84 Lijn
Lier - Nijlen - Grobbendonk - Vorselaar
De Lijn
De Lijn 84 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 84 (Lier Station Perron 11) heeft in totaal 34 haltes. Het beginpunt is Vorselaar Van Roeyinstituut Perron 2 en het eindpunt is Lier Station Perron 11.
Kies een van onderstaande bus 84 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Lier Station Perron 11 (34 haltes)
Vorselaar Van Roeyinstituut Perron 2
Vorselaar Goorbergenlaan
Grobbendonk Hildering
Grobbendonk Watermolenweg
Grobbendonk Beukenlaan
Grobbendonk Dorp
Grobbendonk Koolaardestraat
Bouwel Lindekens Bouwelsesteenweg
Bouwel Pallieterdreef
Bouwel Droomland
Bouwel Binnenheide
Bouwel Looystraat
Nijlen Hulstsestraat
Nijlen Beenderstraat
Nijlen Koekoekstraat
Nijlen Bovenstraat
Nijlen Kerk
Nijlen Station
Nijlen Goorstraat
Kessel Jagershuis
Kessel Hoenderstraat
Kessel Smoutmolendreef
Kessel Gemeentehuis
Kessel Stationssteenweg
Kessel Vorst
Kessel Salvatorbaan
Lier Kerkhof
Lier Marnixdreef
Lier Maasfortbaan
Lier Veemarkt Perron 1
Lier Kluizenplein
Lier Markt
Lier Rolwagenstraat
Lier Station Perron 11
84 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 84?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 84 om 05:40
Hoe laat vertrekt de laatste bus 84?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 84 om 21:40..
Wanneer komt bus 84 aan?
Wanneer komt de Lier - Nijlen - Grobbendonk - Vorselaar Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Lier - Nijlen - Grobbendonk - Vorselaar Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 84 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 84 bus station te bekijken.
Bus 84 dienstregeling
84 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:40 - 21:40
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:40 - 21:40 | 15 - 62 |
di. | 05:40 - 21:40 | 15 - 62 |
wo. | 05:40 - 21:40 | 15 - 62 |
do. | 05:40 - 21:40 | 15 - 62 |
vr. | 05:40 - 21:40 | 15 - 62 |
za. | 09:17 - 23:18 | 60 |
zo. | 09:15 - 23:16 | 60 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 84 (van Vorselaar Van Roeyinstituut Perron 2), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 84 (Lier Station Perron 11) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
84 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 84 (Lier Station Perron 11) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
84 (De Lijn)
De eerste stop van de 84 bus-route is Vorselaar Van Roeyinstituut Perron 2 en de laatste halte is Lier Station Perron 11. 84 (Lier Station Perron 11) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 84 heeft 34 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 48 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 84 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 84 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 84 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 84 (Lier Station Perron 11) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 84 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 84, in Belgique.
84 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 618 - Riemst - Kesselt - Lanaken - Eisden/ Dienstregeling
- 78 - Deinze - Latem - Gent - Lochristi - Lokeren/ Dienstregeling
- 534 - Grimbergen - Eversem - Kapelle-op-den-Bos/ Dienstregeling
- 41 - Brugge - B-Park - Dudzele - Westkapelle - Knokke/ Dienstregeling
- 116 - Brussel-Itterbeek-Ternat/ Dienstregeling
- 542 - Roeselare - Oekene - Ledegem -Dadizele - Menen/ Dienstregeling
- 434 - Turnhout - Beerse - Merksplas - Hoogstraten/ Dienstregeling
- 556 - Schoolb. Leefdaal - Duisburg - Sint-Pieters-Woluwe/ Dienstregeling
- 208 - Zotteg-Rozeb-Elst-Michelbeke-Brakel-Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- 85 - Lier - Nijlen - Herenthout - Herentals/ Dienstregeling
- 9A - Gentbrugge-Sint-Pietersst.-Kolegem-Wondelgem/ Dienstregeling
- 419 - Oudenaarde - Zingem - Huise - Lozer/ Dienstregeling
- 313 - Tienen - St-Truiden/ Dienstregeling
- 70 - Zwijnaarde Technologiepark-Gent-Oostakker/ Dienstregeling
- 814 - Deinze - Nazareth - Zevergem Pont Noord/ Dienstregeling
- 356 - Diest - Zelem - Lummen - Genenbos - Heusden/ Dienstregeling
- 91 - Aalst -Lebbeke -Dendermonde -Hamme -Sint-Niklaas/ Dienstregeling
- 441 - Wildert - Wuustwezel/ Dienstregeling
- 378 - Schoten - Brasschaat - Kapellen - scholen Stabroek/ Dienstregeling
- 513 - Poperinge - Oostvleteren - Jonkershove - Diksmuide/ Dienstregeling