637 Lijn
Zuidhorn
Qbuzz
Qbuzz 637 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 637 (Zuidhorn) heeft in totaal 18 haltes. Het beginpunt is Zoutkamp, Marnestraat en het eindpunt is Zuidhorn, Station (Perron B).
Kies een van onderstaande bus 637 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Zuidhorn (18 haltes)
Zoutkamp, Marnestraat
Zoutkamp, S H Woldringhstraat
Munnekezijl, Oude Dijk
Munnekezijl, Kerkstraat
Munnekezijl, Driesprong
Munnekezijl, Brug
Munnekezijl, Wester Waarddijk 16
Kommerzijl, Wester Waarddijk
T Hoekje, 'T Hoekje
Kommerzijl, Ooster Waarddijk
Kommerzijl, De Ruige Waard
Kommerzijl, De Hoogte
Kommerzijl, Lageweg
Niezijl, Willem Lodewijkstraat
Niezijl, Provincialeweg
Niezijl, Balmahuisterweg
Noordhorn, Langestraat
Zuidhorn, Station (Perron B)
637 FAQ
Wanneer komt bus 637 aan?
Wanneer komt de Zuidhorn Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Zuidhorn Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 637 (Zuidhorn) bus tarief?
Het Zuidhorn (Zuidhorn) bus tarief is €1.06 - €4.24.
Rijdt Qbuzz's 637 bus lijn op Bevrijdingsdag and Hemelvaartsdag?
De 637 bus's diensttijden op Bevrijdingsdag and Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 637 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 637 bus station te bekijken.
Qbuzz bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 637 (van Zoutkamp, Marnestraat), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 637 (Zuidhorn) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Qbuzz.
637 lijn bus tarief
De ritprijs voor Qbuzz 637 (Zuidhorn) ligt tussen €1.06 en €4.24. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van Qbuzz, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van Qbuzz.
637 (Qbuzz)
De eerste stop van de 637 bus-route is Zoutkamp, Marnestraat en de laatste halte is Zuidhorn, Station (Perron B). 637 (Zuidhorn) is operationeel op null.
Aanvullende informatie: 637 heeft 18 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 27 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Qbuzz, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 637 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 637 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 637 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 637 (Zuidhorn) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 637 bus tracker of een live Qbuzz bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Qbuzz of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Qbuzz en elk bus, inclusief lijn 637, in Netherlands.
637 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Qbuzz in Netherlands
- 563 - Ten Boer - Thesinge - Lewenborg/ Dienstregeling
- 33 - Hoogeveen - Coevorden/ Dienstregeling
- 706 - Giessenburg - Gorinchem/ Dienstregeling
- 1 - Stadsdienst Gorinchem | Gildenwijk/Haarwijk - Station/ Dienstregeling
- BB - BestelBuzz Hoornaar/Arkel/Hoogblokland/ Dienstregeling
- 24 - Winschoten - Stadskanaal - Borger - Assen/ Dienstregeling
- 72 - Emmen - Ter Apel - Winschoten/ Dienstregeling
- 717 - Zwijndrecht - Heerjansdam - Barendrecht/ Dienstregeling
- 41 - Uithuizen - Appingedam (- Delfzijl)/ Dienstregeling
- 22 - Zweeloo - Assen/ Dienstregeling
- 522 - Buurtbus Zweeloo - Nieuw Balinge - Hoogeveen/ Dienstregeling
- 387 - Gorinchem Dalem/Station - Vianen - Utrecht/ Dienstregeling
- 300 - Emmen - Groningen/ Dienstregeling
- 75 - Stadskanaal - Emmen/ Dienstregeling
- 3 - Stadsdienst Groningen | Ruischerbrug - Leek/Tolbert/ Dienstregeling
- 35 - Groningen - Oldehove/ Dienstregeling
- 119 - Delfzijl - Winschoten/ Dienstregeling
- 1 - Stadsdienst Groningen | P+R Reitdiep - Hoofdstation/ Dienstregeling
- 55 - Pendelbus Bevrijdingsfestival Drenthe