725 Lijn
Lekkerkerk via Berkenwoude - Stolwijk
Arriva
Arriva 725 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 725 (Lekkerkerk) heeft in totaal 10 haltes. Het beginpunt is Berkenwoude, Dorp en het eindpunt is Lekkerkerk, Schuwacht.
Kies een van onderstaande bus 725 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Lekkerkerk (10 haltes)
Berkenwoude, Dorp
Berkenwoude, Oosteinde
Berkenwoude, Zuidbroeksemolen
Lekkerkerk, De Loet
Lekkerkerk, Boezemweg
Lekkerkerk, Tiendweg
Lekkerkerk, Korte Baanstraat
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick
Lekkerkerk, Kortedreef
Lekkerkerk, Schuwacht
725 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 725?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 725 om 07:35
Hoe laat vertrekt de laatste bus 725?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 725 om 16:20..
Wanneer komt bus 725 aan?
Wanneer komt de Lekkerkerk via Berkenwoude - Stolwijk bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Lekkerkerk via Berkenwoude - Stolwijk bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 725 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 725 bus station te bekijken.
Bus 725 dienstregeling
725 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 07:35 - 16:20
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:35 - 16:20 | 525 |
di. | 07:35 - 16:20 | 525 |
wo. | 07:35 - 16:20 | 525 |
do. | 07:35 - 16:20 | 525 |
vr. | 07:35 - 16:20 | 525 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 725 (van Berkenwoude, Dorp), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 725 (Lekkerkerk) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
725 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 725 (Lekkerkerk) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
725 (Arriva)
De eerste stop van de 725 bus-route is Berkenwoude, Dorp en de laatste halte is Lekkerkerk, Schuwacht. 725 (Lekkerkerk) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 725 heeft 10 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 9 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 725 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 725 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 725 Realtime bus Tracker
Volg lijn 725 (Lekkerkerk) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 725 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 725, in Netherlands.
725 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 8721 - Ouwsterhaule - Joure Busstation/ Dienstregeling
- 7124 - Jannum - Ferwert Prov. weg/ Dienstregeling
- 6542 - Surhuisterveen - Drachten, Transferium Oost/ Dienstregeling
- 154 - Dokkum via Holwert - Leeuwarden/ Dienstregeling
- 805 - Vlinder Sittard Kemperkoul/ Dienstregeling
- 6171 - Smalle Ee - Drachten Transferium Oost/ Dienstregeling
- 6 - Stadsdienst Leiden | Centraal Station - Leiderdorp Leyhof/ Dienstregeling
- 870 - Alphen aan den Rijn - Schiphol Airport/ Dienstregeling
- 355 - Dokkum - Leeuwarden/ Dienstregeling
- 2 - Stadsdienst Gouda | Westergouwe - Station/ Dienstregeling
- 1 - Malberg via MUMC - De Heeg/ Dienstregeling
- 7283 - Paesens - Lauwersoog Veerhaven/ Dienstregeling
- 7331 - Wâlterswâld - Dokkum, Busstation/ Dienstregeling
- 9532 - Oudega - Balk Harich Rotonde/ Dienstregeling
- 8042 - Boer - Franeker Station/ Dienstregeling
- 6391 - Oldeholtwolde - Wolvega Station/ Dienstregeling
- 6291 - Haule - Oosterwolde Busstation/ Dienstregeling
- 8151 - Leons - Mantgum Station/ Dienstregeling
- 7381 - Metslawier - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 35 - Sneek - Franeker/ Dienstregeling