669 Lijn
Balkbrug - Guido de Bresschool
EBS
EBS 669 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 669 (Ommen G. De Bresschool) heeft in totaal 15 haltes. Het beginpunt is Balkbrug, Centrum en het eindpunt is Ommen, Guido De Bresschool.
Kies een van onderstaande bus 669 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Ommen G. De Bresschool (15 haltes)
Balkbrug, Centrum
Balkbrug, Ommerweg/Centrum
Balkbrug, Rijksinst. Veldzicht
Balkbrug, Ommerschans
Balkbrug, Koloniedijk
Balkbrug, Woestenweg
Balkbrug, Maatschappij Wijk
Witharen, Tolhuisweg
Witharen, De Haar
Ommen, Weth. Petterweg
Ommen, Tussenweg
Ommen, Emslandweg
Ommen, Chevalleraustraat
Ommen, Danteweg
Ommen, Guido De Bresschool
669 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 669?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 669 om 08:27
Hoe laat vertrekt de laatste bus 669?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 669 om 15:07..
Wanneer komt bus 669 aan?
Wanneer komt de Balkbrug - Guido de Bresschool Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Balkbrug - Guido de Bresschool Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 669 (Ommen G. De Bresschool) bus tarief?
Het Balkbrug - Guido de Bresschool (Ommen G. De Bresschool) bus tarief is €1.03 - €2.73.
Is er een 669 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 669 bus station te bekijken.
Bus 669 dienstregeling
669 bus route is actief op dinsdag tot vrijdag. Reguliere tijden: 08:27 - 15:07
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | 08:27 - 15:07 | 180 - 220 |
wo. | 08:27 - 15:07 | 180 - 220 |
do. | 08:27 - 15:07 | 180 - 220 |
vr. | 08:27 - 15:07 | 180 - 220 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 669 (van Balkbrug, Centrum), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 669 (Ommen G. De Bresschool) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
669 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 669 (Ommen G. De Bresschool) ligt tussen €1.03 en €2.73. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
669 (EBS)
De eerste stop van de 669 bus-route is Balkbrug, Centrum en de laatste halte is Ommen, Guido De Bresschool. 669 (Ommen G. De Bresschool) is operationeel op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 669 heeft 15 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 12 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 669 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 669 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 669 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 669 (Ommen G. De Bresschool) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 669 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 669, in Netherlands.
669 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 654 - Ermelo - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 46 - Den Haag Centraal - Voorschoten - Wassenaar/ Dienstregeling
- 507 - Twello - Voorst/ Dienstregeling
- 599 - Hardenberg - De Krim/ Dienstregeling
- 6 - Station Centrum - Duinbeek/ Dienstregeling
- 10 - Station via Malkenschoten - Station/ Dienstregeling
- 102 - Ringlijn Purmerend/ Dienstregeling
- 3 - Station Centrum - Batavia Stad/ Dienstregeling
- 33 - Delft - Maassluis/ Dienstregeling
- 650 - Wekerom - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 285 - Metro Centrum - Vriesland/ Dienstregeling
- 100 - Amsterdam Noord via Purmerend - Edam/ Dienstregeling
- 161 - Deventer - Hasselt/ Dienstregeling
- N94 - Amsterdam Centraal via Zaandam - Krommenie/ Dienstregeling
- 192 - Vierpolders - Brielle Centrum - Ommeloop/ Dienstregeling
- 681 - Urk - Kampen GSG Pieter Zandt/ Dienstregeling
- N11 - Amsterdam Centraal - Marken/ Dienstregeling
- 1 - De Vijfhoek - Station/ Dienstregeling
- 12 - Station - Willem III Kazerne/ Dienstregeling
- 11 - Station via Hagenbroek - Station/ Dienstregeling