97 Lijn
Huy Gare→Scry Eglise
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 97 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 97 (Huy Gare→Scry Eglise) heeft in totaal 26 haltes. Het beginpunt is Huy Gare en het eindpunt is Scry Eglise.
Bus 97 vertrekt volgende week eens per dag om 15:15 en rijdt op: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag.
Kies een van onderstaande bus 97 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Huy Gare→Scry Eglise (26 haltes)
Huy Gare
Huy Poste
Huy Chaussée De Liège
Huy Place Lebeau
Huy Avenue Godin
Huy Place St-Denis
Huy Les Golettes
Huy Chemin De La Sauvenière
Huy Clos Des Fraisiers
Huy La Sarte
Huy Chemin Bois du Bailli
Huy Haute Sarte
Huy Chemin Des Trinitaires
Stree Les Communes
Stree Aqueduc
Stree Les Gottes (Ecoles)
Stree Les Gottes 168
Rausa Chemin De L'Eglise
Outrelouxhe Chemin du Village
Outrelouxhe Aux Tilleuls
Outrelouxhe St-Jean-Sart
Villers-Le-Temple La Forge
Villers-Le-Temple Eglise
Villers-Le-Temple Trou De Gottes
Scry Centre De Réadaptation
Scry Eglise
97 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 97?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 97 om 15:15
Hoe laat vertrekt de laatste bus 97?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 97 om 15:15..
Wanneer komt bus 97 aan?
Wanneer komt de Huy Gare→Scry Eglise bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Huy Gare→Scry Eglise bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 97 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 97 bus station te bekijken.
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 97 (van Huy Gare), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 97 (Huy Gare→Scry Eglise) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
97 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 97 (Huy Gare→Scry Eglise) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
97 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 97 bus-route is Huy Gare en de laatste halte is Scry Eglise. 97 (Huy Gare→Scry Eglise) is operationeel op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 97 heeft 26 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 26 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 97 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 97 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 97 Realtime bus Tracker
Volg lijn 97 (Huy Gare→Scry Eglise) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 97 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 97, in Belgique.
97 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 97 - Huy Gare→Warzee Dépôt Tec / Dienstregeling
- 97 - Ouffet Grand-Place→Scry Eglise / Dienstregeling
- 97 - Ouffet Grand-Place→Stree Les Gottes (Ecoles) / Dienstregeling
- 97 - Nandrin Quatre Bras→Ouffet Athénée / Dienstregeling
- 97 - Ouffet Grand-Place→Hamoir Eglise / Dienstregeling
- 97 - Ouffet Grand-Place→Huy Gare / Dienstregeling
- 97 - Ouffet Grand-Place→Warzee Dépôt Tec / Dienstregeling
- 97 - Tinlot Carrefour→Saint Roch Collège / Dienstregeling
- 97 - Warzee Dépôt Tec→Hamoir Eglise / Dienstregeling
- 97 - Poulseur Eglise→Warzee Dépôt Tec / Dienstregeling
- 97 - Saint Roch Collège→Huy Gare / Dienstregeling
- 97 - Warzee Dépôt Tec→Ouffet Grand-Place / Dienstregeling
- 97 - Warzee Dépôt Tec→Poulseur Eglise / Dienstregeling
- 97 - Huy Gare→Hamoir Eglise / Dienstregeling
- 97 - Saint Roch Collège→Ouffet Grand-Place / Dienstregeling
- 97 - Huy Gare→Nandrin Quatre Bras / Dienstregeling
- 97 - Saint-Severin Eglise→Huy Gare / Dienstregeling
- 97 - Warzee Dépôt Tec→Saint Roch Collège / Dienstregeling
- 97 - Ellemelle Centre→Huy Gare / Dienstregeling
- 97 - Huy Gare→Ouffet Rue du Petit Ouffet / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 102 - Cit'Huy Bus (Service urbain)/ Dienstregeling
- 35 - Rép. Française - Robermont (Centre Funéraire)/ Dienstregeling
- 174 - Liège - Wihogne/ Dienstregeling
- 442 - Halleux - Comblain - Poulseur/ Dienstregeling
- 82 - St-Lambert - Glain - Tilleur - Jemeppe - Montegnée/ Dienstregeling
- 708 - Ningloheid - Thiervaux - Pl. Verte - Andrimont/ Dienstregeling
- 399 - Creppe - Spa/ Dienstregeling
- 695 - Bellevaux - Ligneuville - Stavelot/ Dienstregeling
- 40 - Jemeppe - Seraing (La Chatqueue)/ Dienstregeling
- 25 - Darchis - Gros Hêtre - Boncelles/ Dienstregeling
- 185 - Chapon-Seraing - Verlaine - Stockay - Awirs -Flône/ Dienstregeling
- 390 - Verviers - Rocherath/ Dienstregeling
- 85 - Liège - Bierset - Stockay - Amay - Huy/ Dienstregeling
- 703 - Ensival - Pl. Verte - Heusy - Jehanster/ Dienstregeling
- 727 - Verviers - Banneux - Aywaille - Houssonloge/ Dienstregeling
- 750 - Spa - Malchamps - Stavelot - Trois-Ponts/ Dienstregeling
- 744 - Spa - Stavelot - Trois-Ponts/ Dienstregeling
- E23 - Eupen - Büllingen - St-Vith - Burg-Reuland/ Dienstregeling
- 147 - Waremme - Oreye/ Dienstregeling
- 488 - Spa (Service urbain)/ Dienstregeling