660 Lijn
Holten
EBS
EBS 660 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 660 (Holten) heeft in totaal 29 haltes. Het beginpunt is Deventer, Station en het eindpunt is Holten, De Waerdenborch.
Kies een van onderstaande bus 660 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Holten (29 haltes)
Deventer, Station
Deventer, Schouwburg/Centrum
Deventer, Saxion Hogeschool
Deventer, Brandweerdam
Deventer, Amstellaan
Deventer, Snippeling
Deventer, Hunneperweg
Deventer, De Knoop
Deventer, De Scheg
Deventer, Huize Salland
Deventer, Bannink
Deventer, Peppelerdijk
Bathmen, Enklaan
Bathmen, Polakstraat
Bathmen, 'T Dijkhuis
Bathmen, Vegerinkskamp
Bathmen, Schipbeeksweg
Bathmen, Looweg Kuiperij
Bathmen, Gemeentewerken
Bathmen, Oude Molen
Bathmen, Wilmink
Bathmen, Java
Bathmen, Wagenvoorde
Dijkerhoek, De Smid
Dijkerhoek, Wegstapel
Dijkerhoek, Vukking
Holten, Aaltinksweg
Holten, Oude Deventerweg
Holten, De Waerdenborch
660 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 660?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 660 om 07:15
Hoe laat vertrekt de laatste bus 660?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 660 om 08:15..
Wanneer komt bus 660 aan?
Wanneer komt de Holten Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Holten Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 660 (Holten) bus tarief?
Het Holten (Holten) bus tarief is €1.06 - €4.30.
Is er een 660 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 660 bus station te bekijken.
Bus 660 dienstregeling
660 bus route is actief op dinsdag tot vrijdag. Reguliere tijden: 07:15 - 08:15
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | 07:15 - 08:15 | 60 |
wo. | 07:15 - 08:15 | 60 |
do. | 07:15 - 08:15 | 60 |
vr. | 07:15 - 08:15 | 60 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 660 (van Deventer, Station), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 660 (Holten) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
660 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 660 (Holten) ligt tussen €1.06 en €4.30. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
660 (EBS)
De eerste stop van de 660 bus-route is Deventer, Station en de laatste halte is Holten, De Waerdenborch. 660 (Holten) is operationeel op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 660 heeft 29 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 35 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 660 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 660 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 660 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 660 (Holten) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 660 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 660, in Netherlands.
660 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 3 - Platvoet - Station/ Dienstregeling
- 598 - Bruinehaar - Hardenberg/ Dienstregeling
- 167 - Lemelerveld - Zwolle Hessenpoort/ Dienstregeling
- 119 - Amsterdam Noord - Landsmeer/ Dienstregeling
- 150 - Zeewolde - Almere Stad/ Dienstregeling
- 391 - Zaandam Zaanse Schans - Amsterdam Noorderpark/ Dienstregeling
- 590 - Nieuw-Heeten - Deventer/ Dienstregeling
- 76 - Marknesse - Oldemarkt/ Dienstregeling
- 10 - Station - Holtenbroek/ Dienstregeling
- 10 - Station via Malkenschoten - Station/ Dienstregeling
- 30 - Zoetermeer - Rijswijk/ Dienstregeling
- 419 - Ilpendam - Overleek - Monnickendam - Zuiderwoude - Broek in Waterland/ Dienstregeling
- 63 - Zaandam Station - Assendelft/ Dienstregeling
- 101 - Harderwijk - Amersfoort Vathorst/ Dienstregeling
- N14 - Amsterdam - Broek in Waterland - Edam - Scharwoude - Hoorn/ Dienstregeling
- 101 - Ringlijn Purmerend/ Dienstregeling
- 44 - Den Haag Centraal - Wassenaar/ Dienstregeling
- 115 - Rozenburg - Spijkenisse/ Dienstregeling
- 16 - Station Centrum - Duinbeek/ Dienstregeling
- 77 - Lemmer - Emmeloord/ Dienstregeling