E86 Lijn
Nismes Eglise→Namur Gare Des Bus - Quai 8
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg E86 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus E86 (Nismes Eglise→Namur Gare Des Bus - Quai 8) heeft in totaal 16 haltes. Het beginpunt is Nismes Eglise en het eindpunt is Namur Gare Des Bus - Quai 8.
Kies een van onderstaande bus E86 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Nismes Eglise→Namur Gare Des Bus - Quai 8 (16 haltes)
Nismes Eglise
Petigny Village
Couvin Gare Sncb
Couvin Gare Sncb Quai 8
Mariembourg Chez L'Fagne
Philippeville Centre Quai 4
Florennes Place De La Chapelle
Mettet Hennevauche
Mettet Place
Fosses-La-Ville Quatre Bras
Floreffe Séminaire
Malonne Port
Salzinnes Val-Saint-Georges
Salzinnes Namur Expo
Namur Pl. De La Station - Quai Coupole
Namur Gare Des Bus - Quai 8
E86 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus E86?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus E86 om 04:47
Hoe laat vertrekt de laatste bus E86?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus E86 om 16:47..
Wanneer komt bus E86 aan?
Wanneer komt de Nismes Eglise→Namur Gare Des Bus - Quai 8 Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Nismes Eglise→Namur Gare Des Bus - Quai 8 Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een E86 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde E86 bus station te bekijken.
Bus E86 dienstregeling
E86 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 04:47 - 16:47
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 04:47 - 16:47 | 30 - 60 |
di. | 04:47 - 16:47 | 30 - 60 |
wo. | 04:47 - 16:47 | 30 - 60 |
do. | 04:47 - 16:47 | 30 - 60 |
vr. | 04:47 - 16:47 | 30 - 60 |
za. | 06:47 - 16:47 | 60 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over E86 (van Nismes Eglise), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van E86 (Nismes Eglise→Namur Gare Des Bus - Quai 8) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
E86 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg E86 (Nismes Eglise→Namur Gare Des Bus - Quai 8) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
E86 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de E86 bus-route is Nismes Eglise en de laatste halte is Namur Gare Des Bus - Quai 8. E86 (Nismes Eglise→Namur Gare Des Bus - Quai 8) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: E86 heeft 16 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 100 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde E86 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de E86 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn E86 Realtime Bus Tracker
Volg lijn E86 (Nismes Eglise→Namur Gare Des Bus - Quai 8) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn E86 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn E86, in Belgique.
E86 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- E86 - Couvin Gare Sncb Quai 8→Namur Gare Des Bus - Quai 8 / Dienstregeling
- E86 - Florennes Place De La Chapelle→Namur Gare Des Bus - Quai 8 / Dienstregeling
- E86 - Mettet Place→Namur Gare Des Bus - Quai 8 / Dienstregeling
- E86 - Namur Gare Des Bus - Quai 4→Couvin Gare Sncb / Dienstregeling
- E86 - Namur Gare Des Bus - Quai 4→Florennes Place De La Chapelle / Dienstregeling
- E86 - Namur Gare Des Bus - Quai 4→Mettet Place / Dienstregeling
- E86 - Namur Gare Des Bus - Quai 4→Nismes Eglise / Dienstregeling
- E86 - Namur Gare Des Bus - Quai 4→Philippeville Centre Quai 4 / Dienstregeling
- E86 - Philippeville Centre Quai 4→Namur Gare Des Bus - Quai 8 / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 57/1 - Ciney - Leignon/ Dienstregeling
- 26 - Arlon - Frassem - Arlon/ Dienstregeling
- 411 - Longlier - Neufchâteau - Bertrix/ Dienstregeling
- E83 - Gembloux - Charleroi/ Dienstregeling
- 60/2 - Pesche - Couvin - Le Mesnil/ Dienstregeling
- 30 - Namur - Bois-de-Villers/ Dienstregeling
- 77/2 - Circuit scolaire de Libramont (Blancheau)/ Dienstregeling
- 201 - Châtillon - Rachecourt - Arlon/ Dienstregeling
- 26 - Beauraing - Wellin/ Dienstregeling
- 15/2 - Houffalize - La Roche/ Dienstregeling
- 74/2 - Philibus des Fagnes/ Dienstregeling
- 816 - Namur - Meeffe/ Dienstregeling
- 10 - Manhay - Aywaille/ Dienstregeling
- 163B5 - Bastogne - Mageret - Wardin/ Dienstregeling
- 83 - Virton - Aubange - Luxembourg/ Dienstregeling
- 6 - Namur - Mettet/ Dienstregeling
- 242 - Luxembourg - Steinfort - Arlon/ Dienstregeling
- E69 - Liège - Bastogne - Arlon/ Dienstregeling
- 56 - Libramont - Habay - Arlon/ Dienstregeling
- 162B - Libramont - Jemelle/ Dienstregeling