91 Lijn
Montigny - Thuin - Anderlues - Piéton - Chapelle
TEC Charleroi
TEC Charleroi 91 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 91 (Thuin Hauts Trieux→Lobbes Bonniers) heeft in totaal 17 haltes. Het beginpunt is Thuin Hauts Trieux en het eindpunt is Lobbes Bonniers.
Bus 91 vertrekt volgende week eens per dag om 15:47 en rijdt op: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag.
Kies een van onderstaande bus 91 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Thuin Hauts Trieux→Lobbes Bonniers (17 haltes)
Thuin Hauts Trieux
Thuin Drève Des Alliés
Thuin Athénée
Thuin Hôtel De Ville
Thuin Place du Beffroi
Thuin Ville Basse
Thuin Nord S.N.C.B.
Thuin Au Pigeon Bleu
Thuin Rue Crombouly
Thuin Place Des Waibes
Thuin Eglise Des Waibes
Thuin Rue Gilles Lefêvre
Thuin Rue Des Waibes
Lobbes Rue Champ du Loup
Lobbes Rue Fontaine Pépin
Lobbes Rue Des 4 D'Gins
Lobbes Bonniers
91 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 91?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 91 om 15:47
Hoe laat vertrekt de laatste bus 91?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 91 om 15:47..
Wanneer komt bus 91 aan?
Wanneer komt de Montigny - Thuin - Anderlues - Piéton - Chapelle bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Montigny - Thuin - Anderlues - Piéton - Chapelle bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 91 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 91 bus station te bekijken.
Bus 91 dienstregeling
91 bus route actief op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 15:47
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 15:47 | Enkel vertrek |
di. | 15:47 | Enkel vertrek |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | 15:47 | Enkel vertrek |
vr. | 15:47 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Charleroi bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 91 (van Thuin Hauts Trieux), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 91 (Thuin Hauts Trieux→Lobbes Bonniers) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Charleroi.
91 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Charleroi 91 (Thuin Hauts Trieux→Lobbes Bonniers) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Charleroi kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Charleroi gaan.
91 (TEC Charleroi)
De eerste stop van de 91 bus-route is Thuin Hauts Trieux en de laatste halte is Lobbes Bonniers. 91 (Thuin Hauts Trieux→Lobbes Bonniers) is operationeel op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 91 heeft 17 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 22 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Charleroi, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 91 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 91 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 91 Realtime bus Tracker
Volg lijn 91 (Thuin Hauts Trieux→Lobbes Bonniers) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 91 bus tracker of een live TEC Charleroi bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Charleroi of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Charleroi en elk bus, inclusief lijn 91, in Belgique.
91 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 91 - Thuin Place Des Waibes→Thuin Hauts Trieux / Dienstregeling
- 91 - Montigny-Le-Tilleul Vésale→Anderlues Jonction / Dienstregeling
- 91 - Anderlues Jonction→Thuin Hauts Trieux / Dienstregeling
- 91 - Lobbes Sncb→Anderlues Jonction / Dienstregeling
- 91 - Montigny-Le-Tilleul Vésale→Chapelle-Lez-Herlaimont Place Communale / Dienstregeling
- 91 - Montigny-Le-Tilleul Vésale→Chapelle-Lez-Herlaimont Centre Commercial / Dienstregeling
- 91 - Thuin Hauts Trieux→Anderlues Jonction / Dienstregeling
- 91 - Pieton Place Communale→Montigny-Le-Tilleul Vésale / Dienstregeling
- 91 - Montigny-Le-Tilleul Vésale→Anderlues Monument / Dienstregeling
- 91 - Montigny-Le-Tilleul Vésale→Anderlues Monument / Dienstregeling
- 91 - Thuin Ville Basse→Anderlues Jonction / Dienstregeling
- 91 - Chapelle-Lez-Herlaimont Centre Commercial→Montigny-Le-Tilleul Vésale / Dienstregeling
- 91 - Anderlues Jonction→Montigny-Le-Tilleul Vésale / Dienstregeling
- 91 - Anderlues Jonction→Thuin Ville Basse / Dienstregeling
- 91 - Lobbes Bonniers→Thuin Ville Basse / Dienstregeling
- 91 - Anderlues Monument→Thuin Hauts Trieux / Dienstregeling
- 91 - Anderlues Jonction→Chapelle-Lez-Herlaimont Centre Commercial / Dienstregeling
- 91 - Montigny-Le-Tilleul Vésale→Pieton Place Communale / Dienstregeling
- 91 - Anderlues Monument→Montigny-Le-Tilleul Vésale / Dienstregeling
- 91 - Thuin Ville Basse→Lobbes Bonniers / Dienstregeling
TEC Charleroi in Belgique
- E109 - Express Momignies - Chimay - Gare Centrale/ Dienstregeling
- 163 - Fleurus - Ransart - Gosselies/ Dienstregeling
- 136C - Chimay - Cerfontaine/ Dienstregeling
- 68 - Gare Centrale - Zoning Jumet - Gosselies/ Dienstregeling
- 119 - Anderlues - Biercée - Ragnies - Beaumont/ Dienstregeling
- 192 - Nalinnes - Gozée - Thuin/ Dienstregeling
- 86 - Gosselies (Athénée) - Jumet (Gohyssart) - Centrale/ Dienstregeling
- 156A - Chimay - Momignies/ Dienstregeling
- 29 - Châtelineau (SNCB) - Gosselies (Athénée)/ Dienstregeling
- 12B - Jumet (Hamendes) - Montignies-sur-Sambre (Place)/ Dienstregeling
- A1 - Charleroi Gare Centrale - Charleroi Airport/ Dienstregeling
- 51 - Luttre (SNCB) - Monceau-sur-Sambre (Moulin)/ Dienstregeling
- 14 - Gare Centrale - Bouffioulx - Gilly (Gazomètre)/ Dienstregeling
- 64 - Gosselies - Pont-à-Celles - Obaix - Buzet - Rêves/ Dienstregeling
- 172 - Châtelet (Justice) - March.-au-Pont (De Cartier)/ Dienstregeling
- 158 - Châtelet - Farciennes - Roselies - Charl (Palais)/ Dienstregeling
- 65 - Jumet (Madeleine) - Pont-à-Celles (Place)/ Dienstregeling
- 71 - Gare Centrale - Monceau-sur-Sambre (Moulin)/ Dienstregeling
- MFON - Marché de Fontaine-l'Évêque (Spécial)/ Dienstregeling
- 67 - Jumet (Madeleine) - Fleurus (Champs Elysées)/ Dienstregeling