L Lijn
Athus - Rodange (LU)
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB L Train Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van Train L (Luxembourg (Lu)→Rodange (Lu)) heeft in totaal 9 stations. Het beginpunt is Luxembourg (Lu) en het eindpunt is Rodange (Lu).
Kies een van onderstaande Train L stations voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Luxembourg (Lu)→Rodange (Lu) (9 haltes)
Luxembourg (Lu)
Hollerich (Lu)
Leudelange (Lu)
Dippach-Reckange (Lu)
Schouweiler (Lu)
Bascharage-Sanem (Lu)
Pétange (Lu)
Lamadeleine (Lu)
Rodange (Lu)
L FAQ
Wanneer gaat de eerste Train L?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag rijdt de eerste Train L om 05:20
Hoe laat vertrekt de laatste Train L?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste Train L om 23:50..
Wanneer komt Train L aan?
Wanneer komt de Athus - Rodange (LU) Train? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Athus - Rodange (LU) Train lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een L Train station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde L Train station te bekijken.
Train L dienstregeling
L Train lijn gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:20 - 23:50
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:20 - 23:50 | 30 |
di. | 05:20 - 23:50 | 30 |
wo. | 05:20 - 23:50 | 30 |
do. | 05:20 - 23:50 | 30 |
vr. | 05:20 - 23:50 | 30 |
za. | 05:20 - 23:50 | 30 |
zo. | 05:50 - 23:50 | 30 - 60 |
NMBS/SNCB Train Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over L (van Luxembourg (Lu)), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van Train, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van L (Luxembourg (Lu)→Rodange (Lu)) en volg het Train terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van NMBS/SNCB.
L lijn Train tarief
De prijzen van NMBS/SNCB L (Luxembourg (Lu)→Rodange (Lu)) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van NMBS/SNCB kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van NMBS/SNCB gaan.
L (NMBS/SNCB)
De eerste stop van de L Train-route is Luxembourg (Lu) en de laatste halte is Rodange (Lu). L (Luxembourg (Lu)→Rodange (Lu)) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: L heeft 9 stations en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 29 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van NMBS/SNCB, een realtime Traintracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde L Train stations in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en Traindienstregeling voor de L Train om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn L Realtime Train Tracker
Volg lijn L (Luxembourg (Lu)→Rodange (Lu)) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn L Train tracker of een live NMBS/SNCB Train tracker app en mis nooit meer uw Train.
Gebruik de app als een reisplanner voor NMBS/SNCB of een reisplanner voor Subway, Light Rail, bus, Train of Ferry om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor NMBS/SNCB en elk Train, inclusief lijn L, in Belgique.
L - Alternatieve Wegbeschrijvingen
NMBS/SNCB in Belgique
- L - Ath - Jurbise/ Dienstregeling
- S19 - Louvain - Nivelles/ Dienstregeling
- IC - Binche - Turnhout/ Dienstregeling
- IC - Braine-le-Comte - Brussels Airport-Zaventem/ Dienstregeling
- L - Audenarde - Renaix/ Dienstregeling
- IC - Courtrai - Saint-Nicolas/ Dienstregeling
- P - Hamont - Heverlee/ Dienstregeling
- S5 - Grammont - Malines/ Dienstregeling
- L - Bruxelles-Nord - Louvain
- P - Bruxelles-Midi - Genk/ Dienstregeling
- P - Louvain - Malines/ Dienstregeling
- S6 - Denderleeuw - Hal/ Dienstregeling
- L - Bruxelles-Midi - Bruxelles-Nord/ Dienstregeling
- S43 - Liège-Guillemins - Visé/ Dienstregeling
- IC - Anvers-Central - La Panne/ Dienstregeling
- IC - Anvers-Central - Hasselt/ Dienstregeling
- P - Ostende - Schaerbeek/ Dienstregeling
- P - Namur - Ottignies/ Dienstregeling
- IC - Arlon - Luxembourg (LU)/ Dienstregeling
- S62 - La Louvière-Sud - Luttre/ Dienstregeling