725 - Stolwijk Via Berkenwoude Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 |
---|---|---|---|
Lekkerkerk, Schuwacht | 07:47 | 13:07 | 15:22 |
Lekkerkerk, Kortedreef | 07:47 | 13:07 | 15:22 |
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick | 07:48 | 13:08 | 15:23 |
Lekkerkerk, Korte Baanstraat | 07:49 | 13:09 | 15:24 |
Lekkerkerk, Tiendweg | 07:50 | 13:10 | 15:25 |
Lekkerkerk, Boezemweg | 07:51 | 13:11 | 15:26 |
Lekkerkerk, De Loet | 07:55 | 13:15 | 15:30 |
Berkenwoude, Zuidbroeksemolen | 07:57 | 13:17 | 15:32 |
Berkenwoude, Oosteinde | 07:59 | 13:19 | 15:34 |
Berkenwoude, Dorp | 08:00 | 13:20 | 15:35 |
Berkenwoude, Oosteinde | 08:01 | - | 15:36 |
Berkenwoude, Elserkade | 08:02 | - | 15:37 |
Berkenwoude, Kerkweg | - | 13:21 | - |
Berkenwoude, Achterbroek 2 | - | 13:22 | - |
Stolwijk, Benedenheul | 08:03 | - | 15:38 |
Stolwijk, Benedenheul 2 | 08:04 | - | 15:39 |
Berkenwoude, Achterbroek | - | 13:23 | - |
Berkenwoude, Achterbroek 89 | - | 13:24 | - |
Berkenwoude, Achterbroek 115 | - | 13:25 | - |
Stolwijk, Beijersche/Bosweg | - | 13:26 | - |
Stolwijk, Buurtschap 'T Beijersche | - | 13:27 | - |
Stolwijk, Beijerscheweg | - | 13:29 | - |
Stolwijk, Benedenkerk | 08:06 | - | 15:41 |
Stolwijk, Provincialeweg | 08:07 | - | 15:42 |
Stolwijk, Dorp | 08:08 | - | - |
Stolwijk, Gemeentehuis | - | 13:34 | 15:43 |
Stolwijk, Wilgenhof | - | 13:34 | 15:44 |
Stolwijk, Oranje-Nassauschool | - | 13:35 | 15:45 |
Arriva bus dienstregeling - 725 (Stolwijk Via Berkenwoude)
De Arriva bus dienstregeling voor de route 725, Stolwijk Via Berkenwoude, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Lekkerkerk, Schuwacht station naar Stolwijk, Oranje-Nassauschool station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele Arriva dienstregeling. We werken het schema van 725, van Nederlek naar Vlist, dagelijks om 12 uur 's nachts.