632 Lijn
Sittard Station - Chemelot Campus
Arriva
Arriva 632 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 632 (Sittard Station) heeft in totaal 5 haltes. Het beginpunt is Urmond, Chemelot Campus en het eindpunt is Sittard, Station.
Kies een van onderstaande bus 632 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Sittard Station (5 haltes)
Urmond, Chemelot Campus
Sittard, Sportzone
Sittard, Parijsboulevard/Stadion
Sittard, Europaboulevard/Sabic
Sittard, Station
632 FAQ
Wanneer komt bus 632 aan?
Wanneer komt de Sittard Station - Chemelot Campus Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Sittard Station - Chemelot Campus Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 632 bus lijn op Bevrijdingsdag and Hemelvaartsdag?
De 632 bus's diensttijden op Bevrijdingsdag and Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 632 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 632 bus station te bekijken.
Bus 632 dienstregeling
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 632 (van Urmond, Chemelot Campus), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 632 (Sittard Station) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
632 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 632 (Sittard Station) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
632 (Arriva)
De eerste stop van de 632 bus-route is Urmond, Chemelot Campus en de laatste halte is Sittard, Station. 632 (Sittard Station) is operationeel op null.
Aanvullende informatie: 632 heeft 5 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 15 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 632 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 632 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 632 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 632 (Sittard Station) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 632 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 632, in Netherlands.
632 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 57 - Nieuw - Vennep via Noordwijkerhout - Leiden Centraal/ Dienstregeling
- 8 - Ubach over Worms - Heerlen/ Dienstregeling
- 3 - Stadsdienst Gouda | Station - Goverwelle/ Dienstregeling
- 9621 - Eesterga - Lemmer Busstation/ Dienstregeling
- 7192 - Bornwird - Dokkum Sionsberg/ Dienstregeling
- 68 - Roermond via Stevensweert - Echt/ Dienstregeling
- 35 - Sittard via Susteren - Maaseik/ Dienstregeling
- 8012 - Hilaard - Deinum Station/ Dienstregeling
- 7273 - Moddergat - Lauwersoog Veerhaven/ Dienstregeling
- 6561 - Noardburgum - Feanwâlden, Station/ Dienstregeling
- 196 - Rotterdam Capelsebrug via Ouderkerk - Gouda/ Dienstregeling
- 47 - Gulpen via Simpelveld - Parkstad Stadion/ Dienstregeling
- 41 - Balk - Heerenveen/ Dienstregeling
- 8072 - Hitzum - Franeker Station/ Dienstregeling
- 7094 - Raard - Ferwert Prov. weg/ Dienstregeling
- 8122 - Wijnaldum - Harlingen Zorgplein/ Dienstregeling
- 7162 - Ginnum - Dokkum Sionsberg/ Dienstregeling
- 46 - Tiel - Culemborg/ Dienstregeling
- 497 - Schoonhoven - Gouda/ Dienstregeling
- 9041 - Blauwhuis - IJlst Station/ Dienstregeling