660
660 - Terneuzen Ziekenhuis Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 |
---|---|---|---|---|
Vlissingen, Papegaaienburg | - | 15:23 | 16:23 | 16:53 |
Vlissingen, Prins Hendrikweg | - | 15:29 | 16:29 | 16:59 |
Vlissingen, Oude Veerhavenweg | 14:30 | 15:30 | 16:30 | 17:00 |
'S-Heerenhoek, Tolplein | 14:43 | 15:43 | 16:43 | 17:13 |
Terneuzen, Busstation Wst | 15:02 | 16:02 | 17:02 | 17:32 |
Terneuzen, Busstation Wst | 15:02 | 16:02 | 17:02 | 17:32 |
Terneuzen, De Westkant | 15:05 | 16:05 | 17:05 | 17:35 |
Terneuzen, Stadhuis | 15:07 | 16:07 | 17:07 | 17:37 |
Terneuzen, Oostelijk Bolwerk | 15:08 | 16:08 | 17:08 | 17:38 |
Terneuzen, Scheldorado | 15:10 | 16:10 | 17:10 | 17:40 |
Terneuzen, Prof.Zeemanstraat | 15:11 | 16:11 | 17:11 | 17:41 |
Terneuzen, Zuidlandstraat | 15:13 | 16:13 | 17:13 | 17:43 |
Terneuzen, G.Gezellestraat | 15:14 | 16:14 | 17:14 | 17:44 |
Terneuzen, Alvarezlaan | 15:16 | 16:16 | 17:16 | 17:46 |
Terneuzen, Aangeenbrugschool | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 17:47 |
Terneuzen, Sloelaan | 15:19 | 16:19 | 17:19 | 17:49 |
Terneuzen, Zeldenrustlaan | 15:21 | 16:21 | 17:21 | 17:51 |
Terneuzen, Ziekenhuis | 15:23 | 16:23 | 17:23 | 17:53 |
Connexxion Bus dienstregeling - 660 (Terneuzen Ziekenhuis)
De Connexxion Bus dienstregeling voor de route 660, Terneuzen Ziekenhuis, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Vlissingen, Papegaaienburg station naar Terneuzen, Ziekenhuis station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele Connexxion dienstregeling. We werken het schema van 660, van Vlissingen naar Terneuzen, dagelijks om 12 uur 's nachts.