65 Lijn
Liège - Aywaille - Remouchamps
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 65 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 65 (Aywaille Gare Sncb→Liege Gare Des Guillemins - Quai C) heeft in totaal 59 haltes. Het beginpunt is Aywaille Gare Sncb en het eindpunt is Liege Gare Des Guillemins - Quai C.
Kies een van onderstaande bus 65 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Aywaille Gare Sncb→Liege Gare Des Guillemins - Quai C (59 haltes)
Aywaille Gare Sncb
Aywaille Administration Communale
Aywaille Rue du Chera
Florze Carrière Des Hayettes
Florze Garage Ab Liégeois
Florze Centre
Florze Résidence Chera
Florze Etoile
Sprimont Rue Schinler 37
Sprimont Union Coopérative
Sprimont Rue De L'Hôtel De Ville
Sprimont Fond Leval
Sprimont Rue Van Roggen
Sprimont Carrière D'Ogné
Sprimont Bawe Puce
Sprimont Xhigné Château
Lince Crucifix
Lince Eglise
Lince Cimetière
Lince Route D'Ognée
Lince Rue Beauval
Hornay Rue De Wachiboux
Dolembreux Rue du Grand Bru
Dolembreux Rue De Beaufays
Dolembreux Rue Bayette
Dolembreux Allée Des Bouleaux
Dolembreux Haie Des Chênes
Dolembreux Bois Le Comte
Beaufays Trixhes Nollet
Beaufays Rue De Hayen
Beaufays Air Pur
Beaufays Route De L'Abbaye
Beaufays Rue Fagnery
Beaufays Grosses Pierres
Ninane Rue du Vieux Pré
Ninane Place
Ninane Rue du Vieux Pré
Beaufays Grosses Pierres
Beaufays Rue Fagnery
Beaufays Route De Ninane
Beaufays Route De Ninane
Beaufays Centre Commercial
Beaufays Route De Tilff
Beaufays Parc De Bel' Fays
Beaufays Bois D'Oblustaine
Embourg Fort
Embourg Rue F. Huet
Embourg Eglise
Embourg Maison Communale
Embourg Rue Dieusaume
Chenee Rue A. Poulet
Chenee Gare
Chenee Pont
Angleur Quai Des Ardennes
Liege Pont De Belle-Ïle
Liege Rue De Paris
Liege Monument Gramme
Liege Place Général Leman
Liege Gare Des Guillemins - Quai C
65 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 65?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 65 om 04:56
Hoe laat vertrekt de laatste bus 65?
Op zaterdag gaat de laatste bus 65 om 18:25..
Wanneer komt bus 65 aan?
Wanneer komt de Liège - Aywaille - Remouchamps Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Liège - Aywaille - Remouchamps Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Liège - Verviers's 65 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 65 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 65 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 65 bus station te bekijken.
Bus 65 dienstregeling
65 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 04:56 - 18:32
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 04:56 - 18:32 | 23 - 302 |
di. | 04:56 - 18:32 | 23 - 302 |
wo. | 04:56 - 18:32 | 23 - 302 |
do. | 04:56 - 18:32 | 23 - 302 |
vr. | 04:56 - 18:32 | 23 - 302 |
za. | 09:09 - 18:25 | 81 - 300 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 65 (van Aywaille Gare Sncb), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 65 (Aywaille Gare Sncb→Liege Gare Des Guillemins - Quai C) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
65 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 65 (Aywaille Gare Sncb→Liege Gare Des Guillemins - Quai C) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
65 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 65 bus-route is Aywaille Gare Sncb en de laatste halte is Liege Gare Des Guillemins - Quai C. 65 (Aywaille Gare Sncb→Liege Gare Des Guillemins - Quai C) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 65 heeft 59 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 51 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 65 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 65 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 65 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 65 (Aywaille Gare Sncb→Liege Gare Des Guillemins - Quai C) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 65 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 65, in Belgique.
65 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 65 - Florze Garage Ab Liégeois→Beaufays Route De Ninane / Dienstregeling
- 65 - Liege Gare Des Guillemins - Quai D→Aywaille Gare Sncb / Dienstregeling
- 65 - Liege Gare Des Guillemins - Quai D→Florze Garage Ab Liégeois / Dienstregeling
- 65 - Liege Gare Des Guillemins - Quai D→Ninane Place / Dienstregeling
- 65 - Liege Gare Des Guillemins - Quai D→Remouchamps Gare / Dienstregeling
- 65 - Liege Gare Des Guillemins - Quai D→Remouchamps Hautregard / Dienstregeling
- 65 - Ninane Place→Liege Gare Des Guillemins - Quai C / Dienstregeling
- 65 - Remouchamps Gare→Liege Gare Des Guillemins - Quai C / Dienstregeling
- 65 - Remouchamps Hautregard→Aywaille Gare Sncb / Dienstregeling
- 65 - Remouchamps Hautregard→Liege Gare Des Guillemins - Quai C / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 403 - Mirfeld - Valender - Amel/ Dienstregeling
- 387 - Theux - Oneux - Fays - Jehanster - Polleur - Theux/ Dienstregeling
- 40 - Jemeppe - Seraing (La Chatqueue)/ Dienstregeling
- 717 - Verviers - Henri-Chapelle - Welkenraedt / Kelmis/ Dienstregeling
- 713 - Henri-Chapelle - Hombourg - Sippenaeken - Kelmis/ Dienstregeling
- 83 - Liège - Bierset - Hannut/ Dienstregeling
- 143 - Huy - Couthuin - Andenne/ Dienstregeling
- 66 - Herstal - Jupille - Chênée/ Dienstregeling
- 104 - Proxibus de Juprelle/ Dienstregeling
- 106 - Gd-Rechain - Soiron-Nessonvaux-Olne-Soumagne-Herve/ Dienstregeling
- 158 - Chênée - Sart-Tilman/ Dienstregeling
- 144 - Huy - Burdinne - Hannêche/ Dienstregeling
- 5 - Quai Roosevelt - Herstal - La Préalle/ Dienstregeling
- 42 - Flémalle - Profondval - Mons/ Dienstregeling
- 848 - St-Vith - Aldringen - Gouvy/ Dienstregeling
- 19 - St-Lambert - Ans - Cité Lonay - XIV Verges/ Dienstregeling
- 728 - Hauset - Kelmis/ Dienstregeling
- 286 - Verlaine - Fize-Fontaine - Chapon-Seraing-Verlaine/ Dienstregeling
- 86 - Jemeppe - Verlaine/ Dienstregeling
- 242 - Lierneux - Trois-Ponts/ Dienstregeling