9 Lijn
Jambes (Amée) - Flawinne
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 9 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 9 (Jambes Amée Terminus→Flawinne Quatre Seigneurs) heeft in totaal 38 haltes. Het beginpunt is Jambes Amée Terminus en het eindpunt is Flawinne Quatre Seigneurs.
Kies een van onderstaande bus 9 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Jambes Amée Terminus→Flawinne Quatre Seigneurs (38 haltes)
Jambes Amée Terminus
Jambes Amée Avenue du Parc
Jambes Amée Plage
Jambes Amée Chapelle
Jambes Rue Pierre du Diable
Jambes Velaine Rue Va-S-T'Y Frotte
Jambes Caserne du Génie
Jambes Etablissements Bister
Jambes Cpas
Jambes Rue Lambin
Jambes Place De La Wallonie
Jambes Avenue Materne
Namur Boulevard Ad Aquam
Namur Pont De France
Namur Square Arthur Masson
Namur
Namur Rue Rogier
Namur Pl. De La Station - Quai B
Namur Avenue Des Combattants
Namur Pn D'Hastedon
Namur Rue Salzinnes-Les-Moulins
Belgrade Rue Laide Coupe
Belgrade Place Borlée
Belgrade Village
Belgrade Rue Deneumoustier
Belgrade Avenue Gourdin
Belgrade Rue Godefroid
Belgrade Rue Delhaye
Belgrade Rue Arnould
Flawinne Jeu De Balle
Flawinne Fond De Ronet
Flawinne Eglise
Flawinne Maison Communale
Flawinne Rue Vandervelde
Flawinne Rue Hennuy
Flawinne Comognes
Flawinne Rue Emmanuel
Flawinne Quatre Seigneurs
9 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 9?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 9 om 05:40
Hoe laat vertrekt de laatste bus 9?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 9 om 21:10..
Wanneer komt bus 9 aan?
Wanneer komt de Jambes (Amée) - Flawinne bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Jambes (Amée) - Flawinne bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 9 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 9 bus station te bekijken.
Bus 9 dienstregeling
9 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:40 - 21:10
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:40 - 21:10 | 27 - 33 |
di. | 05:40 - 21:10 | 27 - 33 |
wo. | 05:40 - 21:10 | 27 - 32 |
do. | 05:40 - 21:10 | 27 - 33 |
vr. | 05:40 - 21:10 | 27 - 33 |
za. | 06:25 - 21:18 | 29 - 47 |
zo. | 07:10 - 21:10 | 59 - 60 |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 9 (van Jambes Amée Terminus), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 9 (Jambes Amée Terminus→Flawinne Quatre Seigneurs) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
9 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 9 (Jambes Amée Terminus→Flawinne Quatre Seigneurs) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
9 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 9 bus-route is Jambes Amée Terminus en de laatste halte is Flawinne Quatre Seigneurs. 9 (Jambes Amée Terminus→Flawinne Quatre Seigneurs) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 9 heeft 38 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 40 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 9 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 9 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 9 Realtime bus Tracker
Volg lijn 9 (Jambes Amée Terminus→Flawinne Quatre Seigneurs) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 9 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 9, in Belgique.
9 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 9 - Flawinne Quatre Seigneurs→Jambes Amée Terminus / Dienstregeling
- 9 - Namur Pl. De La Station - Quai C→Jambes Amée Terminus / Dienstregeling
- 9 - Jambes Amée Terminus→Namur Pl. De La Station - Quai B / Dienstregeling
- 9 - Belgrade Rue Delhaye→Namur Pl. De La Station - Quai C / Dienstregeling
- 9 - Floriffoux Eglise→Jambes Amée Terminus / Dienstregeling
- 9 - Namur Pl. De La Station - Quai B→Floriffoux Eglise / Dienstregeling
- 9 - Floriffoux Eglise→Namur Pl. De La Station - Quai C / Dienstregeling
- 9 - Namur Pl. De La Station - Quai B→Flawinne Quatre Seigneurs / Dienstregeling
- 9 - Flawinne Quatre Seigneurs→Namur Pl. De La Station - Quai C / Dienstregeling
- 9 - Jambes Amée Terminus→Floriffoux Eglise / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 38 - Andenne - Vezin - Marche-les-Dames - Namêche/ Dienstregeling
- 5/5 - Maissin - Libin - Saint-Hubert/ Dienstregeling
- 156D - Mariembourg - Doische/ Dienstregeling
- 54/8 - Vance - Etalle - Habay/ Dienstregeling
- 24 - Florenville - Gérouville - Virton/ Dienstregeling
- 43/2 - Ciney - Mont-Gauthier/ Dienstregeling
- 156B - Pesche - Couvin - Dourbes - Mariembourg/ Dienstregeling
- 77 - Fleurus - Tamines - Auvelais/ Dienstregeling
- 14/7 - Houffalize - Gouvy - Schmiede/ Dienstregeling
- 11/7 - Circuit des écoles de Bourdon et Hotton/ Dienstregeling
- 163D3 - Vissoule - Tavigny - Houffalize/ Dienstregeling
- 67/2 - Dinabus Dinant - Awagne - Lisogne/ Dienstregeling
- 15/3 - Wibrin - Houffalize/ Dienstregeling
- 451 - Charleroi - Philippeville - Couvin/ Dienstregeling
- 69 - Bertrix - circuit du Saupont/ Dienstregeling
- 54/3 - Jamoigne / St-Vincent - Ste-Marie-Etalle / Habay/ Dienstregeling
- 806 - Poix - Paliseul/ Dienstregeling
- 44 - Bièvre - Menuchenet/ Dienstregeling
- 18 - Huy - Forville/ Dienstregeling
- E67 - Bastogne - Luxembourg/ Dienstregeling