7401 Lijn
Dokkum
Arriva
Arriva 7401 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 7401 (Dokkum) heeft in totaal 2 haltes. Het beginpunt is Ie, Ie en het eindpunt is Dokkum, Busstation.
Kies een van onderstaande bus 7401 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Dokkum (2 haltes)
Ie, Ie
Dokkum, Busstation
7401 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 7401?
Op zaterdag rijdt de eerste bus 7401 om 07:25
Hoe laat vertrekt de laatste bus 7401?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 7401 om 22:00..
Wanneer komt bus 7401 aan?
Wanneer komt de Dokkum Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Dokkum Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 7401 bus lijn op Konings verjaardag and Bevrijdingsdag?
De 7401 bus's diensttijden op Konings verjaardag and Bevrijdingsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 7401 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 7401 bus station te bekijken.
Bus 7401 dienstregeling
7401 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 20:25 - 22:00
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 20:25 - 22:00 | 35 - 60 |
di. | 20:25 - 22:00 | 35 - 60 |
wo. | 20:25 - 22:00 | 35 - 60 |
do. | 20:25 - 22:00 | 35 - 60 |
vr. | 20:25 - 22:00 | 35 - 60 |
za. | 07:25 - 22:00 | 60 |
zo. | 09:25 - 22:00 | 60 |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 7401 (van Ie, Ie), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 7401 (Dokkum) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
7401 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 7401 (Dokkum) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
7401 (Arriva)
De eerste stop van de 7401 bus-route is Ie, Ie en de laatste halte is Dokkum, Busstation. 7401 (Dokkum) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 7401 heeft 2 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 10 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 7401 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 7401 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 7401 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 7401 (Dokkum) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 7401 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 7401, in Netherlands.
7401 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 7422 - Broeksterwâld - Dokkum, Sionsberg/ Dienstregeling
- 7371 - Wetsens - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 6842 - Drachten, Ziekenhuis - Van Knobelsdorffplein/ Dienstregeling
- 603 - Brunssum via Heerlen - Parkstad Stadion/ Dienstregeling
- 45 - Sneek - Hemelum/ Dienstregeling
- 9001 - Oosthem - IJlst Station/ Dienstregeling
- 7161 - Ginnum - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 6 - Stadsdienst Maastricht | Daalhof via De Geusselt - Amby/ Dienstregeling
- 178 - Bodegraven - Gouda/ Dienstregeling
- 854 - Leiden Centraal - Keukenhof/ Dienstregeling
- 80 - Venray Station via Venray Centrum - Deurne/ Dienstregeling
- 3 - Sittard via Lindenheuvel - Geleen/ Dienstregeling
- 7282 - Paesens - Dokkum Sionsberg/ Dienstregeling
- 647 - Enspijk via Geldermalsen - Gorinchem/ Dienstregeling
- 8131 - Jellum - Deinum Station/ Dienstregeling
- C11 - Bocholt - Aalten/ Dienstregeling
- 9211 - Hieslum - Bolsward, Busstation Twibaksdyk/ Dienstregeling
- 56 - Leiden Centraal - Leimuiden/ Dienstregeling
- 115 - Heerenveen via Oosterwolde - Assen/ Dienstregeling
- 515 - Heerenveen - Jubbega/ Dienstregeling