640 Lijn
Staphorst - Zwolle
EBS
EBS 640 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 640 (Zwolle) heeft in totaal 22 haltes. Het beginpunt is Staphorst, Gemeentehuis en het eindpunt is Zwolle, Station.
Kies een van onderstaande bus 640 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Zwolle (22 haltes)
Staphorst, Gemeentehuis
Staphorst, Bergerslag
Staphorst, Hoogeweg
Staphorst, Achthoevenweg
Staphorst, Snelweg
Staphorst, Jan Arendsland
Staphorst, Geerligsland
Staphorst, Vlakkenweg
Rouveen, Dekkersweg
Rouveen, Schoolwijksweg
Rouveen, Conradsweg
Rouveen, Oud Gereformeerde Kerk
Rouveen, Oude Rijksweg 415
Rouveen, Hervormde Kerk
Rouveen, Oude Rijksweg 485
Rouveen, Stadsweg
Rouveen, Zuideindigerweg
Rouveen, Oostermenneweg
Lichtmis, Busstation
Zwolle, Burgemeester Roelenweg
Zwolle, Katwolderplein/Centrum
Zwolle, Station
640 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 640?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 640 om 07:28
Hoe laat vertrekt de laatste bus 640?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 640 om 08:28..
Wanneer komt bus 640 aan?
Wanneer komt de Staphorst - Zwolle Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Staphorst - Zwolle Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 640 (Zwolle) bus tarief?
Het Staphorst - Zwolle (Zwolle) bus tarief is €1.06 - €4.59.
Rijdt EBS's 640 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 640 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 640 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 640 bus station te bekijken.
Bus 640 dienstregeling
640 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 07:28 - 08:28
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:28 - 08:28 | 60 |
di. | 07:28 - 08:28 | 60 |
wo. | 07:28 - 08:28 | 60 |
do. | 07:28 - 08:28 | 60 |
vr. | 07:28 - 08:28 | 60 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 640 (van Staphorst, Gemeentehuis), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 640 (Zwolle) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
640 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 640 (Zwolle) ligt tussen €1.06 en €4.59. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
640 (EBS)
De eerste stop van de 640 bus-route is Staphorst, Gemeentehuis en de laatste halte is Zwolle, Station. 640 (Zwolle) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 640 heeft 22 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 37 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 640 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 640 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 640 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 640 (Zwolle) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 640 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 640, in Netherlands.
640 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 6 - Station - Ittersumerbroek/ Dienstregeling
- 12 - Station - Zwartwaterallee/ Dienstregeling
- 601 - Apeldoorn - Zwolle Deltion Campus/ Dienstregeling
- 4 - Aa-landen - Station/ Dienstregeling
- 100 - Amsterdam Noord via Purmerend - Edam/ Dienstregeling
- 826 - Schiedam - Maassluis - Honselersdijk - Naaldwijk/ Dienstregeling
- 141 - Kampen - Urk/ Dienstregeling
- 681 - Urk - Kampen GSG Pieter Zandt/ Dienstregeling
- 270 - Steenwijk - Blauwe Hand/ Dienstregeling
- 619 - Apeldoorn De Maten - Eerbeek/ Dienstregeling
- 201 - Apeldoorn - Zwolle/ Dienstregeling
- 6 - Colmschate Zuid - Station/ Dienstregeling
- 526 - Wilsum - Hattem/ Dienstregeling
- 15 - Twello - Apeldoorn/ Dienstregeling
- 65 - Beverwijk - Zaandam De Vlinder/ Dienstregeling
- 171 - Blokzijl - Zwolle/ Dienstregeling
- 214 - Steenwijk - Lelystad/ Dienstregeling
- 509 - Barneveld - Nijkerk/ Dienstregeling
- 40 - Meppel - Zwolle/ Dienstregeling
- 590 - Nieuw-Heeten - Deventer/ Dienstregeling