80 Lijn
Roeselare - Beveren - Ardooie - Pittem - Tielt
De Lijn
De Lijn 80 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 80 (Roeselare Station Perron 6) heeft in totaal 26 haltes. Het beginpunt is Tielt Station Perron 5 en het eindpunt is Roeselare Station Perron 6.
Kies een van onderstaande bus 80 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Roeselare Station Perron 6 (26 haltes)
Tielt Station Perron 5
Tielt Vierhoek
Tielt Polenplein
Tielt Keidam
Pittem Hoge
Pittem Blotingstraat
Pittem Wandeling
Pittem Koevoet
Pittem Station
Pittem Paryssenstraat
Pittem Posterij
Pittem Rijsseleinde
Ardooie Bergmolen
Ardooie Pittemsestraat
Ardooie Kerkhof
Ardooie Bibliotheek
Ardooie Bloemenwijk
Ardooie Sprietstraat
Ardooie Vlasbloemstraat
Ardooie Beverensestraat
Ardooie Gapaard
Beveren Kruisboommolen
Beveren Centrum
Beveren Linde
Beveren Speelgoed
Roeselare Station Perron 6
80 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 80?
Op zondag, zaterdag rijdt de eerste bus 80 om 00:27
Hoe laat vertrekt de laatste bus 80?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag gaat de laatste bus 80 om 22:27..
Wanneer komt bus 80 aan?
Wanneer komt de Roeselare - Beveren - Ardooie - Pittem - Tielt Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Roeselare - Beveren - Ardooie - Pittem - Tielt Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 80 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 80 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 80 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 80 bus station te bekijken.
Bus 80 dienstregeling
80 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:40 - 22:27
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:40 - 22:27 | 30 - 60 |
di. | 05:40 - 22:27 | 30 - 60 |
wo. | 05:40 - 22:27 | 30 - 60 |
do. | 05:40 - 22:27 | 30 - 60 |
vr. | 05:40 - 23:27 | 60 |
za. | 00:27 - 23:27 | 60 - 107 |
zo. | 00:27 - 22:27 | 60 - 116 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 80 (van Tielt Station Perron 5), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 80 (Roeselare Station Perron 6) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
80 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 80 (Roeselare Station Perron 6) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
80 (De Lijn)
De eerste stop van de 80 bus-route is Tielt Station Perron 5 en de laatste halte is Roeselare Station Perron 6. 80 (Roeselare Station Perron 6) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 80 heeft 26 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 42 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 80 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 80 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 80 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 80 (Roeselare Station Perron 6) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 80 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 80, in Belgique.
80 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 414 - Oudenaarde - Zingem - Gavere - Beerlegem - Baaigem/ Dienstregeling
- 880 - Kruibeke - Beveren/ Dienstregeling
- 565 - Schoolbus Kortenaken - Waanrode - Halen - HerkdeSt/ Dienstregeling
- 475 - Hasselt - Kortessem - Vliermaalroot - Tongeren/ Dienstregeling
- 20 - Brugge-Oostkamp-Ruddervoorde-Zwevezele-Tielt/ Dienstregeling
- 503 - Oostvleteren-Pollinkhove-Lo-Veurne-Koksijde/ Dienstregeling
- 73 - Deinze - Tielt/ Dienstregeling
- 2 - Aalst Station - Erembodegem - ASZ/ Dienstregeling
- 107 - Tongeren - Bilzen - Zutendaal - Genk/ Dienstregeling
- 31 - Aarschot - Langdorp - Scherpenheuvel - Diest/ Dienstregeling
- 35 - Diksmuide - Zarren - Kortemark - Torhout/ Dienstregeling
- 276 - Opglabbeek - Elen - Maaseik/ Dienstregeling
- 540 - Schoolbus Kapellen Varenberg - Tienen/ Dienstregeling
- 48 - Gent Sint-Pieters-Merelbeke-Gavere-Meilegem/ Dienstregeling
- 200 - Turnhout - Tielen - Kasterlee/ Dienstregeling
- 82 - Antw L.O. - Beveren - Haasdonk - St Nikl - Lokeren/ Dienstregeling
- 395 - Brakel - Lierde - Ophasselt - Voorde - Ninove/ Dienstregeling
- 680 - Marktbus Neervelp - Boutersem - Tienen/ Dienstregeling
- 908 - Gent Sint-Pieters-Rooigem-Mariakerke VISO-AHS/ Dienstregeling
- 521 - Kortenberg - Everberg - Heverlee/ Dienstregeling