618 Lijn
Riemst - Kesselt - Lanaken - Eisden
De Lijn
De Lijn 618 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 618 (Riemst Busstation Perron 1) heeft in totaal 50 haltes. Het beginpunt is Eisden Sint-Barbara Instituut en het eindpunt is Riemst Busstation Perron 1.
Kies een van onderstaande bus 618 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Riemst Busstation Perron 1 (50 haltes)
Eisden Sint-Barbara Instituut
Eisden Provinciale Technische School
Eisden Cultureel Centrum
Eisden Pauwengraaf
Eisden Bloemenlaan
Eisden Berensheuvel
Maasmechelen Rijksweg
Maasmechelen College
Maasmechelen Centrum
Maasmechelen Endepoel
Opgrimbie Bredeweg
Opgrimbie Nieuwstraat
Opgrimbie Kievitstraat
Opgrimbie Daalbroekstraat
Opgrimbie Schoolstraat
Opgrimbie Plein
Opgrimbie Kruispunt
Rekem Daelwezeth
Rekem Populierenlaan
Rekem Bovenwezet
Neerharen Steenweg
Lanaken Tournebride
Lanaken Pietersheim
Lanaken Vertakking
Lanaken Atheneum Alicebourg
Lanaken Gemeentehuis
Lanaken Cultureel Centrum
Lanaken Pyxiscollege Stationsstraat
Gellik Briegden
Gellik Tongersesteenweg
Veldwezelt Ganzenlaan
Veldwezelt Berenhofstraat
Veldwezelt Lindestraat
Veldwezelt Brug Albertkanaal
Veldwezelt Kruispunt
Veldwezelt Kapel
Hees Tombestraat
Hees Kruispunt Striekestraat
Hees Heesstraat
Hees Kruispunt Toekomststraat
Hees Steenweg
Hees Kiezelweg
Kesselt Kruispunt
Kesselt Smisstraat
Kesselt Kerk
Kesselt Kesselt
Vlijtingen Lafelt
Vroenhoven Busstation Perron 3
Riemst Klein Lafeltstraat
Riemst Busstation Perron 1
618 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 618?
Op woensdag rijdt de eerste bus 618 om 12:10
Hoe laat vertrekt de laatste bus 618?
Op woensdag gaat de laatste bus 618 om 12:10..
Wanneer komt bus 618 aan?
Wanneer komt de Riemst - Kesselt - Lanaken - Eisden Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Riemst - Kesselt - Lanaken - Eisden Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 618 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 618 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 618 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 618 bus station te bekijken.
Bus 618 dienstregeling
618 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 15:45 - 16:40
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 15:45 - 16:40 | 55 |
di. | 15:45 - 16:40 | 55 |
wo. | 12:10 | Enkel vertrek |
do. | 15:45 - 16:40 | 55 |
vr. | 15:45 - 16:40 | 55 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 618 (van Eisden Sint-Barbara Instituut), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 618 (Riemst Busstation Perron 1) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
618 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 618 (Riemst Busstation Perron 1) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
618 (De Lijn)
De eerste stop van de 618 bus-route is Eisden Sint-Barbara Instituut en de laatste halte is Riemst Busstation Perron 1. 618 (Riemst Busstation Perron 1) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 618 heeft 50 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 77 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 618 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 618 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 618 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 618 (Riemst Busstation Perron 1) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 618 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 618, in Belgique.
618 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 2 - Station - Vuurtorenwijk - Breeweg/ Dienstregeling
- 81 - Avondlijn Oostende Centrum - Konterdam/ Dienstregeling
- 433 - Turnhout - Beerse - Rijkevorsel - Hoogstraten/ Dienstregeling
- 85 - Lier - Nijlen - Herenthout - Herentals/ Dienstregeling
- 30 - Kortrijk - Zwevegem - Heestert - Avelgem/ Dienstregeling
- 456 - Arendonk - Poppel via Eel Kerk/ Dienstregeling
- 441 - Wildert - Wuustwezel/ Dienstregeling
- 608 - Hoogstraten-St Job Kristus Koning via Klein Veerle/ Dienstregeling
- 105 - Tongeren - Rijkhoven - Bilzen/ Dienstregeling
- 505 - Schoolbus Haacht - Zaventem/ Dienstregeling
- 85 - Avondlijn Oostende - Stene Dorp/ Dienstregeling
- 312 - Aalst - Denderleeuw - Aspelare - Ninove/ Dienstregeling
- 622 - Oetingen - Vollezele - Lennik SGI/ Dienstregeling
- 313 - Genk - Houthalen - Helchteren/ Dienstregeling
- 111 - Vosselaar - Tielen - O.L.V. Olen - Larum - Geel/ Dienstregeling
- N9 - Leuven - Ottenburg/ Dienstregeling
- R42 - Brussel Zuid - Vlezenbeek - Lennik - Leerbeek/ Dienstregeling
- 481 - Gent Sint-Pieters - Merelbeke - Gavere - Zottegem/ Dienstregeling
- 927 - Jeuk - Sint-Truiden/ Dienstregeling
- 515 - Heist op den Berg Scholen - Herselt/ Dienstregeling