663 Lijn
Goudswaard - Lombardijen
Connexxion
Connexxion 663 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 663 (Goudswaard N. V. Puttenstr.) heeft in totaal 16 haltes. Het beginpunt is Rotterdam, Station Lombardijen en het eindpunt is Goudswaard, Goudswaard Dorp.
Kies een van onderstaande bus 663 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Goudswaard N. V. Puttenstr. (16 haltes)
Rotterdam, Station Lombardijen
Spinozaweg
Heinenoord, Busstation
Oud-Beijerland, Poortwijk Noord
Oud Beijerland, Sportlaan
Oud-Beijerland, Koninginneweg
Oud-Beijerland, Maseratilaan
Oud-Beijerland, Rembrandtstraat
Oud-Beijerland, De Egmontshof
Oud-Beijerland, Zinkweg
Nieuw-Beijerland, Langeweg
Nieuw-Beijerland, Buitenom
Piershil, Piershil Dorp
Goudswaard, Steegjesdijk
Goudswaard, Molendijk
Goudswaard, Goudswaard Dorp
663 FAQ
Wanneer komt bus 663 aan?
Wanneer komt de Goudswaard - Lombardijen Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Goudswaard - Lombardijen Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Connexxion's 663 bus lijn op Bevrijdingsdag and Hemelvaartsdag?
De 663 bus's diensttijden op Bevrijdingsdag and Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 663 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 663 bus station te bekijken.
Connexxion bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 663 (van Rotterdam, Station Lombardijen), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 663 (Goudswaard N. V. Puttenstr.) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Connexxion.
663 lijn bus tarief
De prijzen van Connexxion 663 (Goudswaard N. V. Puttenstr.) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Connexxion kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Connexxion gaan.
663 (Connexxion)
De eerste stop van de 663 bus-route is Rotterdam, Station Lombardijen en de laatste halte is Goudswaard, Goudswaard Dorp. 663 (Goudswaard N. V. Puttenstr.) is operationeel op null.
Aanvullende informatie: 663 heeft 16 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 44 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Connexxion, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 663 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 663 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 663 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 663 (Goudswaard N. V. Puttenstr.) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 663 bus tracker of een live Connexxion bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Connexxion of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Connexxion en elk bus, inclusief lijn 663, in Netherlands.
663 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Connexxion in Netherlands
- OVOM - Mijnsherenland Romeinseweg - Provincialeweg/ Dienstregeling
- 511 - Terneuzen - Sas van Gent/ Dienstregeling
- 172 - Oud Beijerland - Rotterdam/ Dienstregeling
- 666 - Maasdam - Oud-Beijerland/ Dienstregeling
- 397 - Nieuw-Vennep P+R Getsew - Amsterdam Elandsgracht/ Dienstregeling
- 190 - Schiphol Knooppunt Noord - Schiphol P30/ Dienstregeling
- 639 - Krabbendijke - Goes/ Dienstregeling
- 631 - Zierikzee - Middelharnis/ Dienstregeling
- 133 - Middelburg - Oude Tonge/ Dienstregeling
- 176 - Dordrecht - Rotterdam/ Dienstregeling
- OVOM - Heinenoord - Barendrecht/ Dienstregeling
- 604 - Ouddorp - Brielle
- 7 - Haarlem Station - NOVA College - Spaarne College/ Dienstregeling
- 584 - Middelburg - Veere/ Dienstregeling
- 667 - Strijen - Oud-Beijerland/ Dienstregeling
- 594 - Rilland - Kruiningen/ Dienstregeling
- 300 - Haarlem Station - Amsterdam Bijlmer ArenA/ Dienstregeling
- 623 - Borssele - Goes/ Dienstregeling
- 628 - Westenschouwen - Goes/ Dienstregeling
- 340 - Haarlem Station - Uithoorn Busstation/ Dienstregeling