660 Lijn
Terneuzen Zeldenrustlaan
Connexxion
Connexxion 660 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 660 (Terneuzen Zeldenrustlaan) heeft in totaal 15 haltes. Het beginpunt is Vlissingen, Oude Veerhavenweg en het eindpunt is Terneuzen, Zeldenrustlaan.
Kies een van onderstaande bus 660 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Terneuzen Zeldenrustlaan (15 haltes)
Vlissingen, Oude Veerhavenweg
'S-Heerenhoek, Tolplein
Terneuzen, Busstation Wst
Terneuzen, Busstation Wst
Terneuzen, De Westkant
Terneuzen, Stadhuis
Terneuzen, Oostelijk Bolwerk
Terneuzen, Scheldorado
Terneuzen, Prof.Zeemanstraat
Terneuzen, Zuidlandstraat
Terneuzen, G.Gezellestraat
Terneuzen, Alvarezlaan
Terneuzen, Aangeenbrugschool
Terneuzen, Sloelaan
Terneuzen, Zeldenrustlaan
660 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 660?
Op maandag, dinsdag, woensdag rijdt de eerste bus 660 om 15:00
Hoe laat vertrekt de laatste bus 660?
Op maandag, dinsdag, woensdag gaat de laatste bus 660 om 16:00..
Wanneer komt bus 660 aan?
Wanneer komt de Terneuzen Zeldenrustlaan Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Terneuzen Zeldenrustlaan Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 660 (Terneuzen Zeldenrustlaan) bus tarief?
Het Terneuzen Zeldenrustlaan Terneuzen Zeldenrustlaan) bus tarief is ongeveer €1.01.
Rijdt Connexxion's 660 bus lijn op Bevrijdingsdag and Hemelvaartsdag?
De 660 bus's diensttijden op Bevrijdingsdag and Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 660 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 660 bus station te bekijken.
Bus 660 dienstregeling
660 bus route is actief op maandag tot woensdag. Reguliere tijden: 15:00 - 16:00
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 15:00 - 16:00 | 60 |
di. | 15:00 - 16:00 | 60 |
wo. | 15:00 - 16:00 | 60 |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
Connexxion bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 660 (van Vlissingen, Oude Veerhavenweg), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 660 (Terneuzen Zeldenrustlaan) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Connexxion.
660 lijn bus tarief
De ritprijs voor Connexxion 660 (Terneuzen Zeldenrustlaan) is ongeveer €1.01. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van Connexxion, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van Connexxion.
660 (Connexxion)
De eerste stop van de 660 bus-route is Vlissingen, Oude Veerhavenweg en de laatste halte is Terneuzen, Zeldenrustlaan. 660 (Terneuzen Zeldenrustlaan) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag.
Aanvullende informatie: 660 heeft 15 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 51 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Connexxion, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 660 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 660 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 660 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 660 (Terneuzen Zeldenrustlaan) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 660 bus tracker of een live Connexxion bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Connexxion of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Connexxion en elk bus, inclusief lijn 660, in Netherlands.
660 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Connexxion in Netherlands
- 644 - Stavenisse - Goes/ Dienstregeling
- 209 - Bergen op Zoom - St. Annaland/ Dienstregeling
- 594 - Rilland - Kruiningen/ Dienstregeling
- 604 - Ouddorp - Brielle
- 73 - Haarlem Schalkwijk - Castricum Station/ Dienstregeling
- 78 - Beverwijk Station - Wijk aan Zee Julianaplein/ Dienstregeling
- 75 - Beverwijk Station - Wijk aan Zee Julianaplein/ Dienstregeling
- 161 - Zwanenburg Kinheim - Hoofddorp Station/ Dienstregeling
- 220 - Terneuzen Ziekenhuis - Dethon/ Dienstregeling
- OVOM - Middelharnis-Ooltgensplaat/ Dienstregeling
- 593 - Kats - Kortgene/ Dienstregeling
- 31 - Kamperland - Goes/ Dienstregeling
- 638 - Goes Station - Omnium/ Dienstregeling
- 8 - Cityliner lijn 8/ Dienstregeling
- 300 - Haarlem Station - Amsterdam Bijlmer ArenA/ Dienstregeling
- 173 - Zuid-Beijerland - Heinenoord
- 6 - Terneuzen - Zelzate/ Dienstregeling
- C - pendel C Heinenoord-Barendrecht
- 597 - 's Heerenhoek - Hoedekenskerke/ Dienstregeling
- 177 - Strijen - Rotterdam/ Dienstregeling