603 Lijn
Brugge-Oedelem-De Hoorn-Knesselare-Ursel
De Lijn
De Lijn 603 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 603 (Ursel Kerk) heeft in totaal 36 haltes. Het beginpunt is Brugge 'T Zand Perron B5 en het eindpunt is Ursel Kerk.
Kies een van onderstaande bus 603 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Ursel Kerk (36 haltes)
Brugge 'T Zand Perron B5
Brugge Station Perron C4
Brugge Katelijnepoort (Ring)
Assebroek Daverlostraat
Assebroek Peerdeke
Assebroek Van Den Busschestraat
Assebroek Lindelaan
Assebroek Raboudenburgstraat
Assebroek Van Hammestraat
Assebroek Maalderijstraat
Assebroek Engelendale
Assebroek Sparrenstraat
Oedelem Loweideweg
Oedelem Bruggestraat
Oedelem Lti
Oedelem Vliegend Paard
Oedelem Pinstraat
Oedelem Driekoningen
Oedelem Zandgrachtstraat
Oedelem Ter Bunen
Oedelem Dorp
Oedelem Kleiputstraat
Oedelem Hoogstraat
Oedelem Driepikkel
Oedelem Steenoven
Oedelem De Hoorn
Oedelem Zeldonk
Knesselare Klooster
Knesselare Dorp
Knesselare Maldegemseweg
Knesselare Kapellestraat
Knesselare Westvoorde
Ursel Drongengoedweg
Ursel Bogaertstraat
Ursel Vleeswarenfabriek
Ursel Kerk
603 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 603?
Op woensdag rijdt de eerste bus 603 om 12:30
Hoe laat vertrekt de laatste bus 603?
Op woensdag gaat de laatste bus 603 om 12:30..
Wanneer komt bus 603 aan?
Wanneer komt de Brugge-Oedelem-De Hoorn-Knesselare-Ursel bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Brugge-Oedelem-De Hoorn-Knesselare-Ursel bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 603 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 603 bus station te bekijken.
Bus 603 dienstregeling
603 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 16:28 - 17:28
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 16:28 - 17:28 | 60 |
di. | 16:28 - 17:28 | 60 |
wo. | 12:30 | Enkel vertrek |
do. | 16:28 - 17:28 | 60 |
vr. | 16:28 - 17:28 | 60 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 603 (van Brugge 'T Zand Perron B5), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 603 (Ursel Kerk) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
603 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 603 (Ursel Kerk) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
603 (De Lijn)
De eerste stop van de 603 bus-route is Brugge 'T Zand Perron B5 en de laatste halte is Ursel Kerk. 603 (Ursel Kerk) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 603 heeft 36 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 60 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 603 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 603 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 603 Realtime bus Tracker
Volg lijn 603 (Ursel Kerk) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 603 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 603, in Belgique.
603 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 44 - Hasselt - Diepenbeek - Genk - Maasmechelen/ Dienstregeling
- 1 - ASZ - Station - Oude Abdijstraat/ Dienstregeling
- 806 - Opglabbeek - Nieuwe Kempen - Campus Bret - Genk/ Dienstregeling
- 66 - Lanaken Ziekenhuis Oost-Limburg - Rekem/ Dienstregeling
- 571 - Lier - Berlaar Heikant - Putte - Lier/ Dienstregeling
- 562 - Schoolbus Waasmont - Zoutleeuw/ Dienstregeling
- 611 - Oostende - Nieuwpoort - Sint-Idesbald - Veurne/ Dienstregeling
- 402 - Aalst - Meldert - Asse/ Dienstregeling
- 33 - Herentals-Kasterlee-Turnhout/ Dienstregeling
- 274 - Grote-Brogel - Bocholt - Bree - Maaseik/ Dienstregeling
- 208 - Lafelt - Eigenbilzen - Bilzen/ Dienstregeling
- 191 - Snelbus Rumst - Kontich - Antwerpen/ Dienstregeling
- 243 - Brussel - Wemmel - Zellik/ Dienstregeling
- 15 - Diest - Tessenderlo - Leopoldsburg/ Dienstregeling
- 70B - Brugge-Loppem-Zedelgem-Veldegem(-Torhout)/ Dienstregeling
- 503 - Oostvleteren-Pollinkhove-Lo-Veurne-Koksijde/ Dienstregeling
- 418 - Oudenaarde - Zingem - Ouwegem - Nazareth - Eke/ Dienstregeling
- 539 - Heverlee Woudlucht - Leuven/ Dienstregeling
- 485 - Peer - Grote-Brogel - Kaulille - Hamont College/ Dienstregeling
- 546 - Overijse - Hoeilaart - Sint-Pieters-Woluwe/ Dienstregeling