68 Lijn
Soumagne Voie De L'Eau→Liege Gare Léopold
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 68 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 68 (Soumagne Voie De L'Eau→Liege Gare Léopold) heeft in totaal 48 haltes. Het beginpunt is Soumagne Voie De L'Eau en het eindpunt is Liege Gare Léopold.
Kies een van onderstaande bus 68 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Soumagne Voie De L'Eau→Liege Gare Léopold (48 haltes)
Soumagne Voie De L'Eau
Soumagne Place Ferrer
Soumagne Rue Ladrie
Soumagne Cimetière
Soumagne Rue Gardier
Soumagne Fecher Eglise
Soumagne Athénée
Micheroux Bois De Micheroux
Micheroux Eglise
Micheroux Rue du Lac
Retinne Chapelle
Retinne Trois Chênes
Fleron Maxi Gb
Fleron La Clé
Fleron Gare
Fleron Maison Communale
Fleron Ecoles
Fleron Place du Wérixhet
Retinne Rue Croix Bolette
Retinne Rue Des Cloutiers
Retinne Cité
Retinne Rue De La Briqueterie
Retinne Rue De La Vaulx
Retinne Complexe Sportif
Retinne Ecoles
Retinne Monument
Retinne Rue du Tilleul
Retinne Rue De Liéry
Queue-Du-Bois Château D'Eau
Queue-Du-Bois Eglise
Queue-Du-Bois Ecole Communale
Bellaire Rue Louis
Bellaire Maison Communale
Jupille Rue De Fléron
Jupille Chapelle St-Roch
Jupille Place Bodson
Jupille Place Prévers
Jupille Rue De Bois-De-Breux
Jupille Chapelle Momelette
Jupille Rue De Liège
Bressoux Grotte
Liege Rue Rassenfosse
Liege Quai du Barbou
Liege Place du Congrès
Liege Rue G. Simenon
Liege Eglise St-Pholien
Liege Rue De La Cité
Liege Gare Léopold
68 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 68?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 68 om 04:44
Hoe laat vertrekt de laatste bus 68?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 68 om 19:41..
Wanneer komt bus 68 aan?
Wanneer komt de Soumagne Voie De L'Eau→Liege Gare Léopold Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Soumagne Voie De L'Eau→Liege Gare Léopold Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Liège - Verviers's 68 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 68 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 68 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 68 bus station te bekijken.
Bus 68 dienstregeling
68 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 04:44 - 19:41
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 04:44 - 19:41 | 30 - 101 |
di. | 04:44 - 19:41 | 30 - 101 |
wo. | 04:44 - 19:41 | 19 - 101 |
do. | 06:34 - 19:41 | 56 - 126 |
vr. | 04:44 - 19:41 | 52 - 133 |
za. | 06:34 - 19:41 | 56 - 126 |
zo. | 06:34 - 19:41 | 56 - 126 |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 68 (van Soumagne Voie De L'Eau), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 68 (Soumagne Voie De L'Eau→Liege Gare Léopold) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
68 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 68 (Soumagne Voie De L'Eau→Liege Gare Léopold) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
68 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 68 bus-route is Soumagne Voie De L'Eau en de laatste halte is Liege Gare Léopold. 68 (Soumagne Voie De L'Eau→Liege Gare Léopold) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 68 heeft 48 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 56 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 68 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 68 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 68 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 68 (Soumagne Voie De L'Eau→Liege Gare Léopold) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 68 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 68, in Belgique.
68 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 30 - Darchis - Guillemins - Chênée - Embourg/ Dienstregeling
- 26 - Rép. Française - Angleur-Streupas/Belle-Ile/Chênée/ Dienstregeling
- 32 - Flémalle (Trixhes) - Jemeppe-Seraing-Boncelles-CHU/ Dienstregeling
- 19 - St-Lambert - Ans - Cité Lonay - XIV Verges/ Dienstregeling
- 60 - Gare Léopold - Bressoux - Jupille - Les Bruyères/ Dienstregeling
- 16 - Glons / Emael - Bassenge - Visé/ Dienstregeling
- 388 - Verviers - Theux - Spa/ Dienstregeling
- 13 - Gare Léopold - Grivegnée - Belleflamme - Malvaux/ Dienstregeling
- 445 - Bettincourt - Cité Hartenge - Waremme/ Dienstregeling
- 75 - Liège - Ans - Hognoul - Oreye/ Dienstregeling
- 185 - Chapon-Seraing - Verlaine - Stockay - Awirs -Flône/ Dienstregeling
- 39 - St-Lambert - Vottem P+R/ Dienstregeling
- 245 - Waremme - Haneffe - Verlaine/ Dienstregeling
- 948 - St-Vith - Steinebrück - Rödgen/ Dienstregeling
- 92 - Warzée - Hody - Anthisnes - Comblain/ Dienstregeling
- 139 - Visé - Aubel - Montzen - Welkenraedt/ Dienstregeling
- 695 - Bellevaux - Ligneuville - Stavelot/ Dienstregeling
- 111 - Proxibus de Seraing/ Dienstregeling
- 14 - Eupen - Eynatten - Aachen/ Dienstregeling