717 Lijn
Verviers - Henri-Chapelle - Welkenraedt / Kelmis
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 717 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 717 (Elsaute Eglise→Welkenraedt Gare Sncb) heeft in totaal 20 haltes. Het beginpunt is Elsaute Eglise en het eindpunt is Welkenraedt Gare Sncb.
Bus 717 vertrekt volgende week eens per dag om 08:08 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 717 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Elsaute Eglise→Welkenraedt Gare Sncb (20 haltes)
Elsaute Eglise
Elsaute Chapelle St-Job
Henri-Chapelle Haut Vent
Henri-Chapelle Poncherelle
Henri-Chapelle Auweg
Henri-Chapelle Chemin De Hoof
Henri-Chapelle Hoeckelbach 378
Henri-Chapelle Chapelle De Croyou
Henri-Chapelle Rue D'Andrimont 40
Henri-Chapelle Monument
Henri-Chapelle Route De Ruyff
Henri-Chapelle Ferme Brandt
Welkenraedt Wilcourt Carrefour
Welkenraedt La Bruyère
Welkenraedt Rue St-Paul
Welkenraedt Hospice
Welkenraedt Rue Des Châteaux
Welkenraedt Rue Mermer
Welkenraedt Eglise
Welkenraedt Gare Sncb
717 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 717?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 717 om 08:08
Hoe laat vertrekt de laatste bus 717?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 717 om 08:08..
Wanneer komt bus 717 aan?
Wanneer komt de Verviers - Henri-Chapelle - Welkenraedt / Kelmis bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Verviers - Henri-Chapelle - Welkenraedt / Kelmis bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 717 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 717 bus station te bekijken.
Bus 717 dienstregeling
717 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 08:08
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 08:08 | Enkel vertrek |
di. | 08:08 | Enkel vertrek |
wo. | 08:08 | Enkel vertrek |
do. | 08:08 | Enkel vertrek |
vr. | 08:08 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 717 (van Elsaute Eglise), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 717 (Elsaute Eglise→Welkenraedt Gare Sncb) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
717 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 717 (Elsaute Eglise→Welkenraedt Gare Sncb) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
717 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 717 bus-route is Elsaute Eglise en de laatste halte is Welkenraedt Gare Sncb. 717 (Elsaute Eglise→Welkenraedt Gare Sncb) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 717 heeft 20 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 20 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 717 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 717 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 717 Realtime bus Tracker
Volg lijn 717 (Elsaute Eglise→Welkenraedt Gare Sncb) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 717 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 717, in Belgique.
717 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 717 - Montzen Eglise→Verviers Place Sommeleville / Dienstregeling
- 717 - Welkenraedt Gare Sncb→Henri-Chapelle Monument / Dienstregeling
- 717 - Verviers Gare Centrale→Montzen Eglise / Dienstregeling
- 717 - Kelmis B.B.L. (Fischenich)→Montzen Eglise / Dienstregeling
- 717 - Welkenraedt Gare Sncb→Verviers Gare Centrale / Dienstregeling
- 717 - Verviers Gare Centrale→Kelmis B.B.L. / Dienstregeling
- 717 - Kelmis B.B.L. (Fischenich)→Verviers Gare Centrale / Dienstregeling
- 717 - Verviers Gare Centrale→Welkenraedt Gare Sncb / Dienstregeling
- 717 - Montzen Eglise→Kelmis B.B.L. / Dienstregeling
- 717 - Montzen Eglise→Verviers Gare Centrale / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 146 - Huy - Antheit/ Dienstregeling
- 81 - St-Lambert - Montegnée - Grâce-Hollogne - Mons/ Dienstregeling
- 701 - Renoupré - Harmonie - Ensival - Pepinster/ Dienstregeling
- 20 - Darchis - Guillemins - Cointe - Sclessin/ Dienstregeling
- 694 - Ramelot - Scry - Nandrin - Fraiture - Tinlot/ Dienstregeling
- 47 - Jemeppe - Ivoz - Flémalle - Stockay/ Dienstregeling
- 389 - Beaufays - Trooz - Nessonvaux/ Dienstregeling
- 173 - Slins - Milmort - Oupeye - Visé/ Dienstregeling
- 705 - Stembert - Mangombroux-Harmonie-Ottomont-Andrimont/ Dienstregeling
- 728 - Hauset - Kelmis/ Dienstregeling
- 4 - Coronmeuse - Bavière - Médiacité - Guillemins/ Dienstregeling
- 88 - St-Lambert - Mont Légia - Ans - Alleur - Lantin/ Dienstregeling
- E21 - Verviers - Malmedy/ Dienstregeling
- 393 - Verviers - Jalhay - Charneux/ Dienstregeling
- 106 - Gd-Rechain - Soiron-Nessonvaux-Olne-Soumagne-Herve/ Dienstregeling
- 268 - Fléron - Cerexhe-Heuseux - Soumagne/ Dienstregeling
- 85 - Liège - Bierset - Stockay - Amay - Huy/ Dienstregeling
- 60 - Gare Léopold - Bressoux - Jupille - Les Bruyères/ Dienstregeling
- 96 - Terwagne - Clavier - Les Avins - Ocquier - Ouffet/ Dienstregeling