7761 Lijn
Swichum - Leeuwarden Station
Arriva
Arriva 7761 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 7761 (Swichum) heeft in totaal 2 haltes. Het beginpunt is Leeuwarden, Busstation en het eindpunt is Swichum, Swichum.
Kies een van onderstaande bus 7761 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Swichum (2 haltes)
Leeuwarden, Busstation
Swichum, Swichum
7761 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 7761?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 7761 om 07:25
Hoe laat vertrekt de laatste bus 7761?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 7761 om 18:25..
Wanneer komt bus 7761 aan?
Wanneer komt de Swichum - Leeuwarden Station Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Swichum - Leeuwarden Station Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 7761 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 7761 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 7761 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 7761 bus station te bekijken.
Bus 7761 dienstregeling
7761 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 07:25 - 18:25
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:25 - 18:25 | 60 |
di. | 07:25 - 18:25 | 60 |
wo. | 07:25 - 18:25 | 60 |
do. | 07:25 - 18:25 | 60 |
vr. | 07:25 - 18:25 | 60 |
za. | 08:25 - 22:25 | 60 |
zo. | 09:25 - 22:25 | 60 |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 7761 (van Leeuwarden, Busstation), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 7761 (Swichum) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
7761 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 7761 (Swichum) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
7761 (Arriva)
De eerste stop van de 7761 bus-route is Leeuwarden, Busstation en de laatste halte is Swichum, Swichum. 7761 (Swichum) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 7761 heeft 2 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 15 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 7761 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 7761 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 7761 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 7761 (Swichum) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 7761 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 7761, in Netherlands.
7761 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 262 - Geldermalsen - Tricht/ Dienstregeling
- 8052 - Dongjum Tzummarumerweg - Franeker Station/ Dienstregeling
- 7251 - Wierum - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 6061 - Garyp Dorp - Burgum Kwekerstrjitte/ Dienstregeling
- 2 - Stadsdienst Maastricht | Oud Caberg via Heer - De Heeg/ Dienstregeling
- 13 - Leeuwarden via Surhuisterveen - Drachten/ Dienstregeling
- 8041 - Boer - Franeker Voorstraat/ Dienstregeling
- 9523 - Elahuizen - Hemelum Flinkeboskje/ Dienstregeling
- 7123 - Jannum - Oentsjerk/ Dienstregeling
- 6 - Stadsdienst Maastricht | Daalhof via De Geusselt - Amby/ Dienstregeling
- 858 - Vorden - Borculo - Vorden/ Dienstregeling
- 8271 - Winsum Kleasterdyk - Winsum Busstation/ Dienstregeling
- 8991 - Greonterp - IJlst Station/ Dienstregeling
- 16 - Sittard via Born - Obbicht/ Dienstregeling
- STOPBUS I.P.V. TREIN - Stopbus i.p.v. trein Delfzijl <-> Groningen
- SNELBUS I.P.V. TREIN - Snelbus i.p.v. trein Groningen <-> Roodeschool
- 8012 - Hilaard - Deinum Station/ Dienstregeling
- 7522 - Kollumerpomp 't Trefpunt - Buitenpost Station/ Dienstregeling
- 8102 - Achlum Jonkerschap - Franeker Station/ Dienstregeling
- 683 - Well - Venlo/ Dienstregeling