71 Lijn
Charleroi Gare Centrale - Quai 08→Monceau-Sur-Sambre Moulin (M)
TEC Charleroi
TEC Charleroi 71 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 71 (Charleroi Gare Centrale - Quai 08→Monceau-Sur-Sambre Moulin (M)) heeft in totaal 39 haltes. Het beginpunt is Charleroi Gare Centrale - Quai 08 en het eindpunt is Monceau-Sur-Sambre Moulin (M).
Kies een van onderstaande bus 71 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Charleroi Gare Centrale - Quai 08→Monceau-Sur-Sambre Moulin (M) (39 haltes)
Charleroi Gare Centrale - Quai 08
Marcinelle Rue Vital Françoisse
Marcinelle Avenue Rousseau
Marcinelle Chapelle Beaussart
Mont-Sur-Marchienne Beau Site
Mont-Sur-Marchienne N° 117
Mont-Sur-Marchienne Rue De La Tombe
Mont-Sur-Marchienne Rue Des Ecoles
Mont-Sur-Marchienne Rue De L'Eglise
Mont-Sur-Marchienne Place
Mont-Sur-Marchienne Rue Des Carrières
Mont-Sur-Marchienne Poteau 205
Mont-Sur-Marchienne Marlaires
Mont-Sur-Marchienne Gadin
Mont-Sur-Marchienne Avenue Heureux
Montigny-Le-Tilleul Gb Bomerée
Montigny-Le-Tilleul Vert Bois
Montigny-Le-Tilleul Usines Renson
Montigny-Le-Tilleul Petit Lac
Montigny-Le-Tilleul Belle Femme
Montigny-Le-Tilleul Warchais
Montigny-Le-Tilleul Maison Communale
Montigny-Le-Tilleul Poste
Montigny-Le-Tilleul Foyer Montagnard
Montigny-Le-Tilleul Rue P. Pastur
Montigny-Le-Tilleul Chapelle
Marchienne-Au-Pont Monument
Marchienne-Au-Pont Saint-Martin
Marchienne-Au-Pont Zone Sncb
Marchienne-Au-Pont Rue De Zone
Marchienne-Au-Pont Puits du Marché
Marchienne-Au-Pont De Cartier
Marchienne-Au-Pont Rue Delire
Marchienne-Au-Pont Route De Mons
Marchienne-Au-Pont S.N.C.B.
Marchienne-Au-Pont Saint-Fiacre (S.N.C.B.)
Monceau-Sur-Sambre Calvaire
Monceau-Sur-Sambre Passage À Niveau
Monceau-Sur-Sambre Moulin (M)
71 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 71?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 71 om 06:27
Hoe laat vertrekt de laatste bus 71?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 71 om 19:42..
Wanneer komt bus 71 aan?
Wanneer komt de Charleroi Gare Centrale - Quai 08→Monceau-Sur-Sambre Moulin (M) Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Charleroi Gare Centrale - Quai 08→Monceau-Sur-Sambre Moulin (M) Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Charleroi's 71 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 71 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 71 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 71 bus station te bekijken.
Bus 71 dienstregeling
71 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:27 - 19:42
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:27 - 19:42 | 30 |
di. | 06:27 - 19:42 | 30 |
wo. | 06:27 - 19:42 | 30 |
do. | 06:27 - 19:42 | 30 |
vr. | 06:27 - 19:42 | 30 |
za. | 07:27 - 21:27 | 60 |
zo. | 07:27 - 20:27 | 60 |
TEC Charleroi bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 71 (van Charleroi Gare Centrale - Quai 08), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 71 (Charleroi Gare Centrale - Quai 08→Monceau-Sur-Sambre Moulin (M)) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Charleroi.
71 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Charleroi 71 (Charleroi Gare Centrale - Quai 08→Monceau-Sur-Sambre Moulin (M)) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Charleroi kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Charleroi gaan.
71 (TEC Charleroi)
De eerste stop van de 71 bus-route is Charleroi Gare Centrale - Quai 08 en de laatste halte is Monceau-Sur-Sambre Moulin (M). 71 (Charleroi Gare Centrale - Quai 08→Monceau-Sur-Sambre Moulin (M)) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 71 heeft 39 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 37 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Charleroi, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 71 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 71 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 71 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 71 (Charleroi Gare Centrale - Quai 08→Monceau-Sur-Sambre Moulin (M)) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 71 bus tracker of een live TEC Charleroi bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Charleroi of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Charleroi en elk bus, inclusief lijn 71, in Belgique.
71 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 71 - Charleroi Gare Centrale - Quai 08→Montigny-Le-Tilleul Gb Bomerée / Dienstregeling
- 71 - Monceau-Sur-Sambre Moulin (M)→Charleroi Gare Centrale - Quai 05 / Dienstregeling
- 71 - Montigny-Le-Tilleul Chapelle→Monceau-Sur-Sambre Moulin (M) / Dienstregeling
- 71 - Montigny-Le-Tilleul Gb Bomerée→Charleroi Gare Centrale - Quai 05 / Dienstregeling
TEC Charleroi in Belgique
- 66 - Frasnes-lez-Gosselies - Rêves - Pont-à-Celles/ Dienstregeling
- ABBA - Abbaye d'Aulne (Spécial)
- 70 - Montigny-le-Tilleul (Vésale) - Gare Centrale/ Dienstregeling
- E109 - Express Momignies - Chimay - Gare Centrale/ Dienstregeling
- 119 - Anderlues - Biercée - Ragnies - Beaumont/ Dienstregeling
- 67 - Jumet (Madeleine) - Fleurus (Champs Elysées)/ Dienstregeling
- 109A - Gare Centrale - Beaumont - Chimay/ Dienstregeling
- M3AB - Gosselies Faubourg de Bruxelles - Gare Centrale/ Dienstregeling
- RBUS - Walcourt - Froidchapelle/ Dienstregeling
- 91 - Montigny - Thuin - Anderlues - Piéton - Chapelle/ Dienstregeling
- 53 - Souvret (Forrière) - Charleroi (Palais)/ Dienstregeling
- A2 - Fleurus Gare SNCB - Charleroi Airport/ Dienstregeling
- 21 - Marcinelle (Hublinbu) - Charleroi Gare Centrale/ Dienstregeling
- CITY - City bus Charleroi Ville Haute - Ville Basse/ Dienstregeling
- 170 - Gare Centrale - Jamioulx - Ham-sur-Heure - Vésale/ Dienstregeling
- 20 - Gerpinnes - IMTR - Gare Centrale/ Dienstregeling
- 19 - Gerpinnes - Nalinnes - Gare Centrale/ Dienstregeling
- 154 - Charl (Palais) - Roselies - Farciennes - Châtelet/ Dienstregeling
- MCOU - Marché de Courcelles (Spécial) (43-83)/ Dienstregeling
- 173 - Piéton - Fontaine - Landelies - Gare Centrale/ Dienstregeling