725 Lijn
Verviers Gare Centrale→Eupen Bushof - Quai B
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 725 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 725 (Verviers Gare Centrale→Eupen Bushof - Quai B) heeft in totaal 37 haltes. Het beginpunt is Verviers Gare Centrale en het eindpunt is Eupen Bushof - Quai B.
Kies een van onderstaande bus 725 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Verviers Gare Centrale→Eupen Bushof - Quai B (37 haltes)
Verviers Gare Centrale
Verviers Crapaurue
Verviers Hôtel De Ville
Verviers Palais
Verviers Place Sommeleville
Verviers Rue De La Cité
Verviers Gare De L'Est
Verviers Renoupré
Verviers Rue De L'Invasion
Verviers Haute Crotte
Verviers Poudrière
Surdents Usine
Surdents Bassin
Dolhain Pont De Bellevaux
Dolhain Préventorium
Dolhain Avenue Reine Astrid
Dolhain Viaduc
Dolhain Chèvrefeuille
Dolhain Cité Carlier
Dolhain Eglise
Dolhain Place D'Andrimont
Dolhain Arrêt Brandt
Baelen Forges
Baelen Moulin Vilvorder
Baelen Runschen
Baelen Rue Longue
Baelen Village
Baelen Route D'Eupen 2
Baelen Route D'Eupen 71
Baelen Overoth
Baeelen Route D'Eupen 154
Baelen Burguet
Baelen Garnstock
Eupen Autoprüfstelle (R.S.I.)
Eupen Lascheterweg
Eupen Rathaus
Eupen Bushof - Quai B
725 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 725?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 725 om 05:55
Hoe laat vertrekt de laatste bus 725?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 725 om 23:00..
Wanneer komt bus 725 aan?
Wanneer komt de Verviers Gare Centrale→Eupen Bushof - Quai B bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Verviers Gare Centrale→Eupen Bushof - Quai B bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 725 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 725 bus station te bekijken.
Bus 725 dienstregeling
725 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:55 - 23:00
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:55 - 23:00 | 30 - 30 |
di. | 05:55 - 23:00 | 30 - 30 |
wo. | 05:55 - 23:00 | 25 - 34 |
do. | 05:55 - 23:00 | 30 - 30 |
vr. | 05:55 - 23:00 | 30 - 30 |
za. | 07:25 - 23:00 | 30 - 32 |
zo. | 09:55 - 23:00 | 60 |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 725 (van Verviers Gare Centrale), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 725 (Verviers Gare Centrale→Eupen Bushof - Quai B) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
725 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 725 (Verviers Gare Centrale→Eupen Bushof - Quai B) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
725 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 725 bus-route is Verviers Gare Centrale en de laatste halte is Eupen Bushof - Quai B. 725 (Verviers Gare Centrale→Eupen Bushof - Quai B) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 725 heeft 37 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 32 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 725 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 725 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 725 Realtime bus Tracker
Volg lijn 725 (Verviers Gare Centrale→Eupen Bushof - Quai B) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 725 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 725, in Belgique.
725 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 725 - Eupen Bushof - Quai A→Eupen Bellmerin / Dienstregeling
- 725 - Baelen Village→Verviers Gare Centrale / Dienstregeling
- 725 - Dolhain Place D'Andrimont→Verviers Gare Centrale / Dienstregeling
- 725 - Verviers Gare Centrale→Dolhain Place D'Andrimont / Dienstregeling
- 725 - Verviers Gare Centrale→Dolhain Eglise / Dienstregeling
- 725 - Eupen Bellmerin→Eupen Bushof - Quai A / Dienstregeling
- 725 - Verviers Gare Centrale→Dolhain Place D'Andrimont / Dienstregeling
- 725 - Eupen Bushof - Quai B→Verviers Gare Centrale / Dienstregeling
- 725 - Dolhain Place D'Andrimont→Verviers Gare Centrale / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 48 - 20 Août - Guillemins - Sart-Tilman Université -CHU/ Dienstregeling
- 710 - Eupen - Welkenraedt - Kelmis/ Dienstregeling
- 9 - Liège - Seraing - Engihoul - Flône - Tihange - Huy/ Dienstregeling
- 339 - Aubel - Remersdaal - Teuven - SMV/FSM/ Dienstregeling
- 134 - Liège - Herstal - Vottem - Liers - Glons/ Dienstregeling
- 47 - Jemeppe - Ivoz - Flémalle - Stockay/ Dienstregeling
- 288 - Verviers - Wegnez - Pepinster - Soiron/ Dienstregeling
- 390 - Verviers - Rocherath/ Dienstregeling
- 712 - Thimister - Aubel - Welkenraedt/ Dienstregeling
- 845 - Stavelot - Malmedy - Sourbrodt - Bütgenbach/ Dienstregeling
- E23 - Eupen - Büllingen - St-Vith - Burg-Reuland/ Dienstregeling
- 173 - Slins - Milmort - Oupeye - Visé/ Dienstregeling
- 708 - Ningloheid - Thiervaux - Pl. Verte - Andrimont/ Dienstregeling
- 139 - Visé - Aubel - Montzen - Welkenraedt/ Dienstregeling
- 249 - Huy - Ampsin - Villers-le-Bouillet - Amay - Flône/ Dienstregeling
- 362 - Aywaille - Banneux - Theux - Spa/ Dienstregeling
- 46 - Jemeppe - Ivoz - Flémalle - Engis - Flône - Amay/ Dienstregeling
- 400 - St.Vith - Meyerode - Heppenbach-Weywertz-Sourbrodt/ Dienstregeling
- 8 - Guillemins - Laveu - St-Nicolas/ Dienstregeling
- 73 - Liège - Rocourt - Liers - Slins - Glons/ Dienstregeling