62 Lijn
Leerbeek Stelplaats Perron 3
De Lijn
De Lijn 62 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 62 (Leerbeek Stelplaats Perron 3) heeft in totaal 35 haltes. Het beginpunt is Ninove Station Perron 2 en het eindpunt is Leerbeek Stelplaats Perron 3.
Kies een van onderstaande bus 62 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Leerbeek Stelplaats Perron 3 (35 haltes)
Ninove Station Perron 2
Ninove Graanmarkt
Ninove Centrum
Ninove Elisabethlaan
Ninove Pollarebaan
Ninove Brusselstraat
Meerbeke West
Denderwindeke Brielstraat
Denderwindeke Bruylandt
Denderwindeke Kerk
Denderwindeke Melkerij
Denderwindeke Dasselt
Denderwindeke Rijstraat
Denderwindeke Boterdael
Vollezele Achter Den Bos
Vollezele Ezelveld
Vollezele Kapelleke
Vollezele De Okkernoot
Vollezele De Zwaluw
Vollezele Kerk
Vollezele Molenstraat
Vollezele Kasteelstraat
Vollezele Zavelenberg
Oetingen Vollezelestraat
Oetingen Kasteelstraat
Oetingen Hazelaarswijk
Oetingen Kerk
Oetingen Kervijn
Oetingen Warandestraat
Oetingen Lenniksestraat
Oetingen Oude Plaats
Gooik Zwart Schaap
Leerbeek Kesterheide
Leerbeek Kesterberg
Leerbeek Stelplaats Perron 3
62 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 62?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 62 om 05:47
Hoe laat vertrekt de laatste bus 62?
Op zaterdag gaat de laatste bus 62 om 19:48..
Wanneer komt bus 62 aan?
Wanneer komt de Leerbeek Stelplaats Perron 3 Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Leerbeek Stelplaats Perron 3 Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 62 (Leerbeek Stelplaats Perron 3) bus tarief?
Het Leerbeek Stelplaats Perron 3 Leerbeek Stelplaats Perron 3) bus tarief is ongeveer €2.50.
Is er een 62 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 62 bus station te bekijken.
Bus 62 dienstregeling
62 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 05:47 - 20:47
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:47 - 20:47 | 19 - 60 |
di. | 05:47 - 20:47 | 19 - 60 |
wo. | 05:47 - 20:47 | 19 - 60 |
do. | 05:47 - 20:47 | 19 - 60 |
vr. | 05:47 - 20:47 | 19 - 60 |
za. | 11:51 - 19:48 | 57 - 60 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 62 (van Ninove Station Perron 2), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 62 (Leerbeek Stelplaats Perron 3) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
62 lijn bus tarief
De ritprijs voor De Lijn 62 (Leerbeek Stelplaats Perron 3) is ongeveer €2.50. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van De Lijn, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van De Lijn.
62 (De Lijn)
De eerste stop van de 62 bus-route is Ninove Station Perron 2 en de laatste halte is Leerbeek Stelplaats Perron 3. 62 (Leerbeek Stelplaats Perron 3) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 62 heeft 35 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 55 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 62 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 62 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 62 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 62 (Leerbeek Stelplaats Perron 3) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 62 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 62, in Belgique.
62 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 552 - Schoolbus Muggenberg - Tielt - Diest/ Dienstregeling
- 397 - Tongeren - Riemst - Vlijtingen - Kanne - Voeren/F/ Dienstregeling
- 274 - Grote-Brogel - Bocholt - Bree - Maaseik/ Dienstregeling
- 40 - Aalst - Moorsel - Opwijk (- Londerzeel)/ Dienstregeling
- 49 - Gent St.-Pieters-Merelbeke-Herzele(-Geraardsb.)/ Dienstregeling
- 95 - Eeklo-Oosteeklo-Bassevelde-Assenede-Zelzate/ Dienstregeling
- 212 - Snelbus Brussel - Asse - Aalst/ Dienstregeling
- 478 - Kortessem - Wellen - Alken - Hasselt/ Dienstregeling
- 236 - Tongeren - Overrepen - Sint-Truiden/ Dienstregeling
- 803 - Genk - Opglabbeek Bewel/ Dienstregeling
- 264 - Tessenderlo - Oostham - Leopoldsburg - Hechtel/ Dienstregeling
- 503 - Sint-Truiden - Nieuwerkerken - Herk-de-Stad/ Dienstregeling
- R53 - Anderlecht - Alsemberg - Halle - Leerbeek - Ninove/ Dienstregeling
- 708 - Zandvliet - Stabroek - scholen Ekeren/ Dienstregeling
- 65 - Kapellen Vredeburgh - Merksem Zwaantjeslei/ Dienstregeling
- 87 - Aalst - Haaltert - Aspelare - Geraardsbergen/ Dienstregeling
- 335 - Gruitrode - Meeuwen - Peer - Hechtel/ Dienstregeling
- 558 - Schoolbus Leuven - Bertem - Leefdaal - Tervuren/ Dienstregeling
- 128 - Hasselt - Kiewit Bewel/ Dienstregeling
- 371 - Leuven - Linden/ Dienstregeling