6501 Lijn
Buitenpost
Arriva
Arriva 6501 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 6501 (Buitenpost) heeft in totaal 2 haltes. Het beginpunt is Boelenslaan, Spekloane en het eindpunt is Buitenpost, Station.
Kies een van onderstaande bus 6501 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Buitenpost (2 haltes)
Boelenslaan, Spekloane
Buitenpost, Station
6501 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 6501?
Op vrijdag rijdt de eerste bus 6501 om 06:45
Hoe laat vertrekt de laatste bus 6501?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 6501 om 22:45..
Wanneer komt bus 6501 aan?
Wanneer komt de Buitenpost Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Buitenpost Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 6501 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 6501 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 6501 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 6501 bus station te bekijken.
Bus 6501 dienstregeling
6501 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 09:45 - 22:45
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 09:45 - 22:45 | 60 |
di. | 09:45 - 22:45 | 60 |
wo. | 09:45 - 22:45 | 60 |
do. | 09:45 - 22:45 | 60 |
vr. | 06:45 - 22:45 | 60 |
za. | 07:45 - 22:45 | 60 |
zo. | 09:45 - 22:45 | 60 |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 6501 (van Boelenslaan, Spekloane), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 6501 (Buitenpost) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
6501 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 6501 (Buitenpost) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
6501 (Arriva)
De eerste stop van de 6501 bus-route is Boelenslaan, Spekloane en de laatste halte is Buitenpost, Station. 6501 (Buitenpost) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 6501 heeft 2 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 20 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 6501 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 6501 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 6501 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 6501 (Buitenpost) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 6501 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 6501, in Netherlands.
6501 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 382 - Waddinxveen via Zoetermeer A12 - Den Haag Centraal/ Dienstregeling
- 7122 - Jannum - Dokkum Sionsberg/ Dienstregeling
- 8751 - Terkaple - Joure Busstation/ Dienstregeling
- 6211 - Luxwoude - Heerenveen Busstation/ Dienstregeling
- 6771 - Oudeschoot - Heerenveen, Busstation/ Dienstregeling
- 1 - Stadsdienst Venlo | Station via Tegelen - Kaldenkirchen/ Dienstregeling
- 8052 - Dongjum Tzummarumerweg - Franeker Station/ Dienstregeling
- 6841 - Drachten, Ziekenhuis - Transferium Oost/ Dienstregeling
- 7421 - Broeksterwâld - Dokkum, Busstation/ Dienstregeling
- 245 - Tiel Station - Tiel Oost/ Dienstregeling
- 90 - Leiden Centraal - Lisse/ Dienstregeling
- 7182 - De Falom - Dokkum Sionsberg/ Dienstregeling
- 6611 - Frieschepalen - Drachten, Transferium Oost/ Dienstregeling
- 7101 - Lichtaard - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 8661 - Oldeouwer - Joure Busstation/ Dienstregeling
- 4 - Stadsdienst Parkstad | Hoensbroek via Heerlen - Parkstad Stadion/ Dienstregeling
- 8172 - Britswert Froonackerdyk - Winsum Busstation/ Dienstregeling
- 1 - Stadsdienst Sittard | Station - via Baandert - Kemperkoul/ Dienstregeling
- 33 - Sittard via Geleen en Beek/Stein - Sittard/ Dienstregeling
- 852 - Vlinder Lochem-Laren/ Dienstregeling