80 Lijn
Moerkerke De Stropijp (Ventweg)
De Lijn
De Lijn 80 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 80 (Moerkerke De Stropijp (Ventweg)) heeft in totaal 25 haltes. Het beginpunt is Brugge 'T Zand Perron B3 en het eindpunt is Moerkerke De Stropijp (Ventweg).
Kies een van onderstaande bus 80 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Moerkerke De Stropijp (Ventweg) (25 haltes)
Brugge 'T Zand Perron B3
Brugge Station Perron C5
Brugge Katelijnepoort (Ring)
Brugge Gentpoort (Ring)
Sint-Kruis Brugse Metten
Sint-Kruis Kerk
Sint-Kruis Brieversweg
Sint-Kruis Doornhut
Sint-Kruis Bachten Beukenbos
Sint-Kruis Malehoeklaan
Sint-Kruis Pijpeweg
Vivenkapelle Vierscharestraat
Vivenkapelle Vivenmolenstraat
Vivenkapelle Dorp
Moerkerke Beukenhoeve
Moerkerke Wonderjaar
Moerkerke Duinenbeek
Moerkerke Vissersstraat
Moerkerke De Dreve
Moerkerke Nieuwdorpstraat
Moerkerke Jacxensbrug
Moerkerke Schoeperstraat
Moerkerke Groenestraat
Moerkerke Sint-Ritakerk
Moerkerke De Stropijp (Ventweg)
80 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 80?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 80 om 06:56
Hoe laat vertrekt de laatste bus 80?
Op woensdag gaat de laatste bus 80 om 12:20..
Wanneer komt bus 80 aan?
Wanneer komt de Moerkerke De Stropijp (Ventweg) Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Moerkerke De Stropijp (Ventweg) Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 80 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 80 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 80 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 80 bus station te bekijken.
Bus 80 dienstregeling
80 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 06:56 - 17:21
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:56 - 17:21 | 60 |
di. | 06:56 - 17:21 | 60 |
wo. | 06:56 - 12:20 | 324 |
do. | 06:56 - 17:21 | 60 |
vr. | 06:56 - 17:21 | 60 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 80 (van Brugge 'T Zand Perron B3), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 80 (Moerkerke De Stropijp (Ventweg)) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
80 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 80 (Moerkerke De Stropijp (Ventweg)) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
80 (De Lijn)
De eerste stop van de 80 bus-route is Brugge 'T Zand Perron B3 en de laatste halte is Moerkerke De Stropijp (Ventweg). 80 (Moerkerke De Stropijp (Ventweg)) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 80 heeft 25 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 41 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 80 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 80 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 80 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 80 (Moerkerke De Stropijp (Ventweg)) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 80 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 80, in Belgique.
80 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 5 - Oostende - Stene Dorp/ Dienstregeling
- 780 - Hoevenen - Kapellen - Brasschaat - Wijnegem/ Dienstregeling
- 305 - Oostende - Baanhof - Gistel/ Dienstregeling
- 591 - Aarschot - Tielt, Rest - Tielt, Stelplaats/ Dienstregeling
- 671 - Zandvliet - Stabroek - Kalmthout/ Dienstregeling
- 621 - Gooik - Lennik SGI/ Dienstregeling
- 315 - Kraainem - Tervuren - Leefdaal - Leuven/ Dienstregeling
- 44 - Hasselt - Diepenbeek - Genk - Maasmechelen/ Dienstregeling
- 3 - Sint-Andries-VIVES-Station-Assebroek-Sint-Kruis/ Dienstregeling
- R60 - Brussel Noord - Meise - Willebroek/ Dienstregeling
- 676 - Essen - Kalmthout - Kapellen/ Dienstregeling
- 675 - Stabroek - Kalmthout - Wuustwezel/ Dienstregeling
- 839 - Snelbus Gent Sint-Pieters - Drongen Mirto/ Dienstregeling
- 207 - Bilzen - Hoeselt - Diepenbeek Univ. - Hasselt/ Dienstregeling
- 351 - Lier - Kontich - Boom/ Dienstregeling
- 431 - Turnhout - Vosselaar - Beerse - Rijkevorsel/ Dienstregeling
- 524 - Schoolbus Tielt - Leuven - Heverlee/ Dienstregeling
- 922 - Lauw - Rutten - Koninksem - Tongeren/ Dienstregeling
- 538 - Keerbergen - Waver Scholen/ Dienstregeling
- 359 - Lummen - Schaffen - Diest/ Dienstregeling