237 Lijn
Acoz Gare→Chatelineau Sncb
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 237 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 237 (Acoz Gare→Chatelineau Sncb) heeft in totaal 14 haltes. Het beginpunt is Acoz Gare en het eindpunt is Chatelineau Sncb.
Kies een van onderstaande bus 237 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Acoz Gare→Chatelineau Sncb (14 haltes)
Acoz Gare
Acoz Céracoz
Bouffioulx Chaussée De Lausprelle
Bouffioulx Usine Moncheret
Bouffioulx Chamborgneau
Bouffioulx Les Potiats
Bouffioulx Gare
Bouffioulx La Biesme
Chatelet Rue Des Soldats
Chatelet Tienne Robau
Chatelet Rue Des Gaux
Chatelet Rue du Collège
Chatelet Passerelle
Chatelineau Sncb
237 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 237?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 237 om 04:56
Hoe laat vertrekt de laatste bus 237?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag gaat de laatste bus 237 om 21:12..
Wanneer komt bus 237 aan?
Wanneer komt de Acoz Gare→Chatelineau Sncb Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Acoz Gare→Chatelineau Sncb Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Namur - Luxembourg's 237 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 237 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 237 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 237 bus station te bekijken.
Bus 237 dienstregeling
237 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag. Reguliere diensturen: 04:56 - 21:12
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 04:56 - 21:12 | 28 - 118 |
di. | 04:56 - 21:12 | 28 - 118 |
wo. | 04:56 - 21:12 | 28 - 118 |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 04:56 - 21:12 | 28 - 118 |
za. | 08:33 - 21:33 | 60 - 120 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 237 (van Acoz Gare), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 237 (Acoz Gare→Chatelineau Sncb) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
237 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 237 (Acoz Gare→Chatelineau Sncb) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
237 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 237 bus-route is Acoz Gare en de laatste halte is Chatelineau Sncb. 237 (Acoz Gare→Chatelineau Sncb) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag.
Aanvullende informatie: 237 heeft 14 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 13 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 237 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 237 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 237 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 237 (Acoz Gare→Chatelineau Sncb) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 237 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 237, in Belgique.
237 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 77 - Fleurus - Tamines - Auvelais/ Dienstregeling
- 826 - Eghezée - Marchovelette/ Dienstregeling
- 166B - Jemelle - Villers-Sur-Lesse - Ciergnon/ Dienstregeling
- 18 - Bastogne - Houffalize - Montleban/ Dienstregeling
- 381 - Torgny - Virton/ Dienstregeling
- 156D - Mariembourg - Doische/ Dienstregeling
- 60 - Saint-Hubert - Neufchâteau - Martelange/ Dienstregeling
- 163B1 - Bras - Wardin - Bastogne/ Dienstregeling
- C - Arlon - Semois (ligne urbaine)/ Dienstregeling
- 14/7 - Houffalize - Gouvy - Schmiede/ Dienstregeling
- 42 - Six-Planes - Menuchenet/ Dienstregeling
- 163B5 - Bastogne - Mageret - Wardin/ Dienstregeling
- 242 - Luxembourg - Steinfort - Arlon/ Dienstregeling
- 827 - Eghezée - Hannut/ Dienstregeling
- 137 - Acoz - Mettet/ Dienstregeling
- 39 - Musson - Ruette - Virton/ Dienstregeling
- 38 - Virton - Lamorteau - Virton/ Dienstregeling
- 166C - Jemelle - Forzée - Briquemont/ Dienstregeling
- 80 - Namur (Gare) - Jambes (La Sauge)/ Dienstregeling
- 50 - Namur - Herbatte - Beez/ Dienstregeling