 | 28 - 35 |
do. | 00:10 - 23:03 | 28 - 35 |
vr. | 06:42 - 23:03 | 57 - 68 |
za. | 00:10 - 23:01 | 27 - 57 |
zo. | 00:07 - 23:52 | 51 - 68 |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 6 (van Leiden, Leiden Centraal), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 6 (Leiderdorp) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
6 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 6 (Leiderdorp) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
6 (Arriva)
De eerste stop van de 6 bus-route is Leiden, Leiden Centraal en de laatste halte is Leiderdorp, Leyhof. 6 (Leiderdorp) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 6 heeft 20 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 25 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 6 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 6 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 6 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 6 (Leiderdorp) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 6 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 6, in Netherlands.
6 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 7091 - Raard - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 7113 - Reitsum - Oentsjerk/ Dienstregeling
- 4 - Stadsdienst Maastricht | Pottenberg/Caberg via Scharn - Valkenburg/ Dienstregeling
- 8152 - Leons - Winsum Busstation/ Dienstregeling
- 519 - Gorredijk - Noordwolde/ Dienstregeling
- 95 - Heerenveen via Joure - Leeuwarden/ Dienstregeling
- 261 - Geldermalsen via Est - Geldermalsen/ Dienstregeling
- 6161 - Rottevalle Dorp - Drachten Transferium Oost/ Dienstregeling
- 657 - Mheer via Banholt - Gulpen/ Dienstregeling
- 8 - Ubach over Worms - Heerlen/ Dienstregeling
- 6081 - Heechsân - Burgum, Kwekerstrjitte/ Dienstregeling
- 7083 - Sibrandahûs - Oentsjerk/ Dienstregeling
- 8112 - Pingjum - Harlingen Zorgplein/ Dienstregeling
- 8861 - Lytsewierrum - Sneek Busstation/ Dienstregeling
- 8232 - Dearsum - Sneek Busstation/ Dienstregeling
- 7172 - Hegebeintum - Dokkum Sionsberg/ Dienstregeling
- 7241 - Oosternijkerk Nijkerk - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 7982 - Skingen - Franeker Voorstraat/ Dienstregeling
- 8221 - Wiuwert - Mantgum Station/ Dienstregeling
- 259 - Vaals Drielandenpunt - Vaals Busstation/ Dienstregeling