7353 Lijn
Ternaard Stationsweg - Holwerd Prov. weg
Arriva
Arriva 7353 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 7353 (Ternaard) heeft in totaal 2 haltes. Het beginpunt is Holwert, Holwert Provinciale Weg en het eindpunt is Ternaard, Stationsweg.
Kies een van onderstaande bus 7353 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Ternaard (2 haltes)
Holwert, Holwert Provinciale Weg
Ternaard, Stationsweg
7353 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 7353?
Op zondag rijdt de eerste bus 7353 om 10:05
Hoe laat vertrekt de laatste bus 7353?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 7353 om 22:05..
Wanneer komt bus 7353 aan?
Wanneer komt de Ternaard Stationsweg - Holwerd Prov. weg Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Ternaard Stationsweg - Holwerd Prov. weg Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 7353 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 7353 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 7353 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 7353 bus station te bekijken.
Bus 7353 dienstregeling
7353 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 20:05 - 22:05
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 20:05 - 22:05 | 60 |
di. | 20:05 - 22:05 | 60 |
wo. | 20:05 - 22:05 | 60 |
do. | 20:05 - 22:05 | 60 |
vr. | 20:05 - 22:05 | 60 |
za. | 19:05 - 22:05 | 60 |
zo. | 10:05 - 22:05 | 60 |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 7353 (van Holwert, Holwert Provinciale Weg), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 7353 (Ternaard) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
7353 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 7353 (Ternaard) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
7353 (Arriva)
De eerste stop van de 7353 bus-route is Holwert, Holwert Provinciale Weg en de laatste halte is Ternaard, Stationsweg. 7353 (Ternaard) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 7353 heeft 2 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 15 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 7353 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 7353 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 7353 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 7353 (Ternaard) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 7353 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 7353, in Netherlands.
7353 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 626 - Hedel - Gorinchem/ Dienstregeling
- 8352 - Poppenwier - Sneek Busstation/ Dienstregeling
- 165 - Druten - 's-Hertogenbosch/ Dienstregeling
- 6661 - Gersloot - Heerenveen Busstation/ Dienstregeling
- 8631 - Dijken - Joure Busstation/ Dienstregeling
- 33 - Sittard via Geleen en Beek/Stein - Sittard/ Dienstregeling
- 8701 - Idskenhuizen - Joure Busstation/ Dienstregeling
- 7983 - Skingen - Franeker Station/ Dienstregeling
- 7123 - Jannum - Oentsjerk/ Dienstregeling
- 790 - Weert via Ittervoort - Heythuysen/ Dienstregeling
- 8461 - Rotsterhaule Kampweg - Heerenveen Busstation/ Dienstregeling
- 196 - Nieuw-Dijk via Wehl - 's-Heerenberg/ Dienstregeling
- 660 - Dokkum - Holwert/ Dienstregeling
- 561 - Damwâld - Buitenpost/ Dienstregeling
- 7961 - Peins - Dronryp Hoek Dronryp/ Dienstregeling
- 82 - Zutphen - Doetinchem/ Dienstregeling
- 17 - Sittard via NedCar/Holtum en Born - Sittard/ Dienstregeling
- 7104 - Lichtaard - Ferwert Prov. weg/ Dienstregeling
- 6482 - Zandhuizen - Oosterwolde Busstation/ Dienstregeling
- 672 - Roermond - Panningen/ Dienstregeling