725 Lijn
Dolhain Place D'Andrimont→Verviers Gare Centrale
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 725 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 725 (Dolhain Place D'Andrimont→Verviers Gare Centrale) heeft in totaal 18 haltes. Het beginpunt is Dolhain Place D'Andrimont en het eindpunt is Verviers Gare Centrale.
Bus 725 vertrekt volgende week eens per dag om 07:48 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 725 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Dolhain Place D'Andrimont→Verviers Gare Centrale (18 haltes)
Dolhain Place D'Andrimont
Dolhain, Cité Carlier
Dolhain Viaduc
Dolhain Avenue Reine Astrid
Dolhain Préventorium
Dolhain Pont De Bellevaux
Surdents Bassin
Surdents Usine
Verviers Poudrière
Verviers Haute Crotte
Verviers Rue De L'Invasion
Verviers Renoupré
Verviers Rue De La Cité
Verviers Place Sommeleville
Verviers Palais
Verviers Hôtel De Ville
Verviers Place Verte
Verviers Gare Centrale
725 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 725?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 725 om 07:48
Hoe laat vertrekt de laatste bus 725?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 725 om 07:48..
Wanneer komt bus 725 aan?
Wanneer komt de Dolhain Place D'Andrimont→Verviers Gare Centrale bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Dolhain Place D'Andrimont→Verviers Gare Centrale bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 725 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 725 bus station te bekijken.
Bus 725 dienstregeling
725 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 07:48
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:48 | Enkel vertrek |
di. | 07:48 | Enkel vertrek |
wo. | 07:48 | Enkel vertrek |
do. | 07:48 | Enkel vertrek |
vr. | 07:48 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 725 (van Dolhain Place D'Andrimont), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 725 (Dolhain Place D'Andrimont→Verviers Gare Centrale) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
725 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 725 (Dolhain Place D'Andrimont→Verviers Gare Centrale) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
725 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 725 bus-route is Dolhain Place D'Andrimont en de laatste halte is Verviers Gare Centrale. 725 (Dolhain Place D'Andrimont→Verviers Gare Centrale) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 725 heeft 18 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 22 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 725 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 725 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 725 Realtime bus Tracker
Volg lijn 725 (Dolhain Place D'Andrimont→Verviers Gare Centrale) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 725 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 725, in Belgique.
725 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 725 - Verviers Gare Centrale→Eupen Bushof - Quai B / Dienstregeling
- 725 - Eupen Bushof - Quai A→Eupen Bellmerin / Dienstregeling
- 725 - Baelen Village→Verviers Gare Centrale / Dienstregeling
- 725 - Dolhain Place D'Andrimont→Verviers Gare Centrale / Dienstregeling
- 725 - Verviers Gare Centrale→Dolhain Place D'Andrimont / Dienstregeling
- 725 - Verviers Gare Centrale→Dolhain Eglise / Dienstregeling
- 725 - Eupen Bellmerin→Eupen Bushof - Quai A / Dienstregeling
- 725 - Verviers Gare Centrale→Dolhain Place D'Andrimont / Dienstregeling
- 725 - Eupen Bushof - Quai B→Verviers Gare Centrale / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 48 - 20 Août - Guillemins - Sart-Tilman Université -CHU/ Dienstregeling
- 710 - Eupen - Welkenraedt - Kelmis/ Dienstregeling
- 9 - Liège - Seraing - Engihoul - Flône - Tihange - Huy/ Dienstregeling
- 339 - Aubel - Remersdaal - Teuven - SMV/FSM/ Dienstregeling
- 134 - Liège - Herstal - Vottem - Liers - Glons/ Dienstregeling
- 47 - Jemeppe - Ivoz - Flémalle - Stockay/ Dienstregeling
- 288 - Verviers - Wegnez - Pepinster - Soiron/ Dienstregeling
- 390 - Verviers - Rocherath/ Dienstregeling
- 712 - Thimister - Aubel - Welkenraedt/ Dienstregeling
- 845 - Stavelot - Malmedy - Sourbrodt - Bütgenbach/ Dienstregeling
- E23 - Eupen - Büllingen - St-Vith - Burg-Reuland/ Dienstregeling
- 173 - Slins - Milmort - Oupeye - Visé/ Dienstregeling
- 708 - Ningloheid - Thiervaux - Pl. Verte - Andrimont/ Dienstregeling
- 139 - Visé - Aubel - Montzen - Welkenraedt/ Dienstregeling
- 249 - Huy - Ampsin - Villers-le-Bouillet - Amay - Flône/ Dienstregeling
- 362 - Aywaille - Banneux - Theux - Spa/ Dienstregeling
- 46 - Jemeppe - Ivoz - Flémalle - Engis - Flône - Amay/ Dienstregeling
- 400 - St.Vith - Meyerode - Heppenbach-Weywertz-Sourbrodt/ Dienstregeling
- 8 - Guillemins - Laveu - St-Nicolas/ Dienstregeling
- 73 - Liège - Rocourt - Liers - Slins - Glons/ Dienstregeling