697 Lijn
Stokkum - Silvolde
Arriva
Arriva 697 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 697 (Silvolde) heeft in totaal 16 haltes. Het beginpunt is Stokkum, Dorp en het eindpunt is Silvolde, Terborgseveld.
Kies een van onderstaande bus 697 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Silvolde (16 haltes)
Stokkum, Dorp
'S-Heerenberg, Slotlaan
'S-Heerenberg, Busstation
'S-Heerenberg, 'T Goor
Lengel, De Kapelhoek
Azewijn, Laakweg
Ulft, Almende College
Ulft, Debbeshoek
Ulft, Dru Industriepark
Ulft, Thorbeckestraat
Ulft, Kerk Ulft Noord
Ulft, Riezenweg
Silvolde, Galgenberg
Silvolde, Roomberg
Silvolde, Markt
Silvolde, Terborgseveld
697 FAQ
Wanneer komt bus 697 aan?
Wanneer komt de Stokkum - Silvolde Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Stokkum - Silvolde Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 697 bus lijn op Bevrijdingsdag and Hemelvaartsdag?
De 697 bus's diensttijden op Bevrijdingsdag and Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 697 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 697 bus station te bekijken.
Bus 697 dienstregeling
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 697 (van Stokkum, Dorp), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 697 (Silvolde) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
697 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 697 (Silvolde) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
697 (Arriva)
De eerste stop van de 697 bus-route is Stokkum, Dorp en de laatste halte is Silvolde, Terborgseveld. 697 (Silvolde) is operationeel op null.
Aanvullende informatie: 697 heeft 16 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 34 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 697 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 697 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 697 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 697 (Silvolde) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 697 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 697, in Netherlands.
697 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 41 - Balk - Heerenveen/ Dienstregeling
- 178 - Bodegraven - Gouda/ Dienstregeling
- 450 - Zutphen via Laren - Zutphen/ Dienstregeling
- 7312 - Oostmahorn Esonstad - Dokkum Sionsberg/ Dienstregeling
- 9121 - Kûbaard, Tsjerkebuorren - Wommels, Provinciale weg/ Dienstregeling
- 623 - Doetinchem Station - Graafschap College/ Dienstregeling
- 40 - Heerlen via Hoensbroek - Sittard/ Dienstregeling
- 7751 - Wyns - Leeuwarden Station/ Dienstregeling
- 7094 - Raard - Ferwert Prov. weg/ Dienstregeling
- 7332 - Wâlterswâld - Dokkum, Sionsberg/ Dienstregeling
- 32 - Sittard via Stein/Beek en Geleen - Sittard/ Dienstregeling
- 6801 - Oudehorne - Heerenveen, Busstation/ Dienstregeling
- 7202 - Foudgum - Dokkum Sionsberg/ Dienstregeling
- 6201 - Lippenhuizen - Gorredijk Busstation/ Dienstregeling
- 8382 - Jirnsum Douwemastrjitte - Akkrum Station/ Dienstregeling
- 8631 - Dijken - Joure Busstation/ Dienstregeling
- 42 - Sneek - Lemmer/ Dienstregeling
- 8113 - Pingjum - Kop Afsluitdijk/ Dienstregeling
- 8861 - Lytsewierrum - Sneek Busstation/ Dienstregeling
- 278 - Bodegraven via Broekvelden - Gouda/ Dienstregeling