6791 Lijn
Nieuwehorne - Heerenveen, Busstation
Arriva
Arriva 6791 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 6791 (Nieuwehorne) heeft in totaal 2 haltes. Het beginpunt is Heerenveen, Busstation en het eindpunt is Nieuwehorne, Sportpark.
Bus 6791 vertrekt volgende week eens per dag om 09:40 en rijdt op: Weekend.
Kies een van onderstaande bus 6791 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Nieuwehorne (2 haltes)
Heerenveen, Busstation
Nieuwehorne, Sportpark
6791 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 6791?
Op zaterdag rijdt de eerste bus 6791 om 07:40
Hoe laat vertrekt de laatste bus 6791?
Op zaterdag gaat de laatste bus 6791 om 07:40..
Wanneer komt bus 6791 aan?
Wanneer komt de Nieuwehorne - Heerenveen, Busstation Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Nieuwehorne - Heerenveen, Busstation Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 6791 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 6791 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 6791 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 6791 bus station te bekijken.
Bus 6791 dienstregeling
6791 bus route gaat ook in het weekend. Normale vertrektijden: 09:40
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | 07:40 | Enkel vertrek |
zo. | 09:40 | Enkel vertrek |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 6791 (van Heerenveen, Busstation), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 6791 (Nieuwehorne) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
6791 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 6791 (Nieuwehorne) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
6791 (Arriva)
De eerste stop van de 6791 bus-route is Heerenveen, Busstation en de laatste halte is Nieuwehorne, Sportpark. 6791 (Nieuwehorne) is operationeel op Weekend.
Aanvullende informatie: 6791 heeft 2 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 15 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 6791 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 6791 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 6791 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 6791 (Nieuwehorne) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 6791 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 6791, in Netherlands.
6791 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 45 - Tiel via Ochten - Wageningen/ Dienstregeling
- 5 - Stadsdienst Venlo | Station via Noorderpoort - Station/ Dienstregeling
- 20 - Leeuwarden via Drachten - Heerenveen/ Dienstregeling
- 7141 - Wanswert - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 668 - Velddriel - Andel/ Dienstregeling
- 7321 - Driezum Nijewei - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 9 - Stadsdienst Parkstad | Kerkrade via Luckerheide - Landgraaf Station/ Dienstregeling
- 7951 - Dronryp Breggebuorren - Dronryp Hoek Dronryp/ Dienstregeling
- 8251 - Easterlittens - Winsum Busstation/ Dienstregeling
- 7121 - Jannum - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 6032 - Jistrum - Buitenpost Station/ Dienstregeling
- 8621 - Broek - Joure Busstation/ Dienstregeling
- 6011 - Twijzelerheide - Buitenpost Station/ Dienstregeling
- 84 - Drachten via Veenhuizen - Assen/ Dienstregeling
- 9081 - Oudega - IJlst Station/ Dienstregeling
- 2 - Stadsdienst Leiden | Leiderdorp Oranjewijk - Leiden Station De Vink/ Dienstregeling
- 2 - Stadsdienst Weert | Station - Laar/ Dienstregeling
- 8861 - Lytsewierrum - Sneek Busstation/ Dienstregeling
- 6522 - Harkema - Drachten, Transferium Oost/ Dienstregeling
- 850 - Haarlem - Keukenhof/ Dienstregeling