L Lijn
Londerzeel - Malines
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB L trein Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van trein L (Gand-Saint-Pierre→Courtrai) heeft in totaal 6 stations. Het beginpunt is Gand-Saint-Pierre en het eindpunt is Courtrai.
Kies een van onderstaande trein L stations voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Gand-Saint-Pierre→Courtrai (6 haltes)
Gand-Saint-Pierre
De Pinte
Deinze
Waregem
Harelbeke
Courtrai
L FAQ
Wanneer komt trein L aan?
Wanneer komt de Londerzeel - Malines Trein? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Londerzeel - Malines Trein lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt NMBS/SNCB's L trein lijn op Hemelvaartsdag and Pinksteren?
De L trein's diensttijden op Hemelvaartsdag and Pinksteren kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een L trein station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde L trein station te bekijken.
Trein L dienstregeling
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
NMBS/SNCB trein Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over L (van Gand-Saint-Pierre), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van trein, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van L (Gand-Saint-Pierre→Courtrai) en volg het trein terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van NMBS/SNCB.
L lijn trein tarief
De prijzen van NMBS/SNCB L (Gand-Saint-Pierre→Courtrai) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van NMBS/SNCB kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van NMBS/SNCB gaan.
L (NMBS/SNCB)
De eerste stop van de L trein-route is Gand-Saint-Pierre en de laatste halte is Courtrai. L (Gand-Saint-Pierre→Courtrai) is operationeel op null.
Aanvullende informatie: L heeft 6 stations en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 31 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van NMBS/SNCB, een realtime treintracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde L trein stations in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en treindienstregeling voor de L trein om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn L Realtime Trein Tracker
Volg lijn L (Gand-Saint-Pierre→Courtrai) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn L trein tracker of een live NMBS/SNCB trein tracker app en mis nooit meer uw trein.
Gebruik de app als een reisplanner voor NMBS/SNCB of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor NMBS/SNCB en elk trein, inclusief lijn L, in Belgique.
L - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- L - Courtrai→Gand-Saint-Pierre / Dienstregeling
- L - Gand-Saint-Pierre→Termonde / Dienstregeling
- L - Londerzeel→Gand-Saint-Pierre / Dienstregeling
- L - Londerzeel→Malines / Dienstregeling
- L - Londerzeel→Termonde / Dienstregeling
- L - Malines→Londerzeel / Dienstregeling
- L - Termonde→Courtrai / Dienstregeling
- L - Termonde→Gand-Saint-Pierre / Dienstregeling
- L - Termonde→Londerzeel / Dienstregeling
NMBS/SNCB in Belgique
- S8 - Bruxelles-Midi - Louvain-la-Neuve/ Dienstregeling
- L - Bruges - Gand-Saint-Pierre/ Dienstregeling
- EXP - Blankenberge - Mons
- IC - Courtrai - Zottegem/ Dienstregeling
- S33 - Anvers-Central - Mol/ Dienstregeling
- IC - Arlon - Rochefort-Jemelle/ Dienstregeling
- IC - Braine-le-Comte - Saint-Ghislain/ Dienstregeling
- L - Audenarde - Renaix
- P - Bertrix - Houyet
- IC - Ciney - Namur/ Dienstregeling
- IC - Binche - Turnhout/ Dienstregeling
- S41 - Aachen Hbf (DE) - Aachen Hbf (DE)/ Dienstregeling
- L - Bruges - Malines/ Dienstregeling
- P - Louvain - Saint-Nicolas/ Dienstregeling
- L - Malines - Zeebrugge-Strand
- S32 - Anvers-Central - Roosendaal (NL)/ Dienstregeling
- IC - Liège-Guillemins - Saint-Ghislain/ Dienstregeling
- S61 - Ottignies - Wavre/ Dienstregeling
- L - Braine-le-Comte - La Louvière-Sud/ Dienstregeling
- P - Courtrai - Zottegem/ Dienstregeling