88 Lijn
Venray
Arriva
Arriva 88 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 88 (Venray) heeft in totaal 39 haltes. Het beginpunt is Venlo, Station en het eindpunt is Venray Station.
Kies een van onderstaande bus 88 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Venray (39 haltes)
Venlo, Station
Venlo, Koninginnesingel
Blerick, Station
Blerick, Kazernestraat
Blerick, De Sondert
Blerick, Parlevinkerweg
Grubbenvorst, Raaieind
Grubbenvorst, Dr. Baggen
Grubbenvorst, Grubbenhove
Grubbenvorst, Molenveld
Grubbenvorst, Baersdoncklaan
Grubbenvorst, Schoolstraat
Grubbenvorst, Kaldenbroek
Lottum, De Bongerd
Lottum, Opperdonkseweg
Lottum, De Lom De Berghlaan
Lottum, Markt
Lottum, Kraaienhoflaan
Lottum, Broekhuizerweg
Lottum, Staatbergweg
Broekhuizen, Lottumseweg
Broekhuizen, Hoogstraat
Broekhuizenvorst, Burg. Hermansstraat
Broekhuizenvorst, Kerkstraat
Broekhuizenvorst, Heideweg
Swolgen, Vorsterweg
Swolgen, Legert
Swolgen, Van Weedstraat
Swolgen, Molenzijweg
Tienray, Raayke
Tienray, Kerk
Meerlo, Brugeind
Meerlo, Beatrixstraat
Wanssum, Stayerhofweg
Wanssum, Centrum
Wanssum, Beemdweg
Oostrum, De Rooyse Wissel
Oostrum, Witte Vennenweg
Venray Station
88 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 88?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 88 om 05:43
Hoe laat vertrekt de laatste bus 88?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 88 om 21:44..
Wanneer komt bus 88 aan?
Wanneer komt de Venray Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Venray Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 88 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 88 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 88 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 88 bus station te bekijken.
Bus 88 dienstregeling
88 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:43 - 21:44
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:43 - 21:44 | 60 |
di. | 05:43 - 21:44 | 60 |
wo. | 05:43 - 21:44 | 60 |
do. | 05:43 - 21:44 | 60 |
vr. | 05:43 - 21:44 | 60 |
za. | 07:45 - 21:45 | 60 |
zo. | 09:45 - 21:45 | 60 |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 88 (van Venlo, Station), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 88 (Venray) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
88 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 88 (Venray) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
88 (Arriva)
De eerste stop van de 88 bus-route is Venlo, Station en de laatste halte is Venray Station. 88 (Venray) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 88 heeft 39 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 57 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 88 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 88 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 88 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 88 (Venray) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 88 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 88, in Netherlands.
88 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 8371 - Sibrandabuorren - Grou Station/ Dienstregeling
- 2 - Stadsdienst Parkstad | Brunssum/Hoensbroek via Heerlen - Bleijerheide/ Dienstregeling
- 8751 - Terkaple - Joure Busstation/ Dienstregeling
- 6811 - Jubbega-Schurega - Heerenveen, Busstation/ Dienstregeling
- 7261 - Nes Buorren - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 99 - Harlingen - Sneek/ Dienstregeling
- 9 - Leiden Centraal - Bio Science Park/ Dienstregeling
- 594 - Sneek - Reduzum/ Dienstregeling
- 8211 - Weidum, Sânpaed - Mantgum, Station/ Dienstregeling
- 8431 - Haskerdijken - Heerenveen Busstation/ Dienstregeling
- 7301 - Morra - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 60 - Dokkum via Holwert - Leeuwarden/ Dienstregeling
- 150 - Dokkum via Holwert - Leeuwarden/ Dienstregeling
- 7031 - Oostrum - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 6051 - Gerkesklooster - Buitenpost Station/ Dienstregeling
- 169 - Leiden Centraal - Alphen aan den Rijn/ Dienstregeling
- 655 - Lauwersoog - Leeuwarden/ Dienstregeling
- 6232 - Bontebok - Gorredijk Busstation/ Dienstregeling
- 9031 - Westhem De Kat - IJlst Station/ Dienstregeling
- 4 - Sittard via Munstergeleen - Geleen/ Dienstregeling