L Lijn
Londerzeel - Malines
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB L trein Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van trein L (Courtrai→Gand-Saint-Pierre) heeft in totaal 6 stations. Het beginpunt is Courtrai en het eindpunt is Gand-Saint-Pierre.
Kies een van onderstaande trein L stations voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Courtrai→Gand-Saint-Pierre (6 haltes)
Courtrai
Harelbeke
Waregem
Deinze
De Pinte
Gand-Saint-Pierre
L FAQ
Wanneer gaat de eerste trein L?
Op zondag, woensdag, zaterdag rijdt de eerste trein L om 06:22
Hoe laat vertrekt de laatste trein L?
Op zondag, woensdag, zaterdag gaat de laatste trein L om 21:22..
Wanneer komt trein L aan?
Wanneer komt de Londerzeel - Malines Trein? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Londerzeel - Malines Trein lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een L trein station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde L trein station te bekijken.
Trein L dienstregeling
L trein lijn actief op woensdag, zaterdag, zondag. Reguliere diensturen: 06:22 - 21:22
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | 06:22 - 21:22 | 60 |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | 06:22 - 21:22 | 60 |
zo. | 06:22 - 21:22 | 60 |
NMBS/SNCB trein Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over L (van Courtrai), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van trein, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van L (Courtrai→Gand-Saint-Pierre) en volg het trein terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van NMBS/SNCB.
L lijn trein tarief
De prijzen van NMBS/SNCB L (Courtrai→Gand-Saint-Pierre) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van NMBS/SNCB kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van NMBS/SNCB gaan.
L (NMBS/SNCB)
De eerste stop van de L trein-route is Courtrai en de laatste halte is Gand-Saint-Pierre. L (Courtrai→Gand-Saint-Pierre) is operationeel op woensdag, zaterdag, zondag.
Aanvullende informatie: L heeft 6 stations en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 35 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van NMBS/SNCB, een realtime treintracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde L trein stations in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en treindienstregeling voor de L trein om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn L Realtime Trein Tracker
Volg lijn L (Courtrai→Gand-Saint-Pierre) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn L trein tracker of een live NMBS/SNCB trein tracker app en mis nooit meer uw trein.
Gebruik de app als een reisplanner voor NMBS/SNCB of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor NMBS/SNCB en elk trein, inclusief lijn L, in Belgique.
L - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- L - Gand-Saint-Pierre→Courtrai / Dienstregeling
- L - Gand-Saint-Pierre→Termonde / Dienstregeling
- L - Londerzeel→Malines / Dienstregeling
- L - Londerzeel→Termonde / Dienstregeling
- L - Malines→Londerzeel / Dienstregeling
- L - Termonde→Courtrai / Dienstregeling
- L - Termonde→Gand-Saint-Pierre / Dienstregeling
- L - Termonde→Londerzeel / Dienstregeling
NMBS/SNCB in Belgique
- P - Bruxelles-Midi - Jemeppe-sur-Sambre
- IC - Anvers-Central - Liers
- IC - Namur - Tournai/ Dienstregeling
- P - Gembloux - Namur/ Dienstregeling
- IC - Trooz - Welkenraedt
- IC - Fleurus - Louvain/ Dienstregeling
- L - Namur - Yvoir/ Dienstregeling
- IC - Mouscron - Tamines/ Dienstregeling
- P - La Louvière-Sud - Mons/ Dienstregeling
- S44 - Visé - Waremme/ Dienstregeling
- S6 - Enghien - Grammont/ Dienstregeling
- L - Braine-le-Comte - Mons
- L - Termonde - Zeebrugge-Dorp/ Dienstregeling
- IC - Anvers-Central - Louvain/ Dienstregeling
- L - Fraipont - Verviers-Central
- S63 - Charleroi-Central - Erquelinnes/ Dienstregeling
- S1 - Anvers-Central - Bruxelles-Midi/ Dienstregeling
- IC - Courtrai - Tournai/ Dienstregeling
- S5 - Bruxelles-Luxembourg - Enghien
- L - Malines - Zeebrugge-Dorp/ Dienstregeling